Споделена история от Секс и интимност

Пристрастен към близането
Здравейте, мисля че съм пристрастен към близането... като видя хубава жена и мисля само как да я оближа там долу... Има толкова различни вагини, на външен вид и на вкус, а аз искам да опитам колкото се може повече. Възбужда ме много и се празня докато го правя, без да си докосвам члена. Харесва ми повече да прониквам в нея с език, отколкото с пенис. И тя да става все по-влажна и по-влажна и да смуча соковете й. Ммм...

Коментари

4.   Благодарим,че сподели.

5.   Че то възможно ли е да се празниш без за ди биеш чекии или да си стимулираш пишока по някакъв начин?

6.   Късметлийки са приятелките ти

8.   М22 и аз те подкрепям. Много по ми е хубаво да лижа.

9.   Какъв е проблемът? Всяка жена държи да и духат.

10.   9, мен досега не са ме лизали, нито веднъж.
Всичко има на тоя свят, както виждаш.

11.   По-скоро никога не си лизал

12.   М50 как се духа на жена. Аз лижа.

13.   Ясно. Фантазираш си, защото се празниш за 20 секунди. И мислиш, че ще впечатлиш жените с близане. Ама си ясен на всяка що-годе с някакъв опит!

14.   М50 да попитам номер 9 как се духа на жена? Аз мога да лижа.

15.   Всяка нормална жена обича лизачите и държи на такива мъже в живота си. Нямаш грижи.