Споделена история от Секс и интимност

Майки в парка
Здравейте, въпрос към дамите. Често, когато съм с детето в парка, майки, също гледащи деца, като, че ли търсят контакт с мен. Внушавам ли си, вие правите ли го? Днес дори бременна, жена с доста къса рокля седна до мен, въпреки че имаше 5 други пейки и опита да завърже разговор. Струва ми се странно, виждайки, че всички сме с деца, да има флиртове. Знам, че изглеждам по-добре от повечето бащи, но все пак ми се струва странно.

М28

Коментари

1.   и кво толкова е станало, като искат да се запознаят с теб, да не е паднал метеорит?
плюс аз на детските площадки не съм виждала татковци с деца или ако е имало е мега рядкост.

2.   Може пък да не е заради мъжко, а заради женствено излъчване. Да те възприемат като безопасен.

3.   Сигурно е дошла да си бъбрите за колички ,биберони и за детската кухня хаха.

5.   Някои така си търсят баща на децата, може да са самотни с инвитро?

6.   Когато бях млад татко преди 25г.ходих с детето на една детска площадка да го люлея и то да си играе.Забелязах като тебе, че една от майките където и да отидем по площадката идва с детето си при нас.И така няколко пъти докато един ден в прав текст ми каза, че иска да прави секс с мен. Бях втрещен но бързо се окопитих и се съгласих. Уговорихме се и докато е топла на другия ден го направихме. Беше много вълнуващо и аз както бях наточен на една две пози и свърших.Нямаше заигравки твърд секс измихме се и си тръгнах. След това я виждах пак и си поисках но тя не пожела повече и каза да не настоявам за . Разбрах, че е туркиня и искала да си върне.

7.   И кво толкова, да не те лапнат.

8.   Въобразяваш си, защото така ти се иска!

9.   Мислят, че си самотен татко и затова налитат!

10.   Майките в парка умират от скука и винаги си търсят разговор с други родители, без значение дали бащи или майки. Не бъди ограничен. Точно заради такива предрасъдъци хората от двата пола не смеят да проведат нормален разговор помежду си. Все някой ще си въобрази, че е желан и свалян, а то няма нищо такова.

11.   И при мен беше така, но докато детето беше по-малко. Сега доста рядко. Но и аз нямам желание да си приказвам със семейни жени с деца.

12.   Може би ежедневието им е убийствено скучно и си търсят лаф моабед, но може и да им се иска да се возят на коня.
Преде години съм отбивал мераци на 2 майки но не в парка.

13.   Може и да има подобни моменти, но мисля че да се твърди нещо подобно е абсурдно.

15.   Направо "жив да те оплаче човек", аз съм мъж, и как бих искал в парка да ме заглеждат и мен ебливи майки!

16.   То имаше един много як филм, но не мога да се сетя, помогнете. Мъж и жена се запознават покрай децата на детската площадка. Почват тайна връзка... после ми се губи

17.   Щети се. Жените просто искат да водят нормален неангажиращ разговор с човек, който явно в момента има сходни интереси с техните, шишета, памперси, лекарства срещу колики, пюрета и т. н. Повярвай ми, тия млади майки в момента са така обсебени от децата си, че и през ум не им минава да свалят някой мъж, особено на детската площадка.

18.   М43
На прав път си. Ако иска да си общува с теб, облича се отворено, търси те, значи и липсва внимание от мъжа и, нещо не върви у дома. Много жени след раждане са пренебрегнати или от хормоните се променят сексуално и емоционално. Докато децата бяха малки се запознах и правих секс с 4 майки, на различна възраст. С една от тях и до ден днешен продължаваме да си... общуваме, когато имаме възможност да останем сами.

19.   Не се самонавивай:-)
И не се дръж като абориген - щом някоя жена се държи приятелски с теб, значи иска да спи с теб.
Майките, да....
Ами след дългите месеци бременност, още по- трудните за гледане на дете в началото, недоспиване, шашкане и т. н...
Една се чувства надебеляла, друга непривлекателна, ангажиментите им пият силата и е нормално да потърсят контакт с лице от мъжки пол, да усетят как ги гледат и т. н. Суета нормална.
И аз съм бутал количка и ти го казвам.
Пък ако си пич, прави им по някой комплимент, разговаряй, но най-важното - дръж се естествено.

20.   Добре де, аз ли съм единственият, който се грижи за децата си на равно с майка им? Памперси, излизания, шишенца, кухня... Да майките в парка някои са супер, мега секси обвързани с чичаци 12-16г по възрастни от тях... Тип "Бай Ганьо" салатата и ракииката вечер с цигара в устата псуващ цветущо пред телевизора... Говори си с тях, може и да се стигне до нещо.

21.   Н 20, не си единствения, просто нормалните мъже нямате нужда да кудкудякате из анонимните сайтове като набедените за мъже!
Хубаво е все пак да се включвате от време на време, поне младите момичета да четат и мнение/ опит от мъж след като са ги задръстили с истериите си "мъжленца" тип принцес.

22.   Да, защото са разгонени и безскрупулни жалки същества, които не си знаят мястото. Веднага се събужда курвенското в тях като видят красив мъж. Казвам го като жена, която си е патила от други жени поради факта, че те не са рискувал като мен да са с красив мъж от страх да не бъдат лъгани. Повечето се хващат с някакви дъртаци или грозни и после налитат на обвързани красиви мъже. Жалки сте и тука едва ли не го изкарахте човека, че сам си Внушава, отново се изкарахте невинни ей опасни сте.

23.   Еххх авторе, толкова ли не искаш една тройка или четворка??? И аз вися по паркове ама няма татковци толкова много хахахаха

24.   До 22, ти като си си хванала хубав мъж, мислиш ли че на него не му е минавало през акъла как чука две жени??? Колкото и да те харесва, мъжете винаги ама винаги фантазират и си представят тройки, четворки, изобщо кво ли не

25.   Не е нормално поведението на тези жени. Те те свалят, просто казано. Искат секс, но ако може да е намек през разговорите за пюрета и памперси. Но погледите ги издават. Виждала съм ги...хиени...

26.   Обичам всички потребители в този сайт, направо се давя от смях! Липсваха ми шитпостовете в редит и попаднах на тази мина, а тя е пълна със злато, макар на места кафяво, но като цяло ви давам 7/10 за оригиналност. Живи и здрави!

27.   Номер 24, обобщаваш за всички мъже, но всъщност има немалко изключения сред мъжете, които НЕ искат да правят тройки, четворки и т.н., а им е достатъчна и една жена.

- Кифлоприземител

28.   Самотни татковци харесвам и аз. Но попадам предимно на ергени. Ако са много готини мога да направя компромис, но предполагам, че със самотен баща, повече ще си паснем повче, след като и аз съм самотна майка. Логично е, свалят те, не се чуди.

29.   А замисляли сте се колко с инвитро има и какво има правят с хормоните на тези жени. Някои направо превъртат на моменти. Имам истории, но не ми се разправя.

30.   Ако кажеш, в коя градинка са майките и погледнем отстрани, можем да бъдем по-конкретни. Аз лично не бих заговорила татко с дете, ако той сам не поеме инициативата. Но ми прави впечатление, че някои такива татковци гледаха много жадно, ту те зяпат в бюста, ти ако ти се наложи да се наведеш за нещо и забелязваш вперен поглед в задните си части.
Татковците в парка, обикновено са мъже на амбициозни женища и са подтиснати от факта. Нещичко им куца в личния живот. Няма нито мъж, нито жена, на които много да им допада бутането на колички в парка.

31.   1, и аз не съм. Те в това време са при майките си да слушат как плюят по жените им.

32.   М29
Като студент на път за лекции сядах в един парк. Една от майките лека полека се присламчи и се сприятелихме за около месец. Доста отворено се обличаше и привличаше. Беше от късните майки, на 39г. Започна открите да се оплаква, че мъжа и бил на 55 и все уморен, докато една сутрин ме покани на кафе у дома си. После цяло лято гости, празних се в нея, била на хапчета, но се оказа, че искала второ дете и ме използва.

33.   С дете или не, в парка или другаде, жената си е жена и си търси тъпкач. Това, че си с дете, подсъзнателно им подсказва, че си добър баща и им се иска и на тях, да родят от теб. Гени брат

34.   С дете,без дете,на жената винаги й се ебе,и ако си заплюе някого...край!

35.   Миналата седмица два пъти чуках една майка, с 2г дете, а тя е към 40г, женена за чужденец и прекарва лятото в бг. Тази седмица обаче той дойде и тя не ми се обажда :(
М27

36.   Тук ще се съглася с Кифлоприземителя - има и мъже, които си имаме жени и са ни достатъчни, не ни трябват приключения с мамите по площадките. Излизам си с децата с кеф и често си лафя с мамите, но ги държа на дистанция, да не си въобразят нещо, просто не ми трябват за нищо повече от разговор за децата в парка, за ковида или някоя друга дивотия, толкоз. За любов и секс си имам жена, на която тези мами не могат да стъпят и на малкия пръст.

37.   Просто се случват такива неща. Бях 27 годишен, тя на 39. Красива, грозна, хубава, лоша, хубав, лош са все относителни понятия. Всеки вижда различно. Не сме си изгубили умовете един по друг, но се харесвахме. Тя бе инициатора на случката, тя напираше и то не директно за секс. Беше ни хубаво да сме заедно, търсеше ме. Ако минеха два дни без да сме се видели, да точно на площадката с децата физиономията и се променяше, направо ми казваше че се е притеснила и нервно ме очаква. След два, три месеца правихме секс и продължихме така повече от 10г. И двамата имаме уж нормални семейства. Без да разказвам подробности в секса тя ми показа неща, които ми се случиха за пръв път и единствено само с нея. Вече живеем в различни градове и не се ввиждаме. Само се чуваме понякога и благодарим за онези щастливи времена.

38.   Ха ха... Аз още като станах вуйчо почнах да излизам с малкия и да забърсвам мамита където сваря. Имам няколко постижения, но това не е учудващо при положение, че повечето зрели жени вече са майки.

39.   Айде на секс сценариите.
Не, пичаго - мамите не търсят флирт. Не търсят секс. Търсят разговор и толкова. Ако знаеш какво им е по цял ден : памперси, кърмене, пране, готвене, еднообразно мъчение. Скука.
Може и да те заглеждат ако изглеждаш добре - но по-скоро сравняват - с техния мъж отколкото да си търсят секс. Това правят мамите- гледат децата и скучаят, срявняват и те така.