Споделена история от Секс и интимност

На какво е способна женската злоба?
Всички сме се натъквали на отрицателните женски качества, но пред женската злоба и омраза огромната част от тях бледнеят. Когато жените впрегнат тези две свои оръжия, нещата от живота придобиват меко казано много „тегав“ вид.

Веднага ви давам пример от вчера: пия си аз сутрешното фрапе, чета си подбрани теми в Сподели и реших да си изразя мнението като написах темата „Докъде ще я докара Ганка-Мързеланка, малка калпазанка?“.

Е, вече я няма! Малко след като беше публикувана, изчезна. И познайте защо? Заради женската злоба, която е накарала модератора да се отърве час по-скоро от допълнително налегналите го моментни тревоги!

Ами, така си е! Кой иска да се занимава с женската мръсотия и да им слуша тирадите по свой адрес и по тези на роднините си? Женската омраза, която воюва срещу нормалните човешки взаимоотношения и която се крие зад лицето на феминизма, винаги изкарва себе си като застрашена и онеправдана страна, а всъщност търси всевъзможни начини да те унищожи!

Ако моята тема беше леко обидна по адрес на жените (най-силното негативно определение за жените, което бях използвал е „проста“!), то нима в темата „Българските мъже сте много тъпи. Само феминизъм ви е в устата, а даже не сте си направили труда да отворите Уикипедия и да прочетете истинското значение. Феминизъм и омраза към мъжете НЕ е едно и също.“ не фигурират не по-малко обидни епитети?

Там фигурира коментар на една инфлуенсърка, чието мнение за върховенство на жената и тотално експоатиране на мъжа и неговия труд, свободно се шири на бял свят, векове след като белият свят отхвърли робовладелческия труд!

За жените може и им е позволено всичко, но за мъжете...?

Ако темата ми беше толкова обидна, то женската агресия, която е накарала модератора да я свали по-малко „безобидна“ и „социално приемлива“ ли е, че да измести моята (предполагаема) агресия, насочена към жените?

Значи тяхната агресия надделява и се взима предвид при възникнал спор или дискусия!

Дори става така, че дискусията е невъзможна поради фактът, че каквото и да кажеш, което по един или друг начин засяга „женската чест“, бива определяно като недопустимо държание и игнорирано с лека ръка като несъдържателни думи!

Всички сме се натъквали на женската злоба и омраза!

Примерът, който дадох по-горе, е незначително, леко обождане в сравнение с това, което съм изтърпял от жените.

Пускам настоящата тема, за да може всеки, който иска, да сподели свободно своите житейски истории при сблъсъка си с женската омраза и злоба. Как ви нараниха и до какво доведоха те в живота Ви?

Поздрави!

Коментари

1.   Единствения злобен човек тук, си ти.

2.   Злобни хора има много. Просто ги игнорираш и не им обръщаш внимание.

3.   Аз вчера ти коментирах в нея, че си много емоционален.

Иначе на въпроса ти от заглавието: ами на каквото и мъжката злоба, т.е. злобата няма пол.

4.   Откакто влизам в този сайт или чета по други форуми споровете между двата пола, оставам с огорченото усещане, че дори да пишеш обосновано и градивно по дадена тема, жените се заяждат и те карат да нарушиш етикета на поведение. Напрежението се появява от комплексът, че се чувстват по-зле в тялото си. Феминизмът е едно от най-големите недоразумения за човечеството, отражението от безплодната му пропаганда е очевидно.

Шеф на кокошките

5.   И мъжете могат да са много злобни и гадни, това е до характер, не до пол, поне на мен са ми такива впечатленията. Жена съм, но никога не съм я употребявала тази "злоба" и за мен това е чуждо. Аз гледам себе си, не гледам другите жени какво правят, какви са, с кого ходят и т.н. или нещо друго. Изобщо не ме интересува. Виждала съм и много злобни, гадни и мерзски мъже, също, както и жени. Та..до характер е според мен. Нека не черним двата пола.

7.   Тази словесна диария колко време я писа (пак). Откъде толкова свободно време? Сигурно си някой самотен чичка.

А другото ти словесно разстройство, което изтриха, е против правилата на сайта и въобще не трябваше да вижда бял свят. Злобният си ти.

8.   На всичко, дори да убие собствените си деца, за да отмъсти за нещо на мъжа си.

9.   Аз предната тема не съм чел, ама горенаписаното не ми се вижда ни най-малко злобно.

Защо на мъжки колектив не се гледа като на "змиярник"?
Жените винаги са били и ще бъдат по-емоционални, от което ще произлизат и повечето интриги, злоба и прочие. Това са факти, не са "злобни" коментари.

Братан.

10.   Ооооооо, Братански, драго ми е. Къде се изгуби толкова време?

11.   Оня любител на шериата с феминизма нещо закъсня с коментарите, да видиш ти, авторе, що е това мъжка злоба.
Не ти видях затритото писание и не съжалявам, само се чудя какво те брига тебе, докъде ще я докара Ганка, която била калпазанка, мързеланка и не знам си каква? Освен ако не живееш с въпросната? Или не ти е пуснала и те е яд на нея?

12.   Ми общо взето си има тактики за справянето с такива индивиди. Не само жените са злобни, има и злобни мъже, но обикновенно когато срещнеш женска злоба трябва да си играч, или да не обръщаш внимание. Аз общо взето се разбирам добре с жените, попадал съм на наистина откачени и злобни, но тях просто ги игнорирам, защото повярвай ми, от спор с такива жени няма смисъл, те ще направят всичко възможно да те смачкат емоционално и да наложат мнението си, а като им биеш пълен игнор те направо полудяват, така че за да не губиш време и енергия просто се научи как да ги игнорираш или да контактуваш по добре като цяло с жените. Не че не можеш, просто си има определени неща които ти помагат като цяло да си по добър в общуването с жените. Аз например имам много приятели момичета и жени и винаги ме поздравяват с усмивка щом ме видят, но аз самият просто съм стъпил здраво на земята и знам какво трябва и какво не, общо взето за повечето хора съм приятна компания, но не си мисли че съм някакъв лольо който се съгласява с всичко, не не съм, държа на мнението и думата си.

15.   До 12,
Ти мислиш ли, че авторката е права в случая? И какво злобно има в човек, на който явно му е писнало да носи другите на гърба си и изказва мнение? Ти щеше ли да си спокоен като знаеш, че вадиш парите на целият магазин, а незаинтересованите ти колеги, които НЕ ИСКАТ да се усъвършенстват или да положат и най-малки усилия прибират колкото теб?