Споделена история от Секс и интимност

Секс с циганки?
Здравейте!

Има ли мъже в сайта с опит в секса с циганки?

Първо да уточня че не става въпрос за проститутки или такива без зъби и миришещи на лошо с много ниска хигиена.

Живея близо до циганската махала и понякога виждам да минават доста секси младички на по около 20-25г. Облечени са добре ( и в тия жеги по-оскъдно :) ), изглеждат приятно в лице и миришат на хубави парфюми отдалеч. Тук циганите повечето работят и не са изпаднали и съответно могат да си позволят някои неща. Съвсем не изглеждат изпаднали и мръсни жени, а напротив, доста подържани и секси.

А на мен много ми се прави секс в тия жеги и искам да опитам с циганка. Харесва ми цвета на кожата им, а и предполагам че са диви и огнени в леглото. :)
Дори наскоро си инсталирах едно приложение за запознанства и там намерих някои доста хубавки, но още не съм се престрашил да пиша на някоя.

Уточнявам отново - става въпрос само за секс, няма да се женя за циганка. Ако има хора с опит, нека споделят.

Коментари

1.   Най-много след секса да ти се изсипе целия клан и да започне да те изнудва за пари и да те обвинят че си я изнасилил, подсигури се със видео запис ако толкова ти се прави секс с циганки.

2.   Винаги съм се чудела как няко и хора, просто правят секс с този и онзи. Не трябва ли малко по-сериозно отношение един към друг.

4.   Циганките не правят "просто секс". Раздават се баш защото влагат чувства. Тези по магистралите са де факто изпаднали от общността. Наистина можеш да си навлечеш бая проблеми с родата, ако подходиш несериозно.

6.   Все едно съм го писал аз това. Пиши на тези дето си намерил и каквото стане

7.   Хех, приятни били... А в главата какво имат, а байно?
Аз не бих си смесил гените с такива...
Освен това очаквай всякакви културни сблъсъци с рода, с катун и с каквото се сетиш.
И не на последно място - мислиш си, че стят и се пазят девствени за тебе ли? Даваш ли си сметка какви неща можеш да пипнеш от тях?

Според мен, разумният човек трябва да седне и да помисли за последсвията от едно подобо действие, а не само първосигнално за 10-те секунди на семеизпразването...

8.   Мой познат имаше кратка авантюра с циганка, макар и не от махалата. Ами не беше очарован в чисто сексуален аспект. Освен това уж хубаво, добро, скромно момиче, ама като решил да я оставя почнала с типично циганските номера и после сто пъти съжали, че се е забъркал.

9.   А бой от цигани яде ли ти се?
Те тия наконтените и парфюмирани циганки само теб чакат. Щом са по-сносни, от 11-12 годишни са ги минали "братчедите". Освен, че може да попаднеш на проститутка, само че по-скъпа, рискуваш да бъдеш и обран, че и набит.

10.   Чувал съм, че това е мит. Виждал съм проститутка циганка как прави секс (не с мен). Ами не бях никак очарован.

11.   Аз съм правил. Останах доволен. Но не беше нещо особено.

12.   Това е отвратително. Не знам коя жена ще иска после да спи с теб, като се ебеш с каквото ти попадне.

13.   Братле, хич не се колебай, хващай някоя и я обладай хубаво да се накефи, после ако е доволна ще разкаже и на другите и току виж и други решат да пробват с теб. Има един лаф че ако не си е**л циганка не си е**л изобщо, само внимавай да не са вече заети особено ако са кардараши(богатите цигани)щото при тях булката се плаща и ако кривне и тя и ти ще отнесете, особено ти като българин не е майтап работа това наистина, иначе дупчи докато си млад както се пееше в една песен ;)

14.   Хепатит

15.   напълно сериозно ти го казвам,не се забърквай с тези хора.Отиди и си плати на някоя по елитна проститутка която гаранция ти давам че ще е ромка.Не очаквай кой знае какво от тях ,повечето ромки не ги бива в леглото

16.   Айде Ганка пак се комплексира, че предпочитат циганка пред нея.

Чингис Хан

18.   А те пък дали ще искат да ти пуснат е отделен въпрос!

19.   До 2, ами мъжете имаме нужда от секс и то често иначе те заболяват топките. Задоволяване на чисто животинското....тук няма чувства, няма връзки, няма обвързване. Защото някои мъже не обичат вече да си бият злобарки, затова търсят жена да им олаби жилата. Като не знаеш как е при мъжете, какво се чудиш. Не е като при жените, обясних ти как е го току що, така че повече не се чуди. Иначе към автора, не се забърквай с циганки, по добре си намери изпаднала българка.

20.   Авторе, послушай 19. Има много разведени майки с деца. На тях мислиш, че не им се прави секс ли? Просто бъди настоятелен и се дръж мъжката, тогава ще имаш много "изпаднали българки".

до 12 – българка.

21.   Провери първо колко деца има.

22.   Ебал съм една циганка,бяла,чистоплътна,еблива,но не беше нещо особено
просто едно ебане и нищо повече,макар че тя пак ме потърси ама ...

23.   Боже, не бих докоснала циганин и с прът. Толкова ме е гнус от тях. Чудя ти се на акъла. Толкова ли не можеш да си намериш свястна жена.

24.   Преди време живях в Сливен 3 години. Освен войводите и Лечков, знаеш с какво е известен, нали?
Всички местни сливналии ме съветваха да пробвам с циганка:-)
А като им казвах, че не съм ми викаха -" А сигурно и не си разбрал че е такава:-)
Там и разбрах че на смес българска и циганска кръв им викат джуревци и джуревки. Е, от тях някои наистина не можеш да ги различиш

25.   Не се занимавай с цигани нито за секс, нито за каквото и да е друго. Казвам го от личен опит, не със секс.

26.   Брат, ти да не си същия дето пита за тъмнокожи? Като прочетох онзи пост ми мина през главата, че няма как да не попита някой и това...

27.   Бахти хората значи да си циганин е престъпление така ли вие българчетата сте много умен народ ама ...да ви еба номерата мръсни .

29.   Сексът с циганка ми харесва. По-горещи са, чукат се с желание и за кеф. И доставят кеф. Българките са по-студени, по-сдържани...абе по-дървени. Циганка никога не би легнала с разкрачени крака и да чака. Плюс това с циганка няма "недей", "не така", "не там". Но не бих имал връзка с циганка. Само секс.

30.   И защо ти е да се мъчиш с циганки?
По-добре отиди в Индия - там са 1:1 с циганките, само че без неприятната, мръсната, крадливата и миризливата част... Представи си нормални жени със сексулания манталитет на циганките!

32.   Те на 25 вече са баби.

34.   От личен опит мога да кажа, че ако не е от тия дето живеят по катуните или от обявите в алото, определено е добър избор. Но не бих си смесил гените с нея, по-скоро това ме ориентира към чужденки. От общуването с циганка може да се види ясната разлика с българките, следователно отиваме към чужденки.

35.   Може да те окрадат, да ти викнат сводник или някой роднина да те набие, ама секси били. Страшно изпаднали хора има.

37.   Какво да ти кажа... Циганските винаги са ми били слабост. Първата целувка, първото гадже, първия секс ми бяха с циганка. Имах и други гаджета циганки и бне го криех въпреки, че отдалеч им личеше етноса... абе слабост ми бяха. Обаче, винаги има едно обаче. С времето разбрах, че манталитета им, начина им на мислене и живот са доста по-различни от нашите и не може и дума да става за сериозна връзка с тях, да не говорим за съвместен живот и семейство.
Тъй че - задоволява си нагона с тях и умната.

38.   И аз имам същия въпрос като автора. Много искам да пипна тъмната им кожа долу и зърна и освен това искам да е окосмена долу ( е да е до 30те). Нали бг жените вечеи нищо не оставят като косми.

Какво ще кажете за СФ кварталите може ли някоя да се пита бе да се създават проблеми с "родата"? Ппц съм склонен да им дам пари за среща без времево ограничение и екстри защото както знаете при проститутките имате време и тарифи някои неща като анално дори една не й стана щото беше тясна и аз си викам за какво им давам пари на тия (за анално е по скъпо). По добре да дам на циганка и да правим квото искаме и колкото.

Та и аз питам някой пробвал ли е заприказвал ли е как реагират? Или водят родата и докарват проблеми?? Аз за пари те нали уж имат нужда?

Гледам българките са презадоволени и отказват и за пари и си мислят че да правят секс за пари ги прави проститутки- не онези както ви казах онези само си мислят за времето и тарифите.

39.   Срещали са ме циганки на улицата и са ми се свяляли, а други предлагали директно секс, понеже им трябваха пари. А една ми каза директно, че иска да отидем зад едни гаражи и да ми го лапа. Чувствах се изключително неловко и гадно. Естествено им отказах. От една страна една част от мен точно в този момент ги възприемаше като жени и искаше това възприемайки го като удобен случай, а другата ми половина ме караше да се чувствам най-мерзкото и гнусно същество за това, че съм почувствал първото нещо. Когато се прибрах в къщи се погледнах в оледалото и казах "Прощавам ти". И повече като видя циганка на улицата, веднага отивам на другия тротоар за да съм далеко от нея. Отвратителна мръсна зараза в ума в момента на предложението, която ме кара да се ненавиждам. Представям си какво щеше да е с мен после, ако се бяха случили нещата. Никога повече няма да позволя да ме забъркат в това да изпитам страст към нечовешко същество.

Чорбаджията на курникът

40.   Ако си намразил кура си и ако мислиш с долната глава, вместо горната, давай!!!

41.   Аз съм от сравнително малък български град. Запознах се в един сайт за запознанства с една циганка (по-късно разбрах че е такава като ми прати снимка на лично съобщение - понеже на профила си нямаше снимки). Оказа се млада 20 годишна циганка и беше много хубава. Писахме си известно време и ми сподели, че мъжа й не ставал в леглото. Предложих й да се видим на хотел и да го направим под предлог че ще правим бебе. Тя искаше да забременее и да избяга от него, да бъде с мен. Имаше чувства към мен. Видяхме се, направихме го два пъти - като и двата пъти свършвах в нея. После я блокирах в сайта за запознанства, както и във фейсбук. Блокирах номера й да не може да ми звъни и няколко месеца по-късно разбрах че заминала с мъжа си в Испания и че също така е бременна.
Тя ме обичаше, но аз я излъгах че ще я взема при мен да живеем заедно - само за да я вкарам в леглото. Не се гордея с постъпката си. А да не говорим че детето което роди тя съвсем скоро - най-вероятно е от мен, но тя го гледа с мъжа си, който нищо не подозира (тя нищо не му е казала).
Иначе що се отнася до секса - вярно е, че циганките са много горещи и страстни в леглото. В това сам се убедих. Аз бях легнал а тя се качи отгоре ми и ме яздеше, като през това време се навеждаше и ме целуваше страстно с език. Така ми засмукваше езика, че имах чувството, че ще го изтръгне от устата ми. Целуваше ме също и по шията - и това страшно много ме побъркваше от възбуда. Усетих я как тя самата два пъти свърши докато беше върху мен и ме опръска.. А до сега никоя не ме беше пръскала...

42.   Как може да изпаднеш дотам, че да мечтаеш за циганка? Ох, майка ти и баща ти, ако научат, ще играе яко точилка.
Ако искал да се уредиш с венерическа, вземи си циганка.

43.   Отвратително, къде е расовата ти чест и националната гордост! Безродник! Циганите са унтерменшен - подчовеци. Хубави циганки няма.

44.   Обожавам циганките. Огън са в леглото - когато са с теб, са с теб. Само страст и копнеж, нищо друго. Знаят как да се забавляват и да са "в момента". Какво ще е утре, не е мисъл която минавата в главата ѝ, когато си я надупил. Една от тях беше и най-голямата чистофайница която съм срещал в живота, всичко подредено, банята изярядна, тя самата - винаги направена и натокана.
Жалко че замина в Германия при някакъв "балък". Ама време ѝ беше за смеейство на 25г.

Негърките са друга бира, не бих повторил повече.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

45.   " Аз бях легнал а тя се качи отгоре ми и ме яздеше, като през това време се навеждаше и ме целуваше страстно с език. Така ми засмукваше езика, че имах чувството, че ще го изтръгне от устата ми. Целуваше ме също и по шията - и това страшно много ме побъркваше от възбуда. Усетих я как тя самата два пъти свърши докато беше върху мен и ме опръска"
Това и моята приятелка, която е българка го прави редовно, само дето не ме пръска, но толкова се подмокря, че усещам как потича по мен. Като ученик бях влюбен в една циганка, имах чувството, че и тя много ме харесваше, но ме отхвърли и то брутално. След това разбрах, че е била бременна и не е искала да ме вкара във филм. Има и свестни циганки.