Споделена история от Секс и интимност

Знаете ли защо Ганка си търси висок и амбициозен мъж?
Защото самата тя е ниска и отпусната като някой тюфлек и мързелива и неориентирана! Затова ѝ трябва някой, който постоянно да я бута в живота или по-скоро да я издържа, защото Ганка не обича да се напряга и да си дава много, много зор. А и да ѝ компенсира ръста, за да не страда чак толкова много от комплекс за малоценност, мислейки си, че чаветата ще са „по-добре” от нея. Уви, това не винаги е така! Иначе, досега, според логиката на наша Ганка, нацията да е стигнала шведите! Но, простимо е за Ганьовската щерка такива “неточности“ в изчисленията.

Ганка дори не си дава сметка, че амбициозен мъж въобще не е нещо положително. Амбиция далеч не е само положителна дума, дори бих казал обратното.

Справка:

Амбицията е стремеж към по-висок статус. Желанието за слава или богатство подтиква индивидите да мобилизират цялата си енергия, да достигнат по-високо ниво и да осъществят потенциалните си възможности. Но когато амбицията не е подкрепена от действителни възможности, тя е причина за разочарования и дезадаптация. (Уикипедия)

1. Силно желание за преднина, за предимство, за успех.
2. Честолюбие, самолюбие.

Какво разбрахте дотук?

Че Ганка я влекат славата и парите, самовлюбените и наперени мъжки индивиди със злобни физиономии, които мобилизират цялата си физическа енергия, за да откраднат парите и възможностите на другите! Ерго, търси мутра. Висок, навъсен, суров, жесток, груб, татуиран лъжец и негодник с неясни доходи и тъмно минало!

Ганка – обезобразена от евтина козметика жена с нереалистични възгледи и представи за живота и с още по-налудничави претенции и желания.

Хайде някой да каже, че не е така?

П.П. Иначе това, че трябвало да бъде умен и интелигентен - моля, не на нас тея. И учениците го знаят, че не е така.

Коментари

1.   Ганчо, не разбрах, какво те брига теб какъв мъж търси Ганка, че ѝ посвети цяла тема?

2.   Ганка/Партизанка,типично селско моме,вече Столичанка,търси мъж/бабанка,да пие и да бие,но умерено и без особенна жестокост,та като си иде с визита на село,да не й личи,че е имала среща с бързият влак .

3.   Защо трябва да правим анализ на Ганка?

4.   Простичко е. Сравнение с два типа от ниска с потенциал за средна класа поне, вторият ще си ти.
Примерно едно момче/мъж работещо на "нормална" бг заплата, има няма 170 см. Живеещ на квартира, няма собствен дом.
Купил си е няколко чифта дънки, тениски т.н. от втора употреба защото пести макар и по малко за да продължи обучение и преквалифицира- амбиозен.
Уважава себе си и се грижи добре за тяло, ум и дух. Дрехите от втората употреба му стоят страхотно, нали тренира и се храни здравословно, не пие или рядко. Усмихнат е, слънчев, той е спокоен със себе си, има цели и си върви към тях. Често ще му се усмихват момичета, просто това излъчва. Ще си гушка някоя, ще си рисуват общото бъдеще. А момичето ще го вижда висок и силен, чаровен и сексапилен.

А ти...е, ти ще ги гледаш от страни и ще скърцаш със зъби... Защото си нисък, защото нямаш два лева задника си да избършеш, защото дори елементарните трътли са недостъпни за теб, те няма да се занимават да ти обясняват, просто ще ти кажат "дребен си за мен, харесвам високи" и ти никога няма да разбереш какво имат в предвид...

Ганка, с висок и амбициозен мъж!

5.   Потърси помощ. Вече няколко теми пускаш, в които ти е виновен всеки друг, но не и ти. Ти като човек, също имаш стойност. Има жени, които ще те оценят, стига да се държиш добре с тях. И най-големите красавици ги режат, както и най-големите красавци и милионери. Илън Мъск е три пъти разведен, брат Пит - два. И на тях им е било кофти, че са отхвърлени. На жените също ни се случва, защото всеки търси нещо различно. Това не означава, че като човек нямаш стойност. Просто това не е бил твоя човек и толкова. Знам, не е приятно да градиш надежди и накрая да те отхвърлят. Няма как, случва се непрекъснато на всички.

6.   Да, номер 4, авторът никога няма да разбере какво имат В!!!предвид. А на твоите глупости няколко жени са ти хакнали 5 звезди, но това не променя нищо. И аз знам един 170 висок, слаб и черен. Само дето нито е усмихнат, нито слънчев, нито спокоен. Тъп, нагъл, агресивен и демонстриращ високо самочувствие. Е, разбира се, сигурно момичета го виждат като висок и силен, чаровен и сексапилен:)))) ( браво за римата). Ако си купи и някое 20- годишно бмв, да вземе пък и да върти гуми, Ганьовката направо не може да му устои. Лично съм виждал как на ей такива се кефят. В България за съжаление е такава реалностста.

7.   Аман, човек от вас да не може да си кръсти детето Ганка...

8.   Всяка жена си търси такъв, както и всеки мъж - хубава, с цици и млада. Това е!

9.   Някой яко избива комплекси като спами такива теми.

10.   Кой е Ерго? Или какво е? Някаква архаична българска дума ли е, нечие име ли?

11.   Ама за да я има Ганка, го има и Ганьо, който още на 30 е с бирено шкембе, а цял уникален лежи на дивана, пие бие и живее под надслив, че спортът е за глупаците. Да не говорим, че работи я като шофьор, я като общак, но разбира се е крайно недоволен от заплатата и смята, че заслужава поне 3000 лв, но шефът му е з... к и п...л и не му ги дава. Та същия тоя Ганьо се сърди, че жена му е Ганка и не прилича на мис Свят.

12.   Номер 1, Ганчо е поредната Ганка, ама от мъжки пол. Не си спомням да съм виждал тези въпроси при поредната тема от Ганка, разправяща колко лоши са мъжете. Търпите Ганка, ще търпите и тоя Ганчо! Или може да се сетите, че те са едно и също и да отсвирите Ганка, затръшвайки вратата и за Ганчо! Но това само, ако ви се занимава - май ви харесва да четете за Ганчо и Ганка. Народ, който обича риалити шоута със скандали в тях вероятно получава сексуално удоволствие от гонитбата на тези две групи из сайта.

13.   Доста си комплексиран. Радвай се на 800-те лв месечно, които получаваш и не се пъни да правиш анализи на другите.

14.   За съжаление тази деградация на обществото ни създаде много тъпи епилирани и татурина Ганки и много подобни мутри. Това е резултата от "западните ценности" и копирането на умиращия и културно отдавна мъртъв Запад! Но и рускините са същите кучки, има цели курсове и пр. по интернет при тях, как да си хванат успешный мужчина, който зарабатывает много деньги, демек е мутра и престъпник, но богат, това за тях е най-важно. Любов и чувства няма, като и при Ганка. хора като Ганка и мутрите няма чувства освен наколко алчност, егоизъм и агресивност.

15.   Ако разчитахме на Ганка или Ганчо тази държава щеше да се затрие бързо и за няколко години. Фокусирайте се върху тези , които не са такива , има толкова нормални жени и мъже, но сега плуват над водата онези говненца, които рекламирани от медиите и възхвалявани от нискообразованато население слушащо противна поп фолк музика, прекланящо глава пред мутрите на улицата, в политиката и администрацията и мразещо четене, спорт и с липса на елементарно културно възритание

16.   Да знам. Защото Ганка е ниска и неудачница.

Чингис Хан

17.   Чингъз, а ти хем нисък, хем дебел, пък и неудачник който през измами яде! Смешко, лапай...пурите там и си трай, че от смешен стана жалък!

18.   Ганка може да си търси висок мъж, но такъв няма да се появи в живота и. Защото Ганка не може да му даде любов и внимание, нито секс, нито нищо. Само ще го използва. Аз съм 1. 91, но жена като Ганка дори не бих я доближил, понеже знам тя какво представлява.

19.   Има бая високи момичета и не са такава рядкост, нормално е да търсят височината и мускулатурата на Майкъл Фелпс 1.93 - 92кг Повечето от избранниците им притежават само височината, а колкото до амбицията..... ми..... ИТ или секретар с чужд език.... абе някак не е баш развитието на мечтите им, ама гледат кешовицата.

22.   Такива теми само създават комплекси на по-дребните момчета. Аз съм жена с ръст 170 и винаги съм си харесвала (избирала) момчета, които са колкото мен или дори по- ниски. Имах приятел с ръст около 160 и към 50 кг.и беше изключителен в леглото. Беше ми забавно и да си го разнасям из къщи ;)
Ако е образован, усмихнат, чист и строен не виждам какъв е проблема с по-ниския ръст.

23.   Защото Ганка гледа запада от списанията , където жените предметизират мъжете. Което ще рече 190, плочки, х5, квадратна челюст, ако може да е тъп...че иначе ако Ганьо е умен , Ганка ще се комплексира че не разбира за какво говорят на масата с приятелите му.

А и още, Ганка обича да обижда директно и да нарича хората с обидни имена(точно като бай Мангал) всеки път когато някой се изкаже вежливо, учтиво и интелигентно. Понеже тя няма тия качества тя се комплексира и я избива на агресия.

Колкото до амбицията Ганка не си търси амбициозен мъж. Тя си търси доставчик и плащач.

24.   Сега остава да обясниш защо Ганьо си търси красавица с големи ц*ци, стегнат гъз, високи токчета и перверзна физиономия, след като той самия е мързелив готованко, приличащ на самоходен смачкан г*з с очи и разпространява ароматът си на бира и крака в периметър от няколко метра. Ние знаем защо, но ти си повече по Ганьовите поведенчески особености и техните характеристики.

26.   Номер 19, първо махни високите токчета на "бая високите" момичета и ще установиш, че изобщо не са чак толкова високи. Особено, ако клонят към пълнолетие или вече са го навършили. Много от момичетата и жените е изхитрят и да си правят по-бухнали прически, че да изглеждат по-високи, отколкото са в действителност. Така лесно могат "да си сложат" едни 5 см отгоре, макар че това е само зрителна измама.

Иначе повечето от момичетата и момчетата на по 12-15 години вече са сравнително по-високи от тези преди две десетилетия, но това е, защото техните майки стремглаво са се стремели непременно да родят от висок мъж и са отхвърляли всички под желания от тях ръст. Повечето от българските жени и мъже над 25 години обаче са значително по-ниски от непълнолетните девойки и младежи, защото те са раждани от майки, за които по-важно е било семейната сплотеност и повечето не са се стремели непременно към висок мъж с много пари в степента, както го правят съвременните млади жени. Сега точно това е причината за ожесточения брой самотни майки с деца, разводи, раздели и нещастно живеещи двойки. В наши дни се счита за нещо съвсем "нормално" една жена да е минала през десетки мъжки кревати, да е раждала от двама различни мъже или да не иска да ражда преди навършване на 35-40 години.

- Кифлоприземител

27.   Авторе, разбрахме какви са жените около теб, жалко! Защото около мен са интелигентни, умни, красиви и сърцати жени! Дали са високи или ниски, всички са сладурани! Мразиш жените, но май и те не те обичат много, нали!

28.   17 май се припозна в Ганка-Неудачницата и изпръска като настъпан домат хахахаха:))))))

Чингис Хан

29.   Ти също си изградил стереотипен светоглед! Ти си представяш високи мъже с мускули, татуси и лоши погледи, а тези са предпочитани от малка част жени. На жените им е заложено инстинктивно да харесват Крис Прат, Хю Джакман и подобни мъже. В България има много мъже над 25-годишна възраст, които наподобяват тези дето ти ги споменах. Аз лично познавам ниски мъже (мъж съм) И честно казано щях да предпочета високите мъже, ако бях жена. Неистина за какви комплексирани мрънкалници става въпрос. Не е височината проблем на ниските, а тъпите им характери.

30.   Да гледат внимателно всички жени, които постоянно повтарят "Мъжете са гадняри" и се оплакват, че "Няма истински мъже":

https://youtu.be/dVBdooVUP30

Проблемите си ги причиняват самите жени от този тип, които или поради погрешна преценка се надценяват твърде много и се целят все в мъже много над собствената им категория, или прекрасно осъзнават как не заслужават подобни мъже, но въпреки всичко се пробват точно с тях, а не с мъже от собствената им категория. Това се случва постоянно и е всеобхватно в обществото ни.
Вие да сте виждали жена с външност 3/10, с десетки килограми наднормено тегло, със среден за жените ръст и средни доходи да си пада по мъже също 3/10, също с десетки килограми наднормено тегло, също със среден за мъжете ръст и също със средни доходи!? Жена с ниски или нулеви доходи, без жилище и кола да си търси мъж също с ниски или нулеви доходи, без жилище и кола!?

- Кифлоприземител