Споделена история от Секс и интимност

Помогнете ми да разбера дали съм гей, моля ви...
Пише ви мъж на 29 години. Правил съм орална любов веднъж на по-голям мъж, когато бях на 19. Хареса ми, но не стигнахме до секс. Харесва ми и да нося женски прашки, до ден днешен нося, когато мога. Обличал съм и женски дрехи, както и сутиен, но най-много ме възбужда да нося женски прашки. И имам такива мисли и сексуални влечения към мъже още, откакто бях на 15-16 години. Вече над 10 години имам такива желания, да бъда в женската роля и да бъда с мъж, но и не съм направил нищо, освен онази свирка. В същото време съм бил с една жена, която ме напусна заради тези ми мисли и желания. Влюбвал съм се на няколко пъти, харесвам жените. Но с времето някак ми изчезнаха сексуалните влечения към жените. Все още мисля, че мога да се влюбя в жена, харесвам ви, но от друга страна и ми се иска да съм като вас.. Темата е сериозна. Не знам дали съм гей, объркан съм и не знам какво да правя...

Коментари

1.   Е, как да ти помогна, ако дойдеш в леглото ми и ми позволиш да правя с теб каквото си пожелая, и ако ти хареса...значи си.

Модерният ляв

2.   Изпитваше ли сексуално желание към жената, за която споменаваш, имахте ли интимен контакт, получаваше ли ерекция? Споменаваш доста за сексуално влечение към мъже, но не и към жени.

3.   Иди в някой гей бар или където там се събират подобни, задай си въпроса, те ще те проверят и ще дадат компетентно мнение.

4.   Спри да се чудиш ами си се дръж като един нормален мъж. Спри да се поддаваш на пропагандата за масово изпедерастяване на народа. Спри да си обличаш женски прашки и да си мътиш главата. Нормално да те зареже жената. Спри да се правиш на педал.

5.   От Автора към номер 2. Да, изпитвах сексуално влечение и желание към моята бивша, имали сме сексуални контакти, живеехме заедно. Не съм имал проблем с ерекцията, но всичко това беше преди. В момента не мога да кажа, че изпитвам сексуално влечение към жените..

6.   Не си. Като бях на 15 и на мен ми харесваше да пробвам женски дрехи, за да разбера как се чувстват жените. Май до 16 изгубих интерес. Винаги са ме привличали жени, също както и теб. Другото ти си си го втълпил с годините и се опитай да не мислиш повече за това. Сам се вкарваш в него. Хвани си приятелка и не споделяй тези желания. Едва ли ще изчезнат изведнъж, но със сигурност няма нужда да ставаш гей. Така или иначе си мъж, а не жена и се наслаждавай на това което си.

8.   Според мен си гей, обаче от тези по-женствените... иначе може и да си бисексуален, но повече биеш на гей... и в това няма нищо лошо.

9.   Казваш, че влечението ти към жените е изчезнало, но щом в миналото си имал чувства, а също и сексуални контакти с жена, значи вероятността да имаш отново интерес към жени за в бъдеще, не е малка. Затова си мисля, че си бисексуален, но с по- силен интерес към мъжете.
По отношение на дрехите първосигнално ми изниква терминът "cross- dresser", но при крос- дресърите обличането в дрехи, характерни за противоположния пол, няма общо със сексуалната ориентация, докато при теб май има връзка между двете, поне аз така разбрах от написаното. Другото нещо, за което се сещам, е "трансджендър", но това са само мои предположения и държа да подчертая, че не съм много веща по темата, а само съм чела някои неща от любопитство.

Black Sabbath

11.   За да разбереш, трябва да опиташ. Тогава ще знаеш дали удовлетворението ти е по-силно от това със жените или не. Пиши за развръзката!

12.   Дейба, свирил на кавала на друг мъж и се чуди гей ли е. Не бе, нормални неща са свирките между мъже, спокойно може да възобновиш хобито си.

13.   спирай порното, оттам (ни) се отключват проблемите. yourbrainonporn.com

14.   Веднага отговарям: според мен си БИ сексуален. Това са мъже които нямат проблем да бъдат и с двата пола.