Споделена история от Секс и интимност

С молба за интересни идеи /странен фетиш/
Здравейте, аз съм мъж на 34. Моля темата ми да бъде публикувана, защото наистина имам нужда от помощ/идеи/съвети.

Като цяло нямам много опит в секса имал съм връзки и взаимоотношения, но винаги всичко е било в рамките на нормалното.
Наскоро започнах връзка с една мадама и тя ми призна, че има фетиш. Фетиша и се изразява в това да я унижават.
В началото се стреснах, но си казах, че момичето е готино и няма смисъл да я изпускам заради някакви странности.

Попитах я какво точно обича да прави и тя каза "обичам да ме изненадват".
Каза, че нещата които най- често прави и и харесват е да я бият, да я плюят, да уринират върху нея и да я дърпат за косата. Първоначално ми беше казала, че не харесва анален секс, но после ми каза, че иска да играе като игра на изнасилване и ми каза, че иска да и го вкарам рязко отзад.

Малко е странно, но Ви моля за съвети и идеи как да я изненадам и какво да направя,че да я унизя, но да не е прекалено. / искаше да я бия с юмруци, но отказах/

Мислих да и купа каишка и да разхождам като куче из апартамента и да я карам да ми прави орална любов, но мисля, че може да и е странно и да не и хареса.

Моля за съвети и идеи.
И преди съм писал една тема тук и изключително много ми харесва това, че всичко е анонимно и може да видиш и друга реална гледа точка.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Дай Боже всеки му такава жена!

Ми давай, отпусни се и действай. Какво толкова има да му умуваш? Не ти ли идва отвътре да я храчиш и биеш? Или не знаеш как да биеш жена? Ако искаш, викни ме да ти покажа! Първият урок от мен ще е безплатен за теб и полезен за мацката ти! ;)

Свий юмруци, отпусни се, изпукай врата и не му мисли...
:D

2.   Нещо извратено ? Вържи я с белезници и се изчукай с друга жена пред нея

3.   Купи си камшик и я пляскай по вагината, много е възбуждащо
....
Жена 25

4.   Съветвам те,да й се изсереш в устата и да е рядко-това ще е супер изненада !!!

6.   Лесно и готино - напляскай я по дупето

7.   Може да разиграете някаква ролева игра като ученичка- учител, лоша полицайка, чичо доктор
Ж39

8.   Моето лично мнение е, че нямаш бъдеще с такъв човек и най - добре да я напуснеш по - бързо. Не е нормално жена да иска да иска да я изнасилят или да уринират върху нея. Този човек със сигурност има някакви психични проблеми и отклонения, пък камо ли да гледа деца и да има семейство - ПЪЛЕН УЖАС.

9.   Наеми някоя "строга господарка" да я наклеца едно хубаво със страпона и да й нашари гъзъ с камшик, че да миряса.

10.   Темата е измислена от някой чикиджия, който харесва да се пипа четейки историйки за груб секс и доминиране на жената. Никоя ама никоя уважаваща себе си жена няма да признае на чужд партньор веднага извратените си фантазии. Никоя жена не иска да бъде изнасилена. За жалост този сайт се превърна в збирщина извратеняци.

11.   Не съдете младежа има такива жени. Аз имах такава и редовно я разцъквахме с приятелите ми. Не сме прекалявали но сме я унижавали и тя и до днес ми е благодарна и ме моли за още но на мен не ми се занимава. Освен горе изложеното без бой с юмруци съм я карал да го прави с кучето ми много обичах а и на нея и харесваше да ми д..а а кучето ми да я праска през това време. Друго карали сме я да се предлага като боклук на непознати и това също и доставяше удоволствие. Зарязах мъжа си защото му било неудобно да се гаври с нея. Тя не обичаше само да я обиждат на к..ва боклук и разни такива а да се държим така с нея. Обичам действия а не голи приказки казваше тя. Иначе е много свястна жена .
М45.

12.   № 11 "зарязах мъжа си...". Правилно, намери си друг мъж.

13.   До номер 11 мерси за забележката пиша от телефона . Тя заряза мъжа и.

14.   ДА има такива жени. Преди доста години и аз бях попаднал на подобна. Не си призна в началото, но ми показа какво и харесва. Е първо ми беше странно, но после страхотно се чувствах. Красива, горда и се говореше. че е фригидна. След като напипах тази жилка я накарах да си го признае на глас, вързана с белезници застанала на колена... Е унижавах я и само така свършваше.. какво ли не сме правили... Изпълняваше всичко ако не, я стисках за гърдата и казваше ОК. Веднъж майка и трябваше да дойде вкъщи и я видях през балкона и казах, че дъщеря и е излязла и ще дойде след 30 мин. А тя беше зад мен. Наведох я да застане пред мен и ми духаше докато аз говоря с майка й като и натисках главата.. Карах я да излиза без бикини и седнали в парка на пейка с къса пола нарочно и се набираше полата и я карах да си разтваря бедрата на непознати мъже уж случайно. Беше толкова възбудена, че като я погалех и свършваше.. Е а колко други неща сме правили... Вечер съм я изкарвал с каишка на разходка по тъмните улици, сядахме на пейка и ми духаше като стоеше подпряна на ръце на земята, като кученце.. Но предимно така свършваше. Обичаше тези изненади. Нищо не ми отказа.. Но се наложи да се разделим.. Замина в чужбина.. Преди 5-6 год се видяхме, Спомнихме си лудориите... 2 дена не излязохме от хотела... Но бяхме млади

15.   Аз не виждам нищо лошо в това и аз обичам някои страностти в секс и по- хард да е / е не писинг и други дивотии, юмруци и... да имам някакви граници/ и до сега не съм срещала човек, който да ми предложи това, което обичам и аз. И се чувствах нещастна, въпреки че хората не са лошо, но като нямаш сливане в секса, връзка ли е. Та до момента на.... сегашния ми приятел, който харесва това, което и аз.
Това, което става в леглото няма връзка с живота ни в ежедневието, там сме съвсем обикновени хора с приятеля ми.
Не приемам, че съм куку или пък момичето от на автора историята е психически нестабилна. Просто се раждаме с една или друга потребност и си я искаме. Ето например бившия ми обичаше да се целува като си вкара езика до сливиците, аз не го харесвам това и се отвращавах плюс избягвах целуфките, казвала съм мн пъти ама на него това му харесва и няма да се промени. Както и моите желания в секс за него бяха меко казано много хард, но аз си ги харесвам, а той не успя да ме усети по този мой различен начин.
Но да, авторе не ти ли идва от вътре да я унижаваш, а искаш съвети за това, просто не го прави и си намери момиче с които ще се радваш когато се сливате в секса. Секса е мн важен за една връзка ама много! Аз например чрез него показвам обичта си с други думи на човека до себе си.
-жена36-

16.   Набий я с колан ще и хареса със сигурност

17.   Почвай я на задна и я скуби за косата, щом си пада по тези неща ще и хареса

18.   Почвай я на задна и я скуби за косата, щом си пада по тези неща ще и хареса