Споделена история от Секс и интимност

Жена ми се съгласи на тройка с мъж
Здравейте. В началото на 40-те сме. Женени сме от 12 години. Винаги съм мечтал за тройка с две жени. Предложих на жена ми. Тя категорично отказа. Разочаровах се и реших да я провокирам - попитах за тройка с мъж. И тя прие. Супер объркан съм. Дали я задоволявам? Има ли любовник? Била ли е някога преди с двама мъже? Не върви да кажа, че се отказвам. Но ако й е по-хубаво с другия? Незнам какво да правя. Някой попадал ли е в подобна ситуация? Как да позволя на друг да я чука? Ако кажа не и тя си намери любовник сама? Ужас!

Коментари

1.   То в днешното деградирало общество, тройката вече е "нормално".

2.   Обещал си и и няма мърдане. Кофти работа.
Иначе е наистина нормално да се случи.

Ж на 33

3.   В секса трябва да има съгласие и дори дискусия преди това. Ако нещо не искаш да правиш, никой няма правото да те принуди. Поговори си с нея, че не ти е комфортно и си правете скучен ванила секс както досега.

Ако й откажеш и тя си намери друг, разбивайки доверието между вас, очевидно проблемът е по-голям. Процесът на възстановяване ще е дълъг, но сериозно трябва да си помислиш дали ще искаш да живееш с този човек до края на живота си.

Ако пък си малко отворен към идеята за тройка с мъж, направете "компромис" и двамата – нека да е мъж, но да е гей. Така ти ще ебеш двама и тя ще е с двама мъже. Даже може да й е интересно да гледа мъжа си как ебе мъж, има жени, на които това им харесва. Ако ще го правите, във всички случаи - бъдете отворени към изживяването, но и поставете граници. Сексът е забавление.

4.   Ахааа значи сега се притесняваш за всички тези въпросчета, а като си питал жена ти за тройка с друга жена тя да си задава ли сега същите тези въпроси? Баси малоумника...

5.   2, как да няма мърдане? Разбира се, че има. На запад дори при дългогодишни двойки има възможност единия партньор да НЕ иска да прави секс в даден момент и когато другият въпреки това настои и продължи въпреки ясното отричане, тогава се брои за изнасилване и според закона е изнасилване в пълния му смисъл. Няма значение кой си, колко време сте заедно и т.н. - никой няма правото да те принуди в сексуален акт, ако ти самия не искаш. Обещанието тук е малък дискомфорт пред онова, което може да се случи.

7.   Съгласи се и постави условие-да последва тройка с жена.
Няма как само ти да правиш компромиса…

8.   Автор е, много си отворен да й предлагаш тройка с друга жена, ама те е нахендрила яко за тройката с мъж. Когато искаш жена ти да е готова да те дели с друга трябва и ти да можеш да предложиш Най-малко същото, т. Е да я делиш с друг.
Съгласна съм с коментара на номер 4 и използвания епитет.

9.   Не сте готови за това, авторе. Мой съвет е да намериш причина да се откажеш от идеята. Вие с жена ти ще се избиете после! Без значение от пола на участника в конфигурацията. Това не е за хора като вас. Ако съществува дори зрънце ревност, суингът окончателно съсипва едно семейство. Послушай ме, зная какво говоря. Добре сте си и само двамата. Малко глезотийки, малко смяна на обстановката, шампанско там, свещи за разкош, някоя и друга играчка от сексшопа ще свършат повече работа без гадния послевкус, който оставят онези съмнителни удоволствия. Порното е, за да стимулира първичата човешка сексуалност, а не за да удовлетвори комплексните му потребности от любов и взаимност.
Моите наблюдения потвърждават това. На всички суинг купони, които сме посещавали с мъжа ми, преди да се откажем от това, сме срещали само една-единствена двойка интелигентни хора, които също се отказаха. Всички останали бяха примитив до примитива. Даже не искам да си спомням....

10.   То и аз така бих се съгласила за тройка. Първо двама мъже, после две жени. Другото е опит за легална изневяра от мъжка страна.

11.   Абе защо ще я лигавиш,предложи и с 3-4 мъже и да видим дали ще приеме,защото ако й докараш тея яки ебачи,ще й направят путката като кофа,но ти ще разбереш,че навие ли се на толкова мъже,значи яко е ебана !!!

12.   Е много ясно, че с втори мъж ще иска. Това си е лигитимна изневяра. Даже най-вероятно ще ти предложи я някой познат, я колега, я някой, който си е набелязала отдавна. Наебете я двамата и я зарязвай, от това брак не става повече.

13.   Разбира се че тройката трябва да е с втори мъж винаги, бисексуален за да може да ебе и двама ви, за да няма незадоволени

14.   Не иска да целува котенца жената . Вземете си травестит

15.   Направи го... Но преди това и кажи че след това ще го направите и с жена...

16.   Хахаха! Ама тя трябва да позволи ти да чукаш друга пред нея, а? Видя ли защо не се е съгласила? И тя си е мислела така сигурно. Сам си се насадил в тази ситуация. Поговори искрено с жена си, изведи я някъде, на спа уикенд или където ѝ харесва, #9 те съветва добре.

17.   Taя работа не е за всеки, както се вижда и от вашия случай, ама Ганьо решил да се раздрънка.
Подкрепям идеята за гей в тройката, но активен. И, ела, да разправяш как е било.

18.   Тези съмнения, които ти имаш, най-вероятно са били същите и за нея и затова е отказала да бъде с друга жена тройката. По-добре не вкарвайте трети човек помежду си - може да свършите с развод.

19.   Същите въпроси, които и тя би си задала, ако бяхте тръгнали да правите тройка с друга жена. Ма, к'во ти пука за мнението й? Това мъжете сте пълни егоисти.

20.   Грешката ти е, че търсиш тройка, в която на теб да ти е хубаво. Днешните жени и това истат да е хубаво за тях, т.е. тройка с двама мъже и само тя да е жена. Не им стига всичко, което вече имат, та и тройките трябва да се правят с мисъл за техните... слабини.

21.   честно казано винаги съм си мечтал как чукам жена ми с друг мъж.Но нямам смелоста да го предложа защото незнам какво ще стане след това,имам чувстото че ще го поиска него повече от мене.

22.   В момента на писане (до 9 коментар одобрени), 4 и 8 го казват най-добре!

На авторчето му е било много лесно да предлага чукане с трета жена, ама ако е трети мъж.... мауиииии, ебаси драмата баце. Кефи ме жена му - определено е усетила провокацията и най-малкото му е натрила носа едно хубаво. :)

"Дали я задоволявам? Има ли любовник? Била ли е някога преди с двама мъже? Не върви да кажа, че се отказвам. Но ако й е по-хубаво с другия? Незнам какво да правя. Някой попадал ли е в подобна ситуация? Как да позволя на друг да я чука? Ако кажа не и тя си намери любовник сама?"

Като не върви, да не си си отварял устата по темата бе.

23.   "Но ако й е по-хубаво с другия? Незнам какво да правя. Някой попадал ли е в подобна ситуация? Как да позволя на друг да я чука? Ако кажа не и тя си намери любовник сама?" - тя си задава същите въпроси, когато я питаш за тройка с друга жена.

24.   Ами , на каквото си постелеш на това ще легнеш! Значи ти нямаш против да чукаш жени ПРЕД НЕЯ? Но имаш против нея да чукат пред тебе? Това ако не е лицемерие здраве му кажи! Жената ти е дала много добър отговор. Каквито въпроси си задаваш сега, и тя си ги е задала. Много добре ти е казала. Аз бих те оставила ако искаш тройки, любовта е за двама, третия излишен.....

25.   Който го е страх от мечки, да не влиза в гората.

26.   "В началото на 40-те сме"

Звучиш като в началото на 20-те...

27.   Тоест ти си й казал, че искаш да й изневериш с друга жена, при това пред нея? И чакаш тя да се съгласи? Е, добре ти е отговорила - тя да ти изневери с друг мъж пред теб.

28.   Очевидно нито един от вас не е готов за такова нещо - емоционално и психически, освен във фантазиите си. Заявете си го добронамерено, ясно и категорично и потърсете алтернативи.

29.   Това "не сте готови" е внушение, че е нормално. Демек нещо като "още не си узрял, ама иначе е нормално". Не, не е нормално и за такова нещо, ако някога си готов, значи ти куца нещо.

30.   Пишеш , че сте в началото на 40те . Ти да видиш в края на 40те какво става , ще се чука и с табуретка ........

31.   За пореден път, Петър Моканина е бил много прав

32.   Не, не, в никакъв случай, номер 29. Не съм правилно разбрана. "Не сте готови" е като "Не сте готови да скачате с парашут", т.е. нямате желание, имате колебания, нямате физическата подготовка, мързи ви, духа вятър, инстинктът ви крещи "Не!" и на всичкото отгоре нямате парашут, нито пък самолет, а да се хвърлите от покрива боли. Така че една хубава салата с градински зеленчуци, хапната на терасата с глътка бяло вино, целувка и хубава музика, ще осигури много повече удоволствие. Това имах предвид. А иначе "нормалното" всеки си го определя сам, според собствените си критерии. За мен "нормално" е едно, за друг - друго, и така до безкрай. Нека не забравяме, че авторите в този сайт не се явяват на съд и ние не сме прокурори, нито адвокати. Те СПОДЕЛЯТ и очакват адекватна подкрепа и разсъждения по темата, а не присъди. В този контекст споделям, че суингът НЕ Е, според моето мнение, безобидна пакост на две деца, той е опасен. Опасен е с влиянието му върху нашата психика, върху емоциионалния ни баланс, върху доверието и най-важното - върху любовта, която изпитваме един към друг. И отново подчертавам, че говоря на база личния си опит. Затова пак съветвам автора да се откаже от идеята.

33.   Благодаря за мненията и съветите. На хейтърите пожелавам да са живи и здрави. По същество - обсъдихме го отново и ще опитаме с друго семейство.

34.   Ние с жена ми двойка не можем до направим - тия - тройка. Да ви имам проблемите!

35.   Винаги съм мечтала да бъда с двама или трима мъже. Това много ме възбужда и понякога по време на секс си го представям. Омъжена съм. Щастливо омъжена. Обичам мъжа си. Задоволява ме. Но сексуалната ми фантазия не изчезна във времето. Престраших се и я споделих. Рискувах всичко. Той нищо не каза. Въпреки притесненията ми нищо между нас не се промени. До следващия уикенд. Живеем извън България и мъжът ми покани двама свои колеги румънци на гости. Реализира най-съкровената ми фантазия. Беше невероятно. Единственото странно бе, че той не взе участие. Само гледаше. Обичам го. И до момента ги каним на гости веднъж месечно. Вече почти година. Но детето расте и скоро в къщи няма да може. Вярвам, че ще намерим вариант. Разчитам на него и вече съм сигурна, че ще направи всичко за мен. Той е мъжът на живота ми.
Разказах това, за да помогна да премахнете предразсъдъците и задръжките си. Ако наистина се обичате и си вярвате, задоволявайте фантазиите си взаимно. Отключете връзките си. Освободете съзнанието си. Отдайте се напълно и безрезервно един на друг. В крайна сметка ревнувате ли от порно? Или от вибратор? Всичко е в главата и сърцето!
Дано бях полезна

36.   Много ще ми е интересно,ако това стане,как ще понесеш друг да ебе жена ти и в 3-те дупки=да му духа,да я чука в путката и накрая да свърши отзад,а тя да крещи от кеф,нещо което не е правила с тебе,я ни сподели!?

37.   36- може и да му хареса. Извратеняци всякакви.

38.   Към 35 Ти ако обичаше мъжа си щеше да поканиш и две жени , а не само да гледаш собствения си кеф .Направи му изненада с някаква красавица покажи му , че наистина го обичаш !

39.   Здравейте и моито мнение да напиша. Жена със семеен поит около 30 г. Живеем самостоятелно с мъжъми любовта и секса са ни свързани от години. На последък ставаме все по не задоволени, и двамата. И си позволих ме достс волности. Пробвах е и двете тройки. Явно мечтите и на двамата са надхвърля ли възможностите ни. И сега на последък най ни е хубаво да заменим любовната игра, със само задоволяване един срещу друг. До достстъчна възбуда и след това секс. Ж50

40.   Хахаха 44 баш в десетката. В днешно време до двойка не се стига, камо ли повече.
Хахахахахаха

41.   №35-Радвам се,че вече не само румънците са разбрали,какви разпоретини са Българките и че за кур граница минават,ха така !!!

42.   Винаги можеш да се откажеш. Предложил си, но си си променил решението. А и не иска да те дели мадамата с друга жена, това е. Хем ти искаш тройка с друга жена, хем пък се цупиш, че тя иска с друг мъж... Еее, двойни стандарти.
Иначе не прави нещо на сила, откажи се щом те притеснява.

43.   35 след някоя година от обич може и по 5 негри да вземе да ти води.
Има и такива дето обичат жена им да е долна курва и боклук.
Чува се че на запад все повече дегенерати като вас са се пръкнали.

45.   По принцип това е интересно и ще ви бъде доста възбуждащо, но не го прави ако си комплексар и ревнивец. Правили сме четворка с други семейства, супер е.