Споделена история от Секс и интимност

Как да се запозная с негърка/черна в България?
Здравейте, бих искал да попитам, как мога да се запозная с негърка в България или София?
Има ли някакви групи, барове и какво са начините за това.
Въобще има ли в България такива?
Ще се радвам да кажете, ако знаете.
Благодаря!

Коментари

3.   Много добър пример за позитивен расизъм. Но всеки си има вкусовете, предполагам... разгледай фейсбук групите за чужденци в България и си задай странния въпрос там. :D

Пиши и на AwoMbrou в YouTube lol.

4.   При Медицинските университети. Иди до входа на някой Медицински университет и опитай да заговориш някоя чернокожа дама. Дано ти се получи.

5.   Tinder, lovoo, имс и други апликации, пълни са с чужденки.

6.   Наскоро имаше същата тема, но за чернокожи мъже. Не рядко четем и феминистки теми и коментари. Мирише ми на тролове, пропагандиращи западните ценности.

Десятката

7.   Вземи си от Африка, не е скъпо.
Даже там ще се бият за тебе , няма като тука да ходиш да им се молиш.
Само да не е с американка или нигерийка, няма гнусно качество което да не притежават.
Има и едни чернилки дето се имат за британки ,
за французойки, за холандки по-добре не се занимавай с такива. Майка Африка има достатъчно милиони женски от черната боя готови на всичко за да се докопат до бял мъж.

9.   В сайта ало.бг има една такава проститутка. Иначе инцидентно може да се запознаеш с някоя преминаваща през България туристка или някоя работеща в някой кол център. Общо взето загубена кауза.

10.   А на мен някой да ми намери латиноамериканци в България

11.   Постоянно засичам такива по улиците на София...

Но ако държиш да не чакаш на провидението, можеш например да започнеш работа в организация срещу дискриминация на чернокожите и да сваляш клиентките му.

12.   Що в България? До Африка вече се лети евтино.

13.   Негърката е ходещ развъдник на венерически и полови болести каквито нашите родни лекари,като Д-р Николова,дори не са срещали в учебниците
УСПЕХ !

14.   В моя град няма такива жени.
За жалост в България почти нямаме жени от различни раси.
Ходи по туристическите обекти в твоя град и можеш да намериш такава жена.

15.   Подкрепям мнението за медицинските университети. Има много такива в Пловдив. Аз също мисля да пробвам да се запозная с някоя компания такива. Сигурен съм, че ще са по-приятелски настроени от българките. Има някой наистина хубави, слаби и стегнати сред чернокожите.

17.   В някой от големите градове може да се случи.
А, чакай че се сетих - имаше предаване за една катаджийка от Самоков, но тя си беше наше момиче от смесен брак. Та иди да дрифтиш по пътя за Боровец и може направо с белезници да те заведат при нея:-)
Майтапя се.
Иначе колко черна-? Чистокръвни африканци по нашите земи май не съм виждал.Познавах по работа едно момиче с холандски паспорт, което която често идваше по работа, но тя беше кубче на Рубик по гени.От Суринам и имаше и бяла и китайска и индианска кръв.
И една друга ,пак по работа - французойка с бели дядовци и баби от Мадагаскар.Мнооооого красива наистина.
Повечето из България са мулати от татковци студенти и българки.
Абе питай като ти е мерак.
Който търси намира.