Споделена история от Секс и интимност

Всичко за секс стимулантите .
Казвам здравейте на всички мъже и жени които влизат тук, четат, коментират, дават съвети, взимат поуки. Искам да се включат всички без значение мъж или жена, които са приемали секс стимуланти еднократно или многократно , да споделят името му и ефекта, ако има отрицателен също. Мен лично ме интересува билков или химичен стимулант, които подпомага за бързото и количествено производството на сперма. Разбира се, че няма да става за правене на деца, но на жената с която се срещам и харесва обилното семеизпразване което предвид 47 годишната ми възраст няма как за няколко дни да го произведа без чужда намеса.
Благодаря на всички предварително.

Коментари

1.   Ж45. На моя съм му казала да намали чикиите. Пробвай и ти.

3.   Привет,

Увеличете консумацията на вода 3-4л на ден и включете в менюто си риба, телешко месо, ядки.

М 32

4.   Мурсалски чай , бабини зъби

5.   Чай "Бабини зъби" на БИОПРОГРАМА, има го в големите търговски вериги, струва 2-3 лева. Увеличава собственото производство на тестостерон, не е стероид и не е вреден за организма. Пие се по схема, на мен ми действа разгонващо, ерекцията е продължителна, жената не може да смогне, чукам я около 45 минути първия тек, за втория тек няма да казвам какво е времетраенето, защото ще кажете, че фантазирам. :)

6.   трибестан по 9таблетки като ги разделиш на три хапчета,през 8часа.Аз съм ги пробвам и съм доволен още на първия ден,и напълно безвредно все пак е билка.Пробвал съм виагра на майтап и ефекта е силен но много вдигат кръвното и те боли глава страшно много.Може и с добър и правилен режим на хранене и течности!

7.   аз като спортувах активно взимах хранителна добавка Йохимбин ,тя е за енергия и тонус обачее така действа на пакета че искаш да скочиш на всяка която видиш ..
М

8.   Към горните съвети може да добавиш и таблетки Цинк - поне 30мг разфасофка. Той повичава доста чувствително сперматогенезата и е доста полезен за производството на тестостерон.

9.   Л-аргинин соев лецитин витамин Е цинк. От всичко по 2 таблетки дневно. Охлаждането на тестисите веднъж дневно по 2 мин. с вода от чешмата, не е нужно да е лед студена, също увеличава количеството. Чай от бабини зъби също. По отделно съм пробвал комбинацията от хапчетата и чая с охлаждането. Всичко накуп от изброените не съм пробвал, защото не виждам смисъл.