Споделена история от Секс и интимност

Искам да чуакм жената на чичо ми
Здравейте, момче на 16

Имам чичо на 44, той има приятелка на 21. /предполагам се сещате какви отношения имат/, но са заедно от доста време сигурно вече година, а и до колкото знам работят за бебе.

Така всеки път когато сме заедно виждам, че е голяма мръсница, на няколко пъти съм виждал, че тя го опипва под масата така скришно. Бяхме на море миналия месец и правиха секс в морето и в басейна на хотела, тя си беше свалила горнището като бяха в морето и малко и видях гърдите. Постоянно му се търка и му прави някакви намеци за секс.

Излъгах чичо, че нямам батерия и го помолих да звънна през неговия и мръднах, рових му в телефона и намерих нейни голи снимки и снимки на пиченцето и, но ме беше страх да си ги препратя.

Винаги се е държала с мен много културно и не ми е давала никакви такива сигнали. На плажа веднъж ходихме аз и тя до бара да вземем вода и някакви деца ми се смееха /пълен съм и нося очила/. И тя ме хвана за ръката и ме прегърна и те млъкнаха стана един вид 'вие ми се смеете, пък аз имам егати якото гадже'. Това беше единственото нещо между нас, но тя го направи с цел все едно да ми вдъхне кураж, беше ми казала, че съм много хубаво момче и да не им обръщам внимание и тн.

Чудя се как мога да я изчукам, единственото нещо което измислих е да я напия така, че да не помни и да го направим. Но е важно чичо ми да не разбере защото ще стане много страшно. Лошото е, че тя не пие и не знам как ще я накарам, мислих, чрез няква игра. Не знам моля за идеи

Коментари

1.   Тя да знаеш боб хвърля кога някой с жълто около устата ще иска да я чука.

2.   Не пипай там! Там работа нямаш! Не е теб!

3.   Увеличи чикиите и порното и ще ти мине,ако не-гледай Цветанка Ризова и готово !

4.   Да я "изчукаш", тъпанар. Ако ти е истинска историята, ще ти кажа да поработиш върху себе си. Свали кила, вкарай се във форма и вид и после ще "чукаш" на много врати и ще ти се отварят. А това да "изчукаш" на чичо си жената, май не е много добра постъпка? Не бъди путка с държание и путки ще имаш много. И отново, вкарай се във форма!

5.   Тя щом е с чичо ти си знае играта, никога няма да ти върже да я чукаш приеми го

6.   Е,момче не бива така да прайш това ти е чичо все пак,като ти се чука намираш си нещо за теб от приятелски кръгове ли откъде ама жената на чичо си,тва са извращения зарежи ги

7.   Ей дебел, знаем дебелите мъже колко струват между краката, след време и ти ще имаш жена и колко и трябва да я изчукат по-добре от теб. Чичо ти незнае какъв боклук лансира в твое лице.

8.   Тя на 21, с мъж на 44.Няма как да стане, мойто момче.....
Не си в нейната категория за възраст:)))))

9.   И като разбере чичо ти, а той ще разбере, защото ти си глупчо, ще те счупи от бой и ще ти навре очилата в аспуха. Подла гадинка си ти. Като искаш жена, намери си някоя да те хареса , ама не като е пияна, а трезва.

10.   Случайно авторът на тази история да е написал също "Правих секс с баба ми" и другите подобни теми.

Десятката

12.   Лапе, излез от филма :D
Ще ти мине.

13.   Историята е измислена, личи си, но се случват такива неща. Като студент правих няколко пъти секс с третата жена на чичо ми - беше само 8г по-голяма

14.   Хахаххахах от коментарите дотук разбирам, че този сайт е свърталище на чичаци! Авторе, аз лично напълно те подкрепям! Щом тази е склонна да ляга с драстично по-възрастни, значи вероятно е склонна да ляга и с дебели и какви ли не други грозни, стига да имат пари. Моят съвет е да намериш начин да се изкараш заможен и да ѝ се пробваш. Обаче трябва да си търпелив, деликатен и много хитър! Успех и дано опънеш това курве. Имаш шансове според мен дори само като четем какво са ти коментирали разните възрастни мъже дотук - та те всички чрез изказванията си доказват, че е съвсем възможно да ти се получи. Иначе защо ще ти пишат: "не пипай", "чичо ти ще те счупи от бой ", "тъпанар", "дебел" , изобщо реагират точно като някакви отчаяни съпруги. Жена съм, ако има някакво значение.

15.   Чичо ти е долен педофил! Тя даже му е като дъщеря раликата им е огромна, та тя таже е с една година по голяма от мен, а тяхната е 23 години!

16.   Приятел, внимавай защото каквото направиш на девойката, после същото чичото ще ти го направи на теб :)

19.   Не знам доколко е истина това, но мисля, че няма да стане. За да се хване с мъж, който е почти набор на баща й, тя си знае сметката. Ако й се чукаше с дебели момчета, досега щеше да го е направила. Няма лошо, че ти се чука, но по-добре се опитай да направиш нещо позитивно - тренирай, изкарвай пари. Има и други яки мадами на света, намери си твоя.

21.   Момче, стегни се и започни да спортуваш, намери си гадже, което те харесва и ще върши щуротии с теб. Жената на чичото ти го харесва и му е навита, нямаш никакъв шанс. Те са във вихъра на връзката си и много от жените се държат така. Това с опипването е толкова често срещано.
А чичо ти сигурно спортува и се поддържа и годините не му личат. Наживял се е, находил се е и тя си търси мъж, който да си стои при нея и да не кръшка.
Жена

24.   Няма защо да не стане. Та вашата разлика е 5 години, докато той може да и е баща. Вие сте на близки акъли, макар че сигурно е с него за пари.

25.   С напиване нищо няма да стане Измисли по-добра идея. Със сигурност тя няма да забрави. Така, че просто трябва да знае и да изневери на чичо ти. Друг вариант нямаш.

26.   Подляр!