Споделена история от Секс и интимност

Не мога без долно порно.
Винаги когато имам свободно време влизам в порно сайтовете и гледам порно, от много години насам търся все по-долни и гадни клипове, защото нормалните не ми го вдигат. Няма да влизам в подробности какво точно гледам, но е доста зле и никога не бих си признал. Мога да правя секс, вдигам го, чувал съм, че някои мъже не го вдигат с жена, аз не съм така, правя си секс, надървям се, чукам, свършвам, казвали са ми, че правя хубав секс, всичко е наред, но когато не съм с жена, гледам отвратително порно, защото вече само от него свършвам, от нормалните порно клипчета дори не мога да го вдигна.

Коментари

1.   Не се коси,нищо ти няма,ТЕ и в НС са така,само отвратително порно !!!

2.   Готов си за депутат в партията на Славчу ще те вземат от раз,там все такива са се събрали,е,има и по някой бабиер и путка,за миризма,но...

3.   Излез малко на въздух !

4.   yourbrainonporn.com , виж и темата "Спирайте порното!"

5.   Потърси помощ. Порното е болест.

7.   Аз пък не виждам нищо лошо в това малко по перверзно порно .Гледал съм bdsm ,гей порно ,порно с животни ,балбъстинг,фистинг , ,писинг,групови изпълнения и ми е действало доста възбуждащо .Друг е въпроса ,че не бих го правил .Може би бих пробвал някои по лек вариант на bdsm ако намеря момиче което да ми се върже на перверзията.Имам приятелка секса си е страхотен ,извратените игри са предимно във фантазиите ми и не бих ги реализирал ако тя не е ок с това .В началото на връзката сме и все още не искам да я стряскам с извратени предложения.

8.   Парното е наркотик. Ако спреш рецепторите в мозъка ще се възстановяват и пак ще го вдигаш.

9.   Номер 4 го е написал. Your brain on porn е страхотна книга точно по въпроса, има сайт, който 4 е дал, има май форум даже.

10.   И аз харесвам порно със сравнително екстремни актове, но с граници. Адски не харесвам да изглежда, че мацката я насилват. Кефи ме да си личи ясно, че желае, че активно иска, да кажем, шляпането, плюенето по лицето, или шамарчетата.

И аз съм чел your brain on porn. Смятам, че е страхотна книга, но скоро ми се родиха и едни други мисли. Гледах няколко филма, в които естествено се асоциирах в много голяма степен с главния герой, който има приятелка/съпруга, която е много готина. И в края на филма понечих да си представя, поставяйки се на мястото на главния герой, след цялата история, която сме преживяли с нея във филма, как правим секс после. И хич не ми се нравеше да си представям толкова извратени работи, каквито по принцип уж си мисля, че харесвам.

И мисля, че причината е, че в този сценарий съм преживял (като георят) - и сме преживяли заедно с жена ми, и отношенията ни са формирани в тези преживявания - толкова значителни неща, които имат съдържание, имат смисъл, че на фона на тях идеята за извратениите ми изглеждаше чужда, далечна и непривлекателна. Струва ми се, че извратеността е признак на безсмислие на живота. Че е следствие на безцелното живеене. Мисля, че СМИСЪЛЪТ в живота, това да има нещо, за което се бориш, което ти осмисля живота, е антидотът срещу порнографските извращения.

По друг и по-свободен начин казано, че едно от нещата, които ни тикат към този вид извратении е нихилистичноти или депресивното съществуване.

11.   Когато човек премине всички нормални граници, започват извращенията. Лошото е че залитането не спира о няма насищане в търсенето на нова ичанченст. Стога се до момент в които или трябва да спреш тотално или се давиш в безмислена незадоволеност.