Споделена история от Секс и интимност

Най-интересната ми тема
Здравейте! За първи път пиша тук и ще ми бъде интересно да прочета вашите отговори след това. Наистина темата ми е важна. На почти 19 съм и още не съм правила секс. Определено ми е интересно какво е чувството. Но проблемът е, че ме е страх от болката. Въпросът ми е към дамите: Какво беше чувството първият Ви път?

Коментари

1.   Разочароващо. Изчаках до 24-годишна да правя секс, имах късмета да не е с някой тъпак, към когото нямам чувства, на пияна глава, а с човек, с когото имам емоционална връзка и го е грижа за мен, беше романтично, с хубава музика и обстановка, но самият секс беше зле. Знаех си, че ще боли, но болката беше непоносима - сякаш ме пробождат с нож. Не бях възбудена, а притеснена, той първо ме лиза, или опита да ме лиже, но мен ме беше гъдел и нямаше желания ефект. На всичкото отгоре мъжът беше доста надарен, и неособено внимателен и направи дефлорацията по неправилен начин - вместо да влезе лека-полека наведнъж (както в порното с дефлорация, което съм гледала) той се засилваше и удряше входа на влагалището ми множество пъти, което допълнително ме травмира и сега май имам вагинизъм, защото после така и не стана да правим секс (може и психологически да са били причините). Това е нищо в сравнение с психологическите и емоционални травми, които въпросният господин ми нанесе, и с които още се боря - за тях няма да помогнат гинеколог и мехлемчета, но това е друга тема...

2.   Болезнено и неловко. По-скоро е някакво бреме, от което да се отървеш, отколкото специален момент. При някои се получава прилично, но в масовия случай е срамно и зле. Болката бих описала като от кола маска на интимната зона - доста гадно, но не ужасяващо. Радвам се, че мина просто.. пфф.

3.   Номер 1, как можа да напишеш такова нещо. Сега момичето съвсем няма да прави секс от страх.

Истината е, че сексът с човек, който обичаш, е нещо невероятно хубаво и носи изключително удоволствие, което не може да се опише или сравни с нищо, което си преживяла досега. Затова хората правят секс. Защото е супер.

Първият път може да не ти хареса толкова много, особено ако си с неопитен парнтьор. Обаче ще става все по-хубаво всеки следващ път. Ще трепериш от удоволствие, ще искаш още, и още. Като наркотик е, без лошите ефекти.

Затова бързо прави първия път, за да има и втори и трети, и да изпиташ щастието, на което се радват възрастните хора, които правят редовен секс.

4.   Специфично е чувството, едва ли на някоя от нас може да се сравни с на останалите. Моят първи път беше с настоящия ми партньор (почти съпруг)) и не беше дълго планирано събитие. Тоест не беше нещо дълго премисляно или отлагано, не се страхувах, нито се срамувах, по-скоро имах чувство на много приятно вълнение. И на двамата ни беше за първи път, и двамата бяхме на 20 , затова не очаквахме да ни се получи от раз, още повече и удоволствие да получим още от първия път. Така и стана общо взето... Уморени и все още в отлично настроение се оказахме в банята за освежаващ душ, където опитахме отново иии сее получии... Беше невероятно преживяване като за първи път заради цялостното изживяване, не намирам думи да го опиша и не говоря за проникването (болка не помня да чувствах). Следващият ни опит вече беше класически, тогава вече имах лека болка, но със сигурност не беше ужасяващо или травмиращо, а и мина за минути. Физически не получавах удоволствие от секса известно време след първия път, може би месец, не помня много добре, но с времето всичко си дойде по местата, намерихме си любимите места, пози, фрази...
И на всеки пожелавам първия му път да е с правилния човек, в правилното време, на правилното място!

5.   Като гледам при всеки е различно това с болката. Ти може да ти от 1 процент жени дето няма да ги боли (има такива, предполагам знаеш )
Аз съм на 21г. и също не съм правила , и на мен ми е много интересно, но не искам да ме опипват някак си трудно си го представям, че ще стане хаха.
Аз имам въпрос към всички - Вие как разбрахте, че това е правилния човек за Вас и че с него искате точно да го направите, а не просто от любопитсво? Вътрешно чувство ли е или наистина хормоните откачат като го видите? На мен това ми е интересно....
Честно казано цялото нещо със секса и гнусно ама както и да е ...

6.   Доста болеше, а и бях доста нервна, обичах го много, та това помогна, но пак не беше уаааау преживяване. Рядко първият път е като по филмите, обикновено е доста неловко, боли, нервна си... но път с всеки следващ път става по-добре и по-добре.

7.   Аз също доста изчаках, защото ме беше страх от болката като теб. Но не е кой знае каква болка. Няколко дни преди да правим секс приятелят ми се опита да ме отвори с пръсти. Когато го направихме за първи път нямаше кръв, но беше леко неприятно за мен. Ако трябва да бъда честна след 5тия път вече взе да става по-добре и по-добре. Сега вече всичко си е перфектно! По скалата от 1 до 10 болката от първия път за мен беше 6. Повече боли кола маската на триъгълник, така че спокойно. :)

8.   Аз го направих преди месец на 18, с въпросния човек не бяхме заедно, но си комуникирахме от година редовно и бях много привързана към него и все още съм (надявах се на нещо сериозно). Той е от друг град, но спря контакт с мен преди две седмици поради незнайно какви причини… Не бъди наивна като мен и го направи с човек, на когото му пука за теб, за да не страдаш после ;) А колкото за самия първи път - боли факт, но не е болка за умиране, ако си достатъчно възбудена. Просто не се притеснявай и не го мисли. Може да изпиеш две глътки вино преди това примерно, за да се отпуснеш.