Споделена история от Секс и интимност

Какво харесват мъжете в това?
Въпросът ми е към мъжете, и по-специално към мъжете с фетиш към това да гледат жената в очите докато свършват и да ѝ свършват на лицето. Какво точно ви харесва в това, какво ви кара да изпитвате - доминация, унижение на жената или пък нещо друго? Защо един мъж би искал да гледа очите и лицето на жената докато мастурбира преди това - какво си мисли/чувства през това време?

Коментари

1.   М52. На мен лично по ми е хубаво да гледам как жсна ми масторбира. А когато тя свърши преди мен. Да ме изразни на корема мии да си напълна пъпа. А и тя казва, че им е кеф.

2.   Това го правят само психично болните мъже с промити мозъци от порното.

3.   1, не помня да съм те питала на теб какво повече ти харесва, зададох си въпроса ясно.

4.   Доставя повече удоволствие, мисля, че е логично човек да се сети.

5.   На мен лично ми е супер да го гледам в очите докато той свършва по лицето ми. Мъжа ми си мисли че така ме унижава но всъщност аз по този начин го контролирам.
Ж35

6.   Това порно ви проми мозъците.

9.   Искам да виждам в очите й щастието и благодарността, че има благодатната ми сперма. Силно усещане е. Ако ме е нервирала, просто се празня в устата й и не я гледам. Повярвайте ми, работи

10.   5 ти го каза, контролирайте си мъжете бе.
И се облизвайте ей. И питай как най му харесва, да те шляпа по челото устата и носа или само да ги търка или пък само да ти накапе очите или цайсите! Или да ги препръска със здрави залпове. Подайте и най-подходяща
та дупка за артилериста.

11.   Ами, понякога ни харесва - какво има за обяснение?
За теб каква е разликата между свършването на корема и на лицето? Защо си против второто?

12.   Аз обичам да гледам жената в очите, докато бавно целувам и облизвам краката й. Това ме влудява. Другото не! Порно маниящина е другото.

13.   Мъж съм и честно казано не мога да си представя да се изпразня на лицето на жена ми. Прекалено много я уважавам за да и правя нещо, което не и харесва. Ако тя сама го поиска няма проблем, но иначе не ми допада идеята да и мажа лицето и косата. 90% от жените мразят това, особено сперма в косата. Случвало се е в миналото да пръсна без да искам по-силно и да отиде в косата. На нито една мацка това не и се е нравило.

Мъжете, които държат да мажат лицата на жените са с увредена психика от порното, където това е представено като нещо съвсем естествено. Всъщност множество сексуални девиации като празнене в лицето на всяка цена, аналния секс на всяка цена, групови изпълнения, двойни приниквания, скубане, душене за врата, пикаене и изобщо бруталното и унизително отношение към жените, се дължи на порнографията. Мъжете масово се извратиха от порното. Сега буквално мъжете растат с порното още от детска възраст. За това и не са способни да бъдат любовници, а третират жените като изтривалки. Загубило се е възприятието за нормално. Дори вече няма граници. Извращенията в секса са стигнали до неподозирани размери. Дори вече и много жени се възприемат като същества, които трябва да бъдат третирани като отпадъци. Това е много, много тъжно.

14.   Досега не ми се е случвало жена да иска да я пръскам по лицето. Винаги сами са искали да поемат всяка капка в устата си и да гълтат, от страх да не си повредят кожата на лицето от семенната течност. Не се дърпах при изявеното от тях желание, защото съм разбран човек и се жертвах за тях, за да им е готино.

- Кифлоприземител

15.   Е, че ти като си жена, как очакваш да разбереш бе? !

16.   11, не съм казала че съм против. :)
Фетишът на бившия ми беше да ме гледа в очите докато свършва и да се пр*зни на лицето ми. Интересна ми е психологията зад този фетиш, какво си е мислил докато ме е гледал докато мастурбира, какво го е привличало към това действие и т.н. Няма как да попитам него, та реших че някой мъж би ми обяснил тук.

17.   Гледам жената в очите защото се радвам ако ѝ е кеф. Тва с доминацията и подобни глупости са работи за комплексари.

18.   Секса е удоволствие за двама. Следователно място за доминация няма. Проявата на такава е отклонение. Може би по-коректно е да се каже "частен случай". Фетишите също са частни случаи. Предвид разнообразието им, всеки такъв би трябвало да се обяснява от хора с точно такива различни нагласи за удоволствие. Нужно ли е всъщност да се обяснява ... Според мен - не. Или приемаш "странноста" на партньора си (може и на теб да ти харесва, може да не ти пречи ...), или просто се махаш.

19.   За мен като мъж това е отвратително.

20.   На мен не ми харесва, и не съм го правил никога. Женан съм и сега се съобразявам с жена ми. Тя не иска да свършвам навън. Обожава да и свършвам отпред или в дупето. Това все пак са много лични неща за една двойка.

21.   2, жалко че се е правило и много преди появата му, жалко е за теб. :(
Не случайно, че девиантните сте с най-скучните връзки. Самата ти имаш някакви проблеми, а поставяш други на твое място.

22.   18, няма "отклонения" ако нещо е по волята на всички участващи в акта. Сексът не е за гнусливи и тесногръди хора. Да, хора имащи този фетиш биха обяснили какво мислят и изпитват докато го правят, затова и ги питам в темата. А твоят коментар е излишен.

Авторката

23.   Жената,ако е хубаво и здраво наебана,няма претенции къде по нея ще си хвърлиш семето,важното е да знаеш къде обича да го поеме,от лицето до дупето !!!

24.   Аз съм жена и много го харесвам. В сексът няма доминантен за мен. Сегашният ми партньор обича да му свършвам на лицето както и той на мен тоест всичко е взаймно и няма доминантен! Не мислете за тези неща а се наслаждавайте на моментите и разнообразявайте!

25.   Авторке, и ти не си в ред, ако се подлагаш доброволно на такива гаври. Ти защо не поискаш да му се изсереш на лицето? Казва се скат. Пали сте широкогръди и негнусливи? Нормалната част от обществото никога няма да приеме извращенията за нещо ок. Примири се и иди се лекувай. Бъди жена, не парцал.

26.   В интерес на истината, и аз съм искал да направя това, но моята приятелка все не ми дава, на мен това ми харесва просто защото харесвам нея и защото го приемам като някакъв вид по—голяма близост приемане на 100% да речем сякаш тя е готова на това защото аз съм нейния човек, а не заради порното, там когато го гледам даже не ми харесва, същото бих казал и за гълтането харесва ми точно по същата причина, не просто свършване в остата, а и за гълтането говоря, аз за половинката ми бих правил тези неща без да ми дреме даже съм гълтал многократно нейния склърт, много голям кеф ми е да я гледам и наблюдавам докато я лижа ако ще да пикае отгореми просто не ме е гнус приел съм я приел съм и това по голям.кеф от.това да я видя мокра и да го изям няма въпреки, че не е най приятното на вкус. Според мен и жените трябва да са така със истинаките сериозни партньори да подчертая сериозни защото това не бих го направил с жена за една нощ.

27.   Гледа я за да се убеди за пореден път че жена му е долна курва, която е готова да бъде парцал по всяко време за него.
В порното вече много често може да се види сцена с 5 негъра да се празнят в устата на долната курва а тя да се моли за още.

28.   ха. тва се нарича визуален контакт. Кво искаш? Да гледа в тавана и да говори на мене ли????
Много психо ми се струва по тоя начин....
И като жената иска да й се изпразнят върху лицето, ще седи и ще чака и ще го гледа с! възбуден! поглед, което е много красиво.
Помня чуках в мисионерската поза една жена и тя беше притворила очи леко докато правехме секс и просто беше несравнима красота да я гледаш в очите, да виждаш и осъзнаваш как те гледа възбудено и те желае с поглед.... най-красивия възбуден поглед който съм виждал.
Но явно ти авторке не разбираш от тия неща.

29.   28, и как прецени от кое разбирам и от кое - не!? Я ми препрочети мненията в темата. За пореден път се убеждавам, че в този сайт пишат големи дръвници, много злобни и комплексирани.

30.   Авторке, при мен причината, или поне един ключов аспект от нея, е защото го възприемам като един от най-красноречивите изрази на това, че желае мен и контакт с мен.

Неслучайно е лицето. Ето един странен, но красноречив пример. Да речем, че много си обичаш някаква плюшена играчка (нищо сексуално). Галиш си я, мачкаш си я, но в момент в който така да се каже не можеш да ѝ се наситиш и искаш да бъдеш още по в контакт с нея, ще си набуташ не ръцете, не краката, а именно лицето в нея.

Друг пример. Веднъж бившата ми приятелка направи следното. Не по време на секс, без нищо конкретно сексуално. Взе ми ръката, погледа я, погали я и притисна дланта ми към лицето си. И беше толкова въздействащо, сближаващо и трогващо!

Валери