Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми мастурбира
Здравейте, жена съм на 24 години. С приятелят ми сме заедно от 2 години, а от 1 година живеем заедно. Той е на 30. Ще пристъпя директно към ,,проблемът", ако мога така да го нарека. Още преди половин година ми се наложи да ползвам неговия лаптоп. Когато отворих лаптопа видях, че е забравил отворена страница в интернет с порно. До тогава дори не предполагах, че се самозадоволява. Още същия ден седнах и говорих с него. Казах му какво съм видяла и го попитах дали има нещо в секса, което му липсва и дали го задоволявам. Той каза, че му харесва много секса с мен, но порното го гледа от време навреме един вид за разнообразие. Убеди ме, че всичко е наред в сексуален аспект и така приключихме с въпроса. Проблемът е, че и до ден днешен той продължава да се самозадоволява и да гледа порно почти всеки ден. Дори не го крие от мен, а сам си казва. Правим секс редовно (поне за мен). Правим го по 3-4 пъти в седмицата, като и двамата работим на смени и не ни остава време за повече. Вярно е, че в началото на връзката ни го правихме всеки ден, но тогава аз не работих и имахме много повече време един за друг. Странното е в това, че например правим секс на обяд 2 или 3 пъти, а вечерта той сам си признава, че си е ударил и една чикия. Разбирам да мастурбира отвреме навреме за разнообразие, но това да сме правили секс през деня и то няколко пъти, а вечерта да се самозадоволява...? Много ми е странно, имам чувството, че не го задоволявам достатъчно. А съм говорила с него и съм му казала, че ако има нещо в секса, което иска да опитаме, съм отворена и не бих му отказала. Но той винаги твърди, че няма такова нещо, което да иска. Аз също мастурбирам, но това се случва 2-3 пъти в месеца или по-точно когато съм неразположена и не можем да правим секс. Не мога да си представя да правя секс с него няколко пъти и след това да се затворя в банята да мастурбирам. Не ме разбирайте погрешно, не ревнувам от порното или нещо такова, нямам проблем да го прави понякога, но просто ме е страх да не се провали връзката ни. Обичам го страшно много, той мен също, сгодени сме и имаме планове за деца. Не знам вече какво да направя, при положение, че съм опитвала с разговори и резултат няма. Старая се винаги, когато правим секс, той свършва абсолютно всеки път. Виждам, че ме желае, става му само докато се гушкаме. Но това със самозадоволяването страшно ме обърква. Ще се радвам да чуя мнения и от мъже, и от жени.

Коментари

1.   Ауууу, мръсник, не го е срам.

2.   Kакъв е проблемът, че ти мастурбираш 2 пъти, а той 8? Явно, има повече сексуална енергия.

3.   "Не знам вече какво да направя, при положение, че съм опитвала с разговори и резултат няма."

Прост и ясен отговор - престани да търсиш "под вола теле" т.е. - не създавай проблеми там, където ги няма. Остави човека да си има малко лично пространство и се наслаждавай на това, което получаваш. В противен случай, рискуваш да го изгубиш...

4.   Вярна е приказката, че човек като няма проблеми, сам си ги създава. Да ти имам проблемите честно.

5.   Направо ти отговарям , без заобикалки . Мъж съм , по-голям от приятеля ти .Миналата нощ правих много хубав секс с жена си . Сутринта под душа ...сещаш се . Ако не искаш да го хващаш , не му рови компютъра и му остави лично пространство , така или иначе винаги ще го прави .Бъдете щастливи

6.   И двамата сте чикибойци,но той повече,а ти се дразниш,че си изостанала!

7.   Ем тва си е голям проблеб сред днешните мъже ама нямя да изпадам в подробности

9.   Просто той има много високо либидо и ти не можеш да спазваш неговото темпо. Очевидно има нужда от много повече секс, но не разполагате с толкова много време заедно.
Ако това не влияе на връзката ви негативно, недей да се притесняваш. По-добре порно, отколкото изневеря.
А и нищо не пречи някой път ти да разнообразиш неочаквано сексуалният ви живот и да му дадеш това, което му липсва. Какво порно гледа? Някакви фетиши?

10.   Ще дойде време и ще замалее. Желание ще има, сили не. Да не е приятно че го прави. Ако е само това ок. Секса си е напълно нормално 3 -4 пъти седмично. Важно е у качество като времетраене, също така и свършването както при мъжа така и при жената. Аз също мастурбирам от 2- 3 на седмица и гледам порно, но никога не съм го правил след секс даже и в младежките си години. Определям се като сексуален мъж.
М44

12.   От авторката до номер 9: Представа си нямам какво порно гледа, не съм му ровила никога в лаптопа или в телефона, както споменах видях съвсем случайно отворена страница с порно. Не съм ровила повече както го извъртяха 90% от тези, които са коментирали. Питала съм го много пъти дали има някакви фетиши или желания, които иска да осъществим, но отговорът е, че няма.

13.   На него му се прави секс всеки ден. За мъж или жена на 30 г. секс 3-4 пъти седмично е много малко. Чудя се на 24 г. как на теб толкова малко ти стига?
Жена съм.

14.   М55 какъв ти е проблема. Явно е по сексуалното активен. С времето и при нас е така. Даже моита ми сподели, че им е интересно да онанирам пред нея. А тя самата ми казва, че не е масторбирала от момиче. Но дали е вярно?

15.   Ако мъжът ми седне да ми дудне защо мастурбирам, ще умра от смях. Остави човека на мира.

16.   Не го задоволяваш все пак.

17.   абе не е ли прекалено това със секса в смисъл цялото следене колко пъти в седмицата пък кой после се пипа сам. понякога на човек му идва повече от самите му мисли за нещо си от ежедневието и така се опитва да св успокой (ако не спортува). не е хейт. правете каквото искате да правите по колкото пъти искате и не го мислете толкова.
имате ли друго забаление освен секса? например спорт, да се разхождате например? какви са ви отношенията ти разбираш ли го? той теб? емоционално свързани ли сте?
въпросите ми са малко лични но се чудех просто така, защото каза, пе правите по 3-4 пъти. аз не съм обвързана, не съм била с мъж и ми е интересно. дано да ме разбереш, защото питам по-лични неща :) интересно ми е как се случват нещата.. като го видиш искаш да му скочиш ли :D както се казва..
ж 21г.

19.   Момиче глупаво, аз съм мъж на 54 г., женен съм от 25 г. за красива и сексапилна жена, която много обичам и все така се възбуждам като я видя гола, но не съм спирал да мастурбирам изобщо. Вкл. на нейни голи снимки, отделно гледам порно и го смятам за нормално. С годините по-рядко мастурбирам, но поддържам форма. Днес преди няколко часа също си праснах една чекия като гледах една лелка в Х-хамстер ком. Нормално е приятелят ти после бъдещия ти съпруг да мастурбира. Жена ми също мастурбира и си има два изкуствени хуя. Често се задоволяваме като мастурбираме взаимно, аз я задоволявам само с пръсти и лизане, а тя ми прави чекия. За простатата на мъж е хубаво по-често да се изпразва от здравословна гл.точка.

20.   Ситуацията ви звучи супер, кефя ти се и на отношението като цяло, само дето търсиш проблеми там, където няма.

Възможно е единствено да няма охота да сподели за фантазии. Страхотно е, че го питаш и че си за разнообразието, но ако, вместо само да питаш, и малко по-проактивно внасяш разнообразни елементи в сека ви, съвсем-съвсем цена няма да имаш.