Споделена история от Секс и интимност

харесвате ли куколд?
Привет.
Семейство на 45 и 46 сме и от доста години сме суингари,като с течение на времето се превърнахме в куколд двойка.
И на двамата това много ни харесва и нямаме намерение да го спрем.

Вашето мнение какво е?

Коментари

1-50 от 122

1.   Харесвам робчета, но куколди не.

2.   След като не споделяте примери, преживявания, срещи... какво ни пука, а?

3.   Привет. Моля, разкажете по-подробно някоя история и преживяване. Ще е интересно да прочетем.

4.   Кукайте колкото си искате! Ние се занимаваме с по-сериозни неща...

5.   Предлагате ли?
М39

6.   към 2. примерите са толкова много, че не знам кой да споделя. това по-скоро е въпрос към хора имащи касателство :)

7.   Поредното извращение на човешката психика!

8.   Вместо да правите подобни извращения, посетете психолог и си оправете емоционалните дефицити. Това е признак, че човека обича да се изживява като жертва и пречи в живота. Или обратното - прекалено властен е и търси къде да му избие изживяването като жертва. Но при всички положения говори за непреодоляни липси, които трябва да се запълнят по един здравословен начин, а не с перверзии. Със сигурност не е нормално да се кефиш да ебат жена ти и то в твое присъствие. Трябва да нямаш абсолютно никой на горния етаж да си мислиш, че това е нормално и да не искаш да си решиш проблема. Една здрава истинска двойка никога не би изпитала нужда от подобни извращения като куколд и суинг. Вие го обличате в някакъв лъскав вид да се самозаблуждавате колко сте готини, а реално просто се кефите, че временно си запълвате емоционалните дупки, без да осъзнавате, че имате проблем. И понеже се подкрепяте един друг, понеже имате сходни липси, още повече го взимате за нормално и се самонавивате едни други.

11.   Не, не харесвам.

12.   Хора като вас меко казано ме отвращават. Вие сте символ на мръсотията и еманацията на упадъка на западното общество.

16.   8, изключително ограничено тълкуване на фетиша. Вероятно базирано на тайно гледане на клипчета, мастурбация и последвало чувство за вина. Фройд опреселя този вид фетиш, като еротизиране на страха, нещо напълно нормално, като механизъм на психиката за справяне със стреса. Причините един мъж да харесва такова нещо, могад да варират и то много. Действително, има почитатели на BDSM практиките, за които това предизвиква страдание и съответно удоволствие. За други обаче удоволствието идва от това, да видиш, че човекът когото обичаш, получава удоволствие. Това е вероятно най-чистата и безкористна любов, която може да съществува. За трети сексът и любовните чувства не са свързани, тези хора обикновено за благословени с отсъствие на чувство за ревност (да не се бърка, че не могат да обичат, любов и ревност не са тъждествени понятия). За мен този фетиш е състезание, аз съм много спортна натура и си чеша егото, като виждам колко по-добър съм от другите. Възможността да "отвоювам" жена си ми придава допълнителна енергия и желание. От чисто еволюционна гледна точка този фетиш е съвсем естествен, защото генетичното разнообразие при бозайниците се постига с разнообразни партньори.
Естествено, това е непонятно за пещерняка, който приема жената, като собственост, не по-различна от козата.

17.   16, не съм изпитвал никаква вина, нито имам жената за собственост, просто съм отгледан в нормално семейство, каквито все още имаше преди 20-30 г., с нормални ценности и без ментални/емоционални дефицити, където интимността е нещо лично и свято. Изпитвам омерзение към подобни екзпляри. Нещо като погнуса от хлебарка. На такива като вас, мислещи с долната си глава, е непонятно, че психически здрави със здрави отношения, просто нямат нуждата от подобно нещо. Само извратеняк има нужда от извращения. Затова и си мислиш, че искаме да се притежаваме. Просто не ти стига капацитета да асимилираш нормални отношения. Нормално е, ако майка ти и баща ти са се клатили с целия град, такова си видял като малък, такова си възприел като нормално. То и кучето смята, че е нормално цялата глутница да клати майка му и да си развява циците пред цялата ма'ала като мангалите.

18.   Какви сте, кукловод?! Май сте си просто "ку-ку", ама карай...

20.   "За други обаче удоволствието идва от това, да видиш, че човекът когото обичаш, получава удоволствие." Че той любимият ти човек може да си получава удоволствието и без да присъстваш и да го гледаш, даже и без да знаеш. Пак чужд мъж ще плющи жена ти и в двата случая. Тоест нейният кеф е същият, обаче ти няма да воайорстваш и да си задоволяваш извратената природа. И това ми било безкористна любов...:)))

21.   до 3. вече не вярвам :)

23.   Това пак е от порното:
Типичен сюжет.
Съпруг с малко чурче гледа и плаче, докато як ебач с голям кур оправя "жена му" - напомпана курва парцал по-едра от човечето "съпруг"

Имам чувството, че някой пуска тук всички категории в ХХХ от Замунда под ред и си прави пишки с потребителите, да види колко им е акъла хахаха.

24.   Теб какво ти пука какво мислят другите?
Ти какво данък обществено мнение ли плащаш?
Или просто проверяваш либералната развратеност у средностатистическия ползвател тук?
Май е третото.
xD Кой ти плаща? За кого работиш?

25.   24 на какво си?

28.   От скука или имате психически травми от миналото.
Този начин на общуване изисква изрядна хигиена.

29.   Да, с две ръце сме за. Поздрави от морето.

31.   М45 и ние сме такива. Обожавам да гледам съпругата ми как се наслаждава на надарен младеж. Това ме възбужда най-много. Поздрави от Варна

32.   Харесвам да еба жените на загубеняци като теб, авторе.

34.   Невероятна възбуда е да гледаш жена си обладана от друг...а тя в оргазъм. Поздрави

35.   Ж36
Със съпругът ми го правим понякога. Имаме си един приятел, който ни идва на гости. Атлетичен и надарен. Моят много се възбужда, като ни гледа и се включва по някое време. Любимата поза ни е гостът да е отзад, а той да ми прави орална любов отдолу. Така свършвам с мощни оргазми. Понеже си имаме доверие не ползваме презерватив и сексът е великолепен.
Приятелят ни е семеен с деца и разпуска с нас. С нетърпение очаквам тези ни срещи. Опитвали сме и двойно проникване, но дупето още ми е твърде стегнато и ми трябват повече тренировки.

37.   Не виждам нищо лошо всеки си има фетиши и перверзии. Не бих го правила обаче някакси ми се струва странно мъжа ми само да гледа.
Правили сме четворка и тройки с жени и с мъже, но само да седи и да гледа как ме чукат не.

38.   31 - И след жена ти надареният младеж сигурно те подпуква и тебе.

39.   А съм масажист и съм "бик". Редовно посещавам две двойки, които ме викат. Освен това членувам в един секс клуб , тук в града (голям град в Европа), където почти всеки петък си правим оргии. Често се случва мъжете да не достигат. Зависи колко разгонени са дамите .

Спомням си последно дойде една супер наточена тупалка , 180, токчета, стройна , зелени очи и много красива . Аз бях може би 10ия подред , скуиртнах я с пръсти 3 пъти , чукаха я , след мен после я чукаха още 5има. И пак нямаше насищане! Изпи 1.5л вода, за 2 часа През цялото време духаше на мъжа си ,той беше прав през нея и дирижираше парада. Горкия, трудно е да имаш такава жена -красива и ненаситна. Ако трябва да се поставя на негово място и аз ще съм куколд(не че не съм) , другия вариант е да ми изневерява зад гърба. Не , благодаря! А тия двамата определно се обичаха истински. След шоуто си седнаха на бара и се гушкаха като гълъбчета .

Авторке , съжалявам, че в този форум ще намериш само злоба и комплексарщина. В България останаха само завистливи дребни душици , за които тези неща се случват само в порното.

Пожелавам ти много оргазми! И това дупе го разработи най накрая :)

40.   Колкото странен да ми е този фетиш , наскоро разбрах , че имахора в България който го практикуват . Семейни приятели на мен и съпругата ми наскоро ни признаха за тази тяхна занимавка . Съпругат е почти на 40 , а жена му 29 . Имат голяма разлика и според нас зари това се е стигнало до там . Той определено е мъж който се е занемарил чисто физически , не тремира нито спазва диета , а жена му е все още млада и стегната . Викат друг мъж , един негов колега , който е доста добре сложен и трениращ . Разбират се някой ден , той идва прави секс с нея и съпругат само ги гледа от страни или е в другата стая . Не вярвах , че има такива хора в България , но явно и при нас има широко скроени хора !

43.   Аз съм от другата страна. От Варна съм но имам приятели от Плевен които ми идват сегиз тогиз на гости. Добре е кефи ме да правим тройка. Още не сме опитвали сандвич, жена му е тясна отзд, но по натам и това може да се случи. А от Варна така и не попаднах на свястна двойка

44.   не виждам лошо във фетишите на хората, ама аз моята не мога да си я представя с бившите ми идва да я убия, че някога е била, камо ли друго ! Всичко е в главата и ако гледаш и си представяш такива неща, ще те възбуждат, но нужно ли е ? Според мен се губи страстта между двама души с такива глупости и се къса емоционалната такава. Да чукат жена ти и ти да гледаш, някак ми звучи тегаво. Обаче да ми духа жена и моята да гледа, ето това ме възбужда и ми мечта, и тя го знае :D Има ли такова порно при което жената гледа, а не само такива в които унижават мъжа ? Как се казва, ако има

46.   Това е страхотно изживяване, но само за хора, който знаят как да си доставят удоволствие!!! Браво на вас!!!

47.   Страхотно изживяване е да правиш любов пред очите на съпруга!

48.   Да харесвам. Много искам някой да чука моята и да ги гледам!

50.   С мъжа ми сме заедно от 2010та година....първоначално той повдигаше тази тема, докато сме заедно и във възбудата и мен започна да ме привлича идеята. Но преди да опитаме, си мислих, че той няма да издържи...защото сам ми признаваше, че има хем ревност, хем го възбужда. Първият път отидох сама у момчето, а той ме чакаше да ме вземе. За мен не беше нещо особено, но като се прибрахме и му разказвах...толкова твърд не е бил. Вторият път вече бяхме заедно, а той само гледаше и ми приказваше, успях да се отпусна и беше много хубаво. Не ни е самоцел, но от време на време си имаме едно момче, с което се виждаме, имаме си доверие, вече се отпускам напълно и му позволявам абсолютно всичко да прави с мен пред мъжа ми и на всички ни е хубаво. Седмици наред след това моят мъж е много настървен и не виждам с нещо това да ни е навредило

ж 36г

51.   50 браво моята приятелка също го прави. А най-якото беше като ме накара да седя отстрани и да ги снимам! Страшно се възбудих!

52.   50 и 51, завиждам ви, че сте го постигнали и се наслаждавате. Аз не мога да насоча жена ми в тази посока, а това ми е постоянно в главата, имам чувството, че така ще дадем страхотен импулс на отношенията си, все пак сме заедно 12 г. Искам го, представям си го и знам, че ще е уникално и на жена ми страшно ще и хареса. Тя е много яка мацка и ужасно сексуална, готова е по всяко време и постоянно има нужда от много секс, който аз не мога да смогна да и давам, но не подема тази тема, като и предлагам. Казва, че така мисли, че вече не я искам и имам нужда от перверзии, за да правим секс. При нейната бясна сексуалност се чудя, или е много консервативна, или си го слага с някой, който я задоволява добре и това и стига, а с мен просто отбива номера. Или сама си прави разни неща, засичал сам я, че е излизала понякога през деня с луксозен малак вибратор в вагината и вечер бельото и е цялото омазано от соковете и, а си има има една малка кристална играчка за носене през деня в дупето... Просто е луда по секса, но за това, което искам, не ше и да чуе..

Дайте ми идея, моля ви, как да отключа в нея желание за това, което искам?

53.   Насърчавай я по всякакъв начин. Кажи и че те възбужда много. Ще го направи повярвай ми всяка жена го иска!

54.   Е жена ми е красива облича се добре, поддържа се.. Знам, че е извратено, но съм си представял как някой друг я чука. Как се отпуска с него. Държи се като "мръсница" кара я да прави това което на него му харесва, а тя изпълнява желанията му.. Тов винаги ме е възбуждало. Гняв и ревност. Горещо и студено.. Никога не съм и споделял това. Но винаги забелязвам, че не е безразлична към мъжките погледи.. Наложи и се да отиде на обучение за два дни. Остави служебният си лаптоп вкъщи да го погледна че забивал. Вечерта го отворих и докато го оглеждах получи съобщение на вайбър. Имаше инсталиран на комп. Не знаех. Е прочетох го. Прочетох и целият чат.. Беше един от колегите и.. Знаех го по име.. Правеше и комплимент за роклята, , че нямал търпение да види бельото и.. Сега имали възможност за цяла вечер.. Писа и. че тръгвал ще я чака след 15 мин. Тя му отговори идвам само някой да не ни види.. Аз изтръпнах сковах се. Гняв. Но и се възбудих. Свърших за секунди. Чата продължи и на следващият ден и следващата вечер.. След като се прибра имаше похвали целувки желания за още от същият г-н.... Стаих гнева си. Бях възбуден.. Едвам дочаках детето да заспи и правихме страхотен секс. Представях си цялата ситуация. Разбрах, че ми харесва това. Не знае, че се казва куколд. Разбира се казах, че лаптопа и за нищо не става. И ще и дам друг да ползва. Е след като знаех за жена си поглеждах и чата. Знаех кога се срещаха. След такива срещи после правехме луд секс и двамата.. Случвало се е да и пише, че ще и звънне да дойде в офиса за един час да довърши нещо , защото много искал да почувства езичето и. Е гледах как се приготвя жена ми уж обичайните процедури и "случайно" и звъннали. Отврат било в събота ама... работа няма как да откаже. Даже предложих да я закарам и прие. Да заведа жена ми някой да я чука и да му направи свирка, докато я чакам... МММ а после... Така и стана напазарувах и след час бях долу.. Тя слезе качи се в колата и сияеше. Миришеше на цигари.. После вкъщи секс, адски възбуден бях.. Проверих и чата. Младежът и пишеше че било адски мръснишко да я чука докато тя гледа през щорите как мъжът и я чака долу.. Искал пак.. Е в момента няма никой около нея. Често си говорим да се видим с друга двойка за по интимни отношения.. Съгласява се докато се чукаме и после.... не знаела как ще се почувства ако ме види с друга.. А и за мен мислила, че няма да ми хареса ако знам, че някой друг е бил в нея... Ще ми хареса убеден съм вече... Намерихме и двойка пихме кафе засега ако това значи нещо.. По нататък ще видим как ще се развият нещата. Хубаво е човек да експериментира

55.   16 - Те май точно пещерняците са се думкали кой с която свари. Семейството се появява на по-късен етап.

56.   Какво е това куклод? Може ли да обясни някой моля

57.   Това е да чук@т жена ти, а ти да седиш отстрани и да се кефиш!

Чудно защо няма обратното заболяване - мъжът да оправя готина мацка в семейното ложе, а застаряващата слоница да се пипа долу и да вика "О, да, да, мъжо, давай смело! Продължавай. Пак така, вкарай й го по-силно!"? Как мислите? Мъ?

Просто това е психологическа атака измислена от сатанистите зад океана! Или по друг начин казано: измислили са начин как някой да из*бе жена ти вместо тях!

Все пак фактически не е възможно една малка клика от свръх богати да еб@т майката на всички нас. Затова са измислили начин и за тази работа като използват проксита....

58.   56 когато се кефиш да оправят жена ти пред теб си куколд.

59.   Номер 54, много възбуждащо, дори да е измислица.

60.   Много си мечтая да направим тройка на жена ми с някого. Това всъщност май не е "куколд"? Куколда само гледа май, без да участва? Даже обича да бъде унижаван, което съвсем не ми допада.

61.   М 52 до 53
С насърчаване не се получава, по-скоро си мисля да намеря навит и хубав мъж, неин тип, и да му помогна дискретно къде и как да я срещне уж случайно и да се запознае с нея. Да започне да я сваля и ухажва, да и звъни и да я търси за срещи. Да ми казва за всичко, което се случва между тях. Ако се получи и тя вече се е увлякла в една такава авантюра, мисля, че ако започна да и говоря за това, че нямам нищо против тя да се вижда и с други мъже, това ще и дойде на място и ще и хареса да го прави и споделя с мен. Тъй като е доста дива и непокорна, това че го прави по своя инициатива, а не заради мен, мисля, че ще и хареса повече и нещата ще потръгнат.

62.   Мен ме кефи да и държа косата докато му прави свирка, да и държа краката разтворени или да и отварям дупето докато я чука...

64.   61 (52), не се вкарвай в такъв филм - ще сгафиш! Послушай "53". Подхващай по-често темата при подходящо стечение на обстоятелствата/приказката.

68.   Как да накараш жена си да се съгласи? Виждам, че това е наистина вълнува много хора. Не може да и кажеш направо искам да се чукаш с тоя". Всичко трябва да е постепенно. Да започнеш отдалеч. Да много пъти съм си представял как някой чука жена ми, а аз гледам отстрани. Виждам как и харесва, как се отпуска. Как не казва това не, а приема всичко безропотно.. Как свършва.. Да перверзно е и трябва доверие между двамата. Жените също имат фантазии, на тях също им харесва или на повечето да имат малко по перверзно поведение. Но се започва отдалеч. Е мисля, че моята е вече готова, но нямаме подходящ мъж за това. Отне ми 2 год Първо започнахме да си говорим кой какво харесва в секса. какво е сънувал и това докато се чукаме.. Казах и, че ще ми хареса някой да ни гледа докато го правим.. И една вечер тя ми каза искаш ли да отидем някъде/ имаше предвид определен хотел/да оставим светнато и прозореца отворен и някой да ни гледа.. На първия етаж е и е ниско и се вижда. МММнаправих се на замислен, но не казах да.. Разбрах, че и харесва идеята. Но я накарах тя да си поиска това. След това продължихме с нестандартните идеи като разговор.. Рамка която би ни харесало на двамата.. Бяхме на почивка отидохме на нуди плаж. Е на 3 ден се съблече. Срам, но последният ден някакъв се лепна за нас да гледа.. Аз и казах МММ този ако знаеш как те гледа. Беше с гръб към него.. Хайде да го подразним.. Тя изтръпна. НЕЕЕ! Хайде няма страшно. Леко си разтвори бедрата да те гледа.. Направи го. Още малко. А аз я погалих между тях с пръстче. Беше мокра вече. Милвах я по задника и после с пръстче.. Оня гледаше и свърши май.. А аз и казах защо не отидеш да му поискаш огънче, да клекнеш пред него както лежи ще те огледа. МММ Тя изтръпна.. Ще види, че съм мокра цялата.. друг път може би. Оня замина, а аз я свърших с пръстче на плажа.. Имаше хора но бяха далеч.. Говорих и, че гледката е била супер и на мен ще ми хареса да гледам, а защо не някой друг да я гали, а аз да гледам... Каза ДААА ще ми хареса. Кутията на Пандора беше отворена. Разбрах, че и на нея и харесва идеята за секс с друг, а аз да гледам.. Разбрах, че и харесва да я гледат.. Но изглеждаше така, че аз съм инициатора. Поддържахме огъня.. Секса ни стана освободен, знаеше, че обичам да я гледам.. На следващото лято направихме друго освен нуди плаж излязохме една вечер казах и, че ще ми е приятно ако е без бикини и с късата рокля... Малко беше против, но май и на нея и се искаше. Отидохме на едно заведение. На различни нива беше. Седнахме на горно.. Отдолу който погледнеше се виждаше всичко.. Казах и и тя разбра идеята ми.. Нее страх ме е. Споко тук съм хайде набери рокличката нагоре.. Изпълняваше всичко, един я забеляза и погледна. Беше под нас знаех, че я вижда. По погледа му си лечеше.. Сега казах и ще отида до тоалетната и ще гледам как се е вторачил между бедрата ти. Така и направих.. Оня я гледаше а тя си играеше с тел.. Аз бях отсрани. Върнах се като минавах отдолу погледнах и аз виждаше се всичко.. Бях възбуден. Прибрахме се веднага. Едвам дочакахме да влезем вкъщи.. Свършихме по няколко пъти.. Яко беше.. После започнахме да говорим за секс с друга двойка. Е бяхме готови и двамата. Няколко пъти се срещнахме с една двойка.. Страхотно беше да я гледам моята като се чука с друг. Тя знае, че ми харесва. И хвърляше едни погледи.... Е вече си мечтаем за някой с който ще се видим, ще я съблека пред него, и той ще я чука.. Вече сме готови и за това. Знаем, че и на двамата ще ни хареса... Съветът ми е постепенно и на етапи. Никоя жена няма да се съгласи ако изведнъж и кажеш :Нека да те чука Х, а аз ще гледам само"Просто да и хареса да бъде курвичка, защото на теб ти харесва това.

69.   Привет и на мен ми харесва да гледам жена си как я чука някой друг но само във фантазиите си, споделял съм и че ми се иска тройка с друг мъж да пробваме някакви подобни неща, но за сега неще дори когато се случва да гледаме порно винаги избирам тройка с двама мъже и казвам че на мен ми харесва такова...имаме секс играчки и ги използваме от време на време като цяло няма задръжки в секса няма вариант който да не сме пробвали ама с помощта на вибратори.Дори и на нудистки плаж сме ходили и не се притеснява, но за друг човек в леглото не иска да чуе даже не иска да говори на тази тема за сега е такова положението с времето може да си промени мнението знам ли.Виждам че голяма част от мъжете проявяват такъв интерес някой друг да изчука жена му.Обмислям след някоя друга година да е заведа на някое място като Кап Даг знам ли като е в чужбина и самото място е свързано с голота и секс може да отпусне.Ще ми е интересно да прочета още мнения от хората какво мислят.

70.   До 68!
Браво за написаното! Почти на 100% се покрива с отпускането или по-скоро впускането ни в тези забавления със съпругата ми!
Не става рязко, човек трябва да се отпусне, за да споделя и да иска без да се притеснява от партньора си.
И за да отговоря на автора - куколд не харесвам, но обожавам да правим тройка с още един мъж. За съжаление рядко има свестни, точни мъже за такива забавления.

1-50 от 122