Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете
Как жените ви предлагат секс, собствените, а може би и други?
Как предпочитате жената да ви предложи?
Може да разкажете и някоя интересна история.

Коментари

1.   В днешния свят една жена така се откроява ако тя първа те покани на среща, не се наконти като курва а просто casual wear и после ти предложи да я изпратиш до тях че не е истина. На мъжете даже им става странно но приятно. Повярвай, хубавото е не каквото всички имат, а различното :)

2.   Тук е Ориента,дори да й се иска,няма да го направи,защото ще я помислят за недоебана курва,а много им се иска,но се пазят и внимават !

3.   Темата е интересна и важна, особено за двойките живеещи заедно. Намирам за крайно тъпо жената да се срамува да си (по)каже, че й се иска. Да, мъжът може да не откликне поради куп причини, но какво от това. Мъжът не си умира от срам всеки път, когато "ви боли главата"?!
Защо всъщност темата е към мъжете? Струва ми се, че е по-уместно да отговорят дамите с опит. В смисъл на кои техни сигнали мъжете вдяват за желанието им.
Как да си поискате - ами точно, както го прави и той. За улеснение и обмяна на опит, моля дамите да опишат как мъжете им си искат. Ако желае някоя, моля да обясни защо тя не може да го направи по този начин?!
Все пак някои похвати: душ и разхождане (по-продължително) по (разхлабен) халат. Пози, при които се разкрива бедрото, пазвата ... "Оправяне" на косата с две ръце почти срещу лицето на мъжа (така, че да се повдигат гърдите), (само-)галене по шията, ръцете, бедрата ... блестящи устни или често овлажнявани с прекарване на език по тях ... въздишки, стонове ...
Някои със сигурност ще се изпраска, че това са курвенски похвати, но ... въпрос на лично мнение и робуване (или не) на догми.

4.   За първия път ли питаш или при дълготрайни отношения?
Първия път обикновено нито жените, нито мъжете предлагат директно. Като бях студент - обикновено след покана на някоя колежка на кафе тя казваше нещо от сорта "искаш ли да идем в моята квартира - съквартирантката ми е на лекции". Подобна покана, но "мъжът ми е на работа".
Бившата ми жена обикновено ме хващаше за оная работа в леглото, когато и се правеше секс, а сегашната пита нещо от сорта (превеждам) - "ще се забавляваме ли"

5.   Грешно си поставил въпроса. Трябва да е към жените, а не към загорелите мъже, които си тълкуват поведението на жените, както им изнася.

6.   Предпочитам мъжа да е инициатор, но понякога не се сещат мъжете.