Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите?
Здравейте,какво мислите,когато развратни момичета и жени, изведнъж правят семейства? Жена ,която е правила тройка с двама мъже и жени са я лизали много,поне 5-6 различни жени? Тя сега се ожени и има дете,вярна му е и го обича,него и детето му. Едно време правеше тройки,два пъти с двама мъже, пет пъти с мъж и жена и са я лизали много жени,даже един път и аз гледах,тя ми е близка. Много развратно момиченце , на 18-19-20 години и прочие,но много добричка,няма лоша душа и винаги е готова да помогне,по всякакъв начин на близки и познати, намери си приятел на 23 години,сериозен,първата и сериозна връзка,спря всички свързано със секса и тройки,четворки и т.н... на 25 се ожени за него и на 25 години и нещо забременя. Сега на 26 години роди момиченце,то расте и мъжът й ги гледа много добре,даже я обича и нея и дъщеричката им. А тая, майката, много предана домакиня,майка,съпруга,готви,чисти,пере, съсипваше се от работа ,на две смени,една година да спести пари за бебето,много го искала. Близък съм й и тя ми е много близка,но как е възможно според вас,такава жена,да се омъжи,да умее да обича,да гледа дете с много любов и да го е поискал изведнъж? Преди обичаше тройка с двама мъже наведнъж, обичаше да я лижат и мъже и жени, обичаше секса много и беше пълен парцал,долна,развратна... И т.н...Как мислите вие, възможно ли е,уж нямало кой да я вземе после такава жена,уж нямало да я поиска за сериозна приятелка или съпруга,никой мъж,уж нямало да има деца дълго време? Да,ама не! Бих искал,да попитам и да прочета,вашето мнение кво е? Благодаря.

Коментари

1.   Очевидно те е яд на нея за промяната в живота и!
Вместо да гледаш чуждия живот вземи се разкарай

2.   Драги, така като те чета изглежда, че ще се изядеш от яд. Двойните стандарти са ти в повече. Я сега се замисли ако вместо "развратна" жена беше мъж. Той добър съпруг и баща ли ще е? На него позволено ли ще му е да създаде семейство?
А и не разбирам теб какво те бърка тази жена и семейството ѝ. Щом мъжът ѝ я е взел, независимо дали знае или не какво е правила в миналото си и двамата се обичат, имат щастливо и здравословно семейство, какво си седнал да я обсъждаш. Пък и да знае мъжът ѝ, нещо лошо ли има? Според думите ти жената не прави повече такива неща и е прекрасна съпруга и майка.
Мъжете обаче сте много долни в едно отношение - хем искате вярна и добра съпруга, хем искате перверзница в леглото. Пък ако е такава се почват едни чуденки с колко мъже е била, какво е правила и т.н. Ако не се е "наживяла", автоматично означава, че ще изневерява, ако пък се "наживяла", си мислите, че е курва. Ами айде вече си изберете едно нещо и мирясайте.

3.   Всеки нормален мъж би предпочел жена му тия неща да ги е правила преди брака. 18 годишните честни моми обикновено по време на брака се "разгонват". По-добре ли е?

4.   Мисля че мъжът и я ебе по-добре и от двамата от тройките:-)
А ти не завиждай, учи се.....

5.   Това, че някой е бил разюздан и е правил групов секс, значи, че не може да обича и да иска семейство? Някакво извънземно, за което нормалните човешки емоции и нужди са чужди? Не разбирам...
Много лицемерно и кисело звучиш. Далеч по-плашещи са индивиди като теб, отколкото жената, която описваш. И тя ще е много по-добра майка и съпруга, отколкото ти би бил.

7.   Брато,путката изтъркване НЯМА,може и 100-200 да са я минали,на нея не й пречи,даже се кефи !!!
Ти да му мислиш,ако те върже,че й почне на девственна да се прави !?

8.   Както е казал номер 3 по-добре преди брака да се е надивяла и преживяла подобни авантюри и след това да и дойде периода на сериозна жена и любяща майка,аз не виждам лошо в това,едно момиче да е по-разкрепостено като малка с годините да осъзнае че това са били просто детски изпълнения и да се превърне от пикла в истинска жена това си е в реда на нещата според мен ;)

9.   Мъжете искат да имат по 300-400 бройки жени, но да се оженят за девственица. В природата няма толкова голяма разлика в броя на раждащите се момичета и момчета, така че е време да се осъзнаете, че горе-долу колкото сте си походили вие, толкова и всяка 5 жена.

10.   Щом мъжа си я иска, то човек не е на сто процента верен, поне мислено също не сме верни. Ами защо да не, може това да е човека за нея. Че не си уважавана тялото, друга работа, нейна си.

11.   Нали уж бивши ку*ви нямало и такива жени,са трън за мъжете и обществото и никой нямало да ги поиска за съпруга и майка,на бебетата им? Нали уж,българският народ,така мислел?

12.   Че аз и проститутки ,с обяви в ало.бг познавам , които се отказаха от тяхната професия ,намериха си половинки на 24-25-26 ,дори 27 годишни ,да,намериха си половинки ,намериха си мъже,които ги взеха за жени и/или направо съпруги и сега имат деца !!! Категорично истински,искрени случаи са това и явно е,че мъжете им знаят,за миналото им,някои от тези двойки,дори и така се запознаха !!! Шест такива семейства познавам,няма да уточнявам с вас,анонимните кой съм и откъде ги познавам баш такива,какво работя,с какво се занимавам,че да ги познавам и да съм свидетел и така... И кво?

13.   Много пък знаеш дали не си прави още тройките. А на 3 ще кажа, че всеки нормален мъж няма са иска жена му да е правила тройки въобще.

14.   3. Отличчно знаеш , че само педали взимат използвани жени да се женят на тях.
Но нали ти си такава и трябва да засрамваш останалите , че да има повече от тия педалите, ти ги наричаш нормални.
Слабо. Кажи , истински мъже.
Така е по-добре.
Та, значи. Само истинските мъже взимат осеменени жени, а още по-истинските мъже взимат и жена с дете.
А най-истинските мъже взимат и се женят на жена с поне две деца от двама различни мъже.
Да знаеш! Колкото повече сперма една жена е поела преди брака от колкото се може повече мъже, е това е манна небесна.
Истинско щастие е да се ожениш за такава.
Аз си търся жена , която да е събрала и попила поне половин литър сперма. И аз да добавя вътре в нея, да се отбележа. Като похлъпак.
Яката работа.

15.   Ще имаш ли смелостта лично да я попиташ как от "пълен парцал" е станала "такава жена".
Говориш така за секса, сякаш е нещо мръсно.Ти девствен ли си?
Или харесваш тази твоя позната и и завиждаш че е добре.

16.   Такава жена не е годна за съпруга и мизериите, които е правила с тялото се отразят по нкакъв начин.
Не се знае дали няма да я избръмчи сачмата някой хубав ден и да започне на ниво с изпълненията си или мъжа и да тръгне с любовници, като аванса за младостта и има и други варианти.
Не се знае и дали не се прикрива и дали не и се въртят в главата още от тези щуротии.
Никой уважаващ себе си мъж не би избрал подобен парцал за жена, независимо дали ще спре с пороците си!

17.   /даже я обича и нея и дъщеричката им Ами какво ти е толкова чудно,че ги обича?Семейство са му!

18.   Дано модераторът одобри скоро и другите коментари, да видим хората какво мислят , изведнъж изчезнаха претенциите ви,за почтени жени?

19.   Много мъже си мислят, че путката на жената е някакво съкровище, което трябва да се пази под ключ и да се ползва само от притежателя, след което пак да се заключи.

А за жената путката си е ...путка. Същото като твоя уй. Колкото и да си си ползвал уя - едва ли се мислиш за боклук, който трябва да бъде осъден на вечна самота.

Еми - и при жените е така.

Мъж съм, между другото.

20.   Интересно,номер 16,как тройки и оргии се отразяват,по тялото на една жена? Порно актрисите , които са достатъчно омърсени от оргии,тройки и мръсен секс с много мъже,как пък нямат нито един отличителен белег или отразителен елемент,който да го показва,да го изобразява , да напомня за това чудо?!? На омърсената от разврат и различни секс партньори жена,кожата ли й става в друг цвят , три очи ли придобива,две плюс едно, какво става ,че й личи,не мога да разбера ? Репродуктивни проблеми нямат,защото познавам много проститутки и курви,които имат деца и то без намеса на клиника и без допълнителен стимулант за това. Порно актриси също имат деца и не всички са с лекарска помощ създадени,нито с ходене по мъките в клиники... Така че ,как точно и какво и кое се отразява ,по телата им,я разкажи ? Стана ми интересно. Следващият път,като си викам проститутка,специално ще я огледам с лупа,чисто гола,обещавам ви анонимни приятели и колеги!

21.   Аз познавам такава, издържа 2-3 години и пак се про*ба, но тайно от мъжа си

22.   19, двамата, пипаха и половина! Каза им го, на разврато-моралистите в мъжки пол. ;)

23.   Жените уж били много примерни,пък правят секс и тройки. Къде отиде морала,питаме ние мъжете ?!?