Споделена история от Секс и интимност

Срам
Въпросът ми е следния-срамувахте ли се, когато трябваше да се съблечете чисто голи при първия ви секс или при първия път с нов партньор?

Коментари

1.   Ако му е достатъчно голям нямам срам,а бързам да му дам,да ми е вътре !

2.   Ето това е най голямото лицемерие, иска й се на момата да я нацепят, ама я било срам да се съблече!? Щом се срамува от тялото си, такова дърво е и в леглото, което е още по срамно. Живея с такава вече 50 години, отначало уж била свенлива, защото е млада и неопитна, но си остана същото дърво и до днес. Избирайте си човека преди брака, после е вече късно!

3.   Срам се компенсира с възбуда. После трябва да знаеш, че всеки се е родил гол и е нормално ... но това зависи и от възпитанието. имам наблюдения, че от известно време родителите ги е страх да говорят с децата си за това, че е нормално човек да има желания и те да са различни... двама да са голи при полов акт и пр.

4.   Изключително много ме беше срам!

5.   Като хлътнах и забравих и срам, и свян!
Исках го и нищо друго нямаше значение!
И си му казах какво ми се иска, надървих го на макс и с часове не ме пусна!
Но беше пич на място и страхотен любовник!
Съжалих, че не го срещнах по-рано, а се намъчих с несъответстващи партньори!

6.   Ми не мисля че ще ме е срам да се съблека пред някои. Харесвам тялото си макар че има какво още да се желае т. е. не е перфектно.
Събличала съм се чисто гола пред момче без да сме правили секс имаше силна възбуда, но не се стигна до същественото защото все още не мисля че съм готова за това. Общо взето при силна възбуда едва ли ще си толкова срамежлива даже не усещаш когато вече е започнал да те съблича.
14 ж.

7.   Н 2, горката ти жена- 50 год. не си успял да я възбудиш, да те пожелае със страст, да "полудее" да си късате дрехите... Няма жена дърво- има некадърен партньор! Какво, под огромни шкембе се крие свенлиео малка, офицерска пишка ли? Само жена която не желае сексуално мъжът може да се държи по начина по който твоята жена!

8.   Никога не ме е било срам, защото считам, че се грижа за тялото си и добрата му форма. А и дори някой друг да не се грижи толкова много, ако излъчва сигурност и любов към самия себе си - тогава и другите ще го харесват.

9.   Срам ме е да не се окажа дърво пред някой. За голотата Изобщо.

10.   И мен ме беше срам, но и исках да съм там! Животът е пред теб и ще бъде прекасен :)

11.   Мъж съм но бих се срамувал, ако ми се "представят" осем реда пояси ала емблемата на Мишелин за разкошотия. Представям си как само докато открия обекта на вниманието, моето внимание ще "спадне" .

12.   Вече съм забравил за първия си секс, не беше нищо особено, ама никога не ме е било срам, напротив, самочувствие в излишък, то си е до нагласа, ако човек има самочувствие, няма да го е срам, та дори да е грозен, с нехармонично тяло или малък инструмент:)

14.   Срамувам се, макар че съм с хубаво тяло и голям бюст всеки първи път с нов партньор.