Споделена история от Секс и интимност

Повече не мога да отлагам!
Малко повече от половин десетилетие, се измина от пълнолетието ми. А сякаш този процес при мен е най-бавен от другите процеси на личността и около нея, случващи в света. Състоянието му в началото на пубертета и сега близо десетилетие по-късно е едно и също, а трябваше да има бърза промяна или по-бавна, но сигурна. А, аз самият още съм в етап на набиране на смелост и колебание. Това проточване на този етап се случи поради посттравматични фактори, бил съм обект на подигравки, както и имах и имам комплекси относно размера, външно и вътрешно възприятие на момичетата за мен и т. н. Сега съм в чужбина и вече усещам, че най-активно във физиката и психиката ми е това желание, тази любов колкото и да е далечна от класическата любов служи, като заблудено подхранване на вътрешното Аз на човек, когато е изпаднал в такива състояния. Колкото тъжно и пагубно да е, човек е като удавник за сламка види ли надежда да се самосъхрани, да създаде предпоставки за бъдещ растеж на застоя и да се оттърве от мислите за себе си, като ''много изгубил'' човек. Мисля да отида първо на тантричен масаж, това е еротичен с основно концентрация на движенията около интимната зона, после идва ред на гърдите, врата, а не както е при друти еротични масажи обратното. Мисля с това да започна, защото ако се реша директно на секс, аз нямам опит-тук говорим за събличане пред жена, поведение, знание кое и как, много неща ще се съберат и по-голяма е вероятността да не успея, а така оттренирам ли всеки етап първо събличане и свикване да съм гол пред женските очи, ще бъда по-подготвен за акта след време. А има и още нещо трябва да видя за колко време ще се достигне ерекцията, това също трябва да го свикна, защото има голяма вероятност първия път да не се стигне до ерекция от вълнение и притеснение. Това вече също трябва да го е видяло тялото за да е подготвено за бъдешия акт. Въпроса ми към Вас е има ли начин да прикрия неопитността и притеснението пред такава професионалистка, мислел съм и друго хигиената трябва да е много ама много висока, защото това си е 1 час и половина мачкане от женски нежни ръце и то в лицензирано масажно студио в чужбина, одобрено от държавата, тоест тя е помислила за тези хора и дава възможност. Освен, че искам да попрекрия притеснението, искам някак си да я подтикна да бъде по-мила с мен, смятам, че аромата на хубав интимен гел и дезодорант биха предизвикали добронамереността в интимните отношения на една жена, както и примерно добрите обноски и доставяне на уважение, сега някои ще кажат то това и е работата, през нея минават хиляди, тя е свикнала да не показва чувства, то е така но не може ли работата да е приятно нещо, и двамата да сме щастливи, а не всичко да е само служебно и часовника да се гледа, както се гледа в последните 5 минути преди Нова Година, я ми кажете как мислите?

Коментари

1.   Какво мисля ли? Мисля, че в главата ти живеят хора, които не ти желаят доброто. Че имаш отношения с реални хора, за които ти си си онзи смотания, свенливия, неадекватния, и с чието неодобрение се сблъскваш всеки пък когато понечиш да опиташ да излезеш от тази си роля. Това може да са родителите ти, може да са стари „приятели“. Имаш травми. Трябва ти психотерапия, което е нормално.

2.   Иди на психолог, проблемите ти са в главата. И не, няма начин да си незрял, неопитен и зелен и да заблудиш някоя опитна жена, че не си такъв. За масажистката ти си клиент, един от многото и толкова. И на проститутка да идеш, пак е така. За теб може да е интимно преживяване, но за тях е само работа.
Като искаш постепенно да свикваш иди първо на нуди плаж, там даже ще ти е по-лесно, защото всички са голи.

4.   Имаш нужда от спешна психиатрична помощ в, , Св. Наум"по НЗОК веднага!

6.   Ти хубаво се готвиш като за джедайска акдемия, ама накрая да не те подхванат кебапчетата на някой хомо-арабин масажист, че ще видиш после една ерекция (докато бягаш по пешкир с 200 от "лицензираното" студио). :Д
Всичко е до там да си зададеш въпроса: До кога така?
Жалката истина е, че никоя не ти бройка точки за характера, който сочи, че по-скоро няма да ѝ изнвериш с първата срещната по-красива. Жените ги интересува само дали си в състояние да ги начешеш между краката и в джоба след това. Ако си кажеш "да" и за двете ще видиш как ще се оправиш с целия "измъчен" процес, а като за първи път може да удариш едно червено хапче и им набиваш матрицата в дупарата гаранция. Съдейки по описаното, ще ти е трудно да постигнеш ерекция с някоя непозната ей така, колкото и да си загорял. По-добре си го пийни за "късмет", следващия път вече няма да ти трябва.
Няма лошо да си неопитен, но невеж е др. нещо - хигиената засегна, но не забравяй презерватив и комуникация. Успех ;)

п. с: останалите се гръмнете - не всеки е имал възможността да се развилнее още от малките класове, както вие възприемате за "нормално".