Споделена история от Секс и интимност

Интересува ме само и единствено сексът, но мъжете не разбират и ме преследват и след това
Здравейте, пише ви момиче на 20. Правя секс от 15 годишна и ми е най-хубавото нещо в живота, буквално слабото ми място. Не мога без секс дори седмица. Била съм със страшно много мъже, но все пак не лягам с всеки. Избирам си ги по възраст (22-30) телосложение, необвързани и красиви или поне симпатични. Когато нямам потенциална "плячка" наблизо, идват на помощ вибраторите ми. Имам 7, плюс още няколко играчки за мен, отделно имам играчки и за двама. Но вибраторите не ми дават ласките, които един мъж може. Както и да е.
Проблемът е, че след секс с някого, той започва да ми дудне на главата за връзки, да ме преследва и пр. А аз ни най-малко не искам да се обВРЪЗВАМ. Обичам си свободата и личното пространство. В мъжете не виждам нищо повече от пенис, друго не могат да ми дадат, което не мога да си осигуря сама. Знам, че звучи гадно, ама нали сайтът е именно за споделяне.
Въпросът ми е как да се отървам от мъжете след секс? Как да им обясня достатъчно ясно, че друго не ме вълнува?

Коментари

2.   Елементарно бе, Уотсън. Ако почне ти 'дудне' за връзка, просто му казваш - еми хубуу, ама да имаш предвид че съм спала с 50 мъже преди теб, кефя се на страпони. Също искам и да съм даващата в скат, особено след като съм изяла три баници недоварен боб. Не само че ще млъкнат на минутата, но и няма да те търсят повече. Проблемът - решен!

3.   Не спирай да се чукаш,ако го поемаш и в трите дупки-сексът е здраве !!!

4.   Търсят те защото си дашна и лесно пускаш, момиче. Не за нещо повече от секс, за годеница или за съпруга. Не вярвай на всичко, което ти говорят. Споко, никой не иска да се жени за някоя, дето е изчукана от 200 човека или половината град да са му баджанаци, така че свободата ти не е застрашена. Като минеш трийсетака, сама и с навъртян солиден километраж , вероятно ще запееш друга песен...
А да се отървеш от искащите връзка е много лесно, както ти казва и №1. Само кажи на мераклията кой номер по ред ти е (или поне приблизително, ако си им отървала бройката). Хайде, на слука!

5.   Ще взема и аз да стана като тебе. Аз съм била само с приятелят си, но мъжете като цяло се държат гадно с мен, явно защото не съм им достатъчно провокативна. Ако скъсаме със сегашния, ги почвам и аз. За какво да се пазя, хаха. Те мъжете точно такива като теб харесват.
Апропо, твоята ситуация е като гонене между котка и мишка. Мъжете искат да те имат, защото не ги искаш.

7.   Важно е правилно да комуникираш това. Повечето хора очакват, че ако правите редовно секс, ще имате връзка.
Ако кажеш това предварително, ще ти е по-лесно. Другото е, да намериш някой, с подобни изисквания на твоите, котйо да ти е редовен, но да нямате сериозни отношения.

8.   Мъчна работа е твоето.
Имаш черти в характера си, които са характерни за социопатите или както им казват в Холивуд - психопат. Природата на човека е такава, че когато прави секс с някого (доброволно, а не изнасилване) в мозъка му се задействат биохимични процеси свързани с отделянето на хормони, които ни карат да освен физическа да изпитваме и емоционална свързаност с този човек. Това е при нормалните (или по-точно психически здрави) хора, а ти явно не си такава и затова нямаш нужда от емоционална близост след секса. Затова и връзки от типа "приятели с привилегии" са обречени, защото рано или късно се стига до влюбване и ако е взаимно - добре започва се нормална връзка, а ако не, то е ясно, стига се до страдание за влюбения.
За това смятам, че дори да казваш предварително, че не искаш нищо повече от 30 минути креватни изпълнения, те "льольовците" пак ще се заблуждават, че може да си размислила и да искаш нещо повече от това.
Двете възможности са да попадаш винаги на идивиди-социопати, като тебе и да си се онождате без последващи претенции, което е малко вероятно да се случи, защото противно на всеобщото мнение те не са чак толкова много или да се задоволиш само с вибраторите си. За това казах в началото, че тая работа е мъчна.

P. S. Има и трети вариант да направиш комприс със свободатта си и личното си пространство, като се кротнеш с един по-сексуален мъж.

10.   Охоо мечтаната ми нимфоманка. На 19 съм и за сега поне искам само сексуални отношения, защото не искам връзки, мечтая да намеря някоя с която само да се чукаме и да ѝ правя разни неща, без връзки. Не е като да не мога, вече имах секс приятелки но те си се обвързаха сериозно и сега сме си само приятели... И така...

11.   Тази тема е провакация, личи си, че е писана от мъж.

12.   Аз пък не знам дори да е симпатичен някой, може да има много симпатични, не бих си легнала с всеки. Това не се прави с всеки срещнат, а ти си само на 20

13.   Аз пък съм на 30 и съм бил само с 1 и то частично, не можах да свърша. Даже и нямам желание за секс и т. н., а от друга страна самотата ме убива.

16.   Почни да им говориш да заживеете заедно, да имате 3 деца и т. н. простотии. Ако някой остане въпреки това, си заслужава да си преосмислиш държанието, че накрая ще останеш с котките. Макар че, с това ти "мислене", май няма шанс...

18.   Съгласяваш се на връзка, ама му казваш, че освен с него ще си и с още много други.
Ако ти кажат, че си лека, тогава сърдиш ли се, обижда ли те?

19.   Това е типично за мъже, които искат жената да им ходи по свирката. Разбира се трябва да е сексуална и разкрепостена, затова започват търсенето на тези качества първо, смятайки че могат да 'превъзпитат' жена като теб. Крайната цел е да намерят някой да им готви, чисти и пере разбира се, защото не им се занимава с 'женски работи'. Жените които харесват 'лоши момчета' и се опитват да ги 'опитомят', разсъждават по подобен начин.

Ако не искаш да сменяш мъжете всяка седмица пробвай да поставиш стриктни граници за нещо като 'приятелство с привилегии' с някой от по-разбраните. Но така или иначе едва ли ти е трудно да си намираш партньори. Ти преценяваш кое те устройва най-много в крайна сметка.

20.   Да беше озаглавила темата "Бъдеща фемселка в развитие". После само не мрънкяй като наближиш 30г. и никой мъж не иска да те погледне, а чикибойовците ти предлагат само 10-15мин. клатене как проблема е в мъжете....

21.   Нещо се превъзнасяш. Чак всички да ти дуднат за връзка, жестоко се съмнявам. По скоро най малкият жест на внимание го приемаш за нещо сериозно. Ако в действителност птобваш да си хванеш гадже, трудно с някой ще успееш изобщо. Или си хващаш смотани мъже, които се влюбват в тебв, или преувеличаваш. Никой не копнее за връзка, а ти си въобразяваш, че щом се държи по сериозно, значи иска нещо. Еми може да иска редовен секс просто. Или си му удобна.

22.   Това кой какво очаква се изяснява в предварителното общуване, а не след секса.

23.   Темата не ми се струва много реална и мисля, че е измислена провокация. Инак ако е истина възкликвам, "Бааахти к*рвата!"

24.   Мога само да те поздравя! Дано да има все повече жени като теб, които да поставят мъжете там, където им е мястото!

28.   Значи, мила, обясни им, че искаш сериозна връзка, която да премина в брак и да изгради те семейство с две деца. Те тогава ще избягат преди да си довършила изречението ;))) Пробвай