Споделена история от Секс и интимност

Дали съм бременна?
Здравейте на всички, на 23. 08 бях в цикъл, правихме секс към 02:00 часът с приятеля ми естествено с презарватив, но презарватива остана вътре изкарах го измих се след което, и на същият ден в 13:00-14:00 пих ескапел, нямам до днес нежелани реакции след хапчето, но цикълът ми свърши. Трябва ли да се притеснявам от нещо? На някой случвало ли му се е подобно нещо?

Коментари

1.   Бързо да си купиш отрицателен тест за бременност от аптеката до вас !!!

2.   Не си.

3.   Да, трябва да те притеснява, че взехте ескапела за карамелчета. С времето ще си "вземе" дължимото тоя ескапел...
Освен презерватива е задължително да вземаш и контрацептиви щом не желаеш забременяване.
Иначе, не, не си бременна щом и хапчето си взела.

4.   Днес пак прокървях.. леко розово , въпроса е, че за първи път взимам ескапел , и за първи път ми се случва да правя с*кс в такова положение.

6.   Хем си била в цикъл, хем си пила ескапел. Няма как да си бременна.

7.   А защо си позволила приятелят ти да се празни в теб, след като не приемаш противозачатъчни?
За да не бъда разбран погрешно: Не съм "За" приемането на хапчета, а съм "За" отговорността от страна на мъжа да не рискува така със свършване вътре за сметка на жената. Нищо нямаше да му стане, ако беше свършил отвън.

- Кифлоприземител

8.   Номер 3, недей да знаеш много, защото на мен от тия противозачатъчни, витамин д ми падна до критично ниски стойности, появиха ми се 15 кариеса, които трябваше да оправям, започнах да качвам килограми, които свалих с три месеца нисно-въглехидтратна диета. Също така още лекувам бяло течение, едвам се оправих от тия боклуци, които пих две години. Това не са бонбони да ги преопърчвам на ляво и на дясно!!! Това е тежка химия, която ти опропастява здравето. Още имам рани по главата от себореен дерматит, на който хормонал ия дисбаланс от тия боклуци, също е повлиял. По-добре ескапел веднъж в годината, като стане гаф и презервативи или нехормонална спирала, за който му понася.

9.   Благодаря на всички !! Днес ми 9ти ден от цикълът ..
Рано е за тест..

10.   Като едн жена не е сигурна в това си прави тест, не пита хората бременна ли съм.

11.   не пий ескапел, защото има абортиращо действие

12.   Благодаря на всички

13.   До номер 7 , първо не съм му позволила да се прави в мен, просто презарватива остана вътре и колкото и малко да е влязло имам едно дете на 2 годинки може бързо да зачена след раждането. За това писах тук и исках мнение от други.
Та благодаря на всички днес си направих тест макар и рано да е 1 черта беше, след 2 седмици пак ще направя.

14.   Здравей и на мен на скоро ми се случи презерватива остана в мен след като мъжа ми свърши, а бях в овулация. Решихме, че ще пия хапче. Следващата вечер правихме секс и без презерватив, но този път не свърши в мен. Пих хапче веднага след това и сега се надявам да ми дойде цикъла (след седмица). Разбирам притесненията ти отлично.