Споделена история от Секс и интимност

Как да го съблазня
Здравейте. Заедно сме от четири години, не сме се виждали от четири месеца, беше в чужбина и другата седмица ще се видим, ще заживеем заедно.
Бихте ли ми казали, как да го съблазня, как да му се харесам, търся си някаква хубава козметика за тяло, взела съм си нощница и бельо.
Моля, посъветвайте ме.

Коментари

1.   Обръсни си путката,като ханъма в харем и си намажи циците със сметана!

2.   1 - А задника с течен шоколад.

3.   E,за 4 години не знаеш ли какво харесва?! То срамота , ако не знаеш.

4.   Модераторе, какво филтрираш изобщо като качваш такива тъпи подигравки като на N1?!
Ще споделя нещо, което вчера ме "изправи на нокти". Идва хазайката за наема. Младичка е и си e секси, но вчера беше с някакво черно впито клинче ... все едно по чарапогащник. Пубиса й изпъкнал ... Бе дърво да е ще се надърви ...

5.   Забрави за нощницата и бельото. Салатка и ракийка винаги помагат, в допълнение с хубава свирка и дупе никой не може да ти устои.

6.   Подари му нещо, което той харесва. Сигурно ще се впечатли и не само, че ще ти е благодарен, но и може да поиска да правите секс.

7.   С храна, десерт, и ти, то мъжете не го мислят толкова.

8.   №4-Аз съм №1 и ще ти кажа,че това което съм написал не е подигравка!!!
Подигравка е,да се дървиш на едно впито клинче,вместо да опънеш хазяйката на дивана и да я разкъртиш,а ти на чикии да го раздаваш !?

9.   Е,тя за 4г.колко ги е минала,де да помни кой какво харесва от опашката ?

11.   Супер, сега остава само да си намериш мъж. :) Защото тук има тежък проблем, повярвай ми. Искаш съвети за неща, които ти трябва да чувстваш. Намери си мъж да те научи, бягай от тоя. Имам си хал-хабер от тези въпроси.

12.   Съблазняването не е ли, докато все още флиртувате и ухажвате и не сте правили секс. След това вече, щом сте си видели голи значи сте си съблазнили. Всеки следващ път след първия не съблазняване, а просто секс.

13.   С лосион за тяло се намажи обилно, сложи си и отзад, сложи си и къса пола от която ти е изфръкнал голия задник- щом го хване, някой от пръстите му ще опре в намазаната ти дупка и сам ще му потъне връхчето на пръста. Оттам нататък всичко е ясно.
Ако не му е ясно, вземи се върти около него, и се дупи наоколо все уж за нещо, ако не смее да бара, ракията ще свърши работа.

14.   Ако през тези 4 месеца не е има сексуален контакт в чужбина, каквото и да правиш ще те пръсне от секс. :D Не е лоша идея това с бельото

15.   Направи му еротичен масаж с хепи енд.

16.   Просто се дръж естествено с него. Мъжете оценяват това у жените, тъй като повечето жени са с подправено поведение и на мъжете и една естествена жена веднага изпъква на фона на останалите.

- Кифлоприземител

20.   Много просто как. Покажи му онази си работа. Или само циците. Понякога и това върши работа, ако са ти много хубави и големи.

22.   Надувай му само долната глава ;)

24.   Как да го съблазниш ли. Обличаш една прозрачна блуза на голо без сутиен и го питаш.... харесваш ли ми блузата, вчера си я купих. Също си купих и ново бельо, искаш ли да го видиш като го облеча.