Споделена история от Секс и интимност

Суинг клубове в Румъния
Въпроса ми е някой посещавал ли е подобни клубове в северната ни съседка и ако има такива нека споделят информация относно клубовете(в интернет откривам че има два или три става дума за Букурещ)целта на посещението е нито търсене или предлагане на секс с други хора(но на пияна глава знае ли човек на какво е способен),просто малко разнообразие или там както искате го наричайте.

Коментари

1.   Трудна работа е това в друга държава. Айде Европа пак бива , че повечето говорят английски. Ама на такива места си ходят местни и си говорят на местния език , обикновено. Може да се окаже бариера.

Аз в Лондон си ходя в един клуб през седмица , но тука така или иначе всички си говорят английски. Чудно ми е какво стана с клуба в Люлин обаче? И има ли изобщо клуб в България?

2.   От автора:България и Румъния са си в Европа, е не са централната част. На мен ми е по-близко Букурещ от колкото в София... относно английския аз хващам някое друго изречение, но пък жената говори ПЕРФЕКТ. Прави ми впечатление че навсякъде по заведенията особено където има туристи персонала говори английски даже почти навсякъде си имат менюта на английски, така че едва ли персонала няма да говори английски или двойките които посещават този клуб според мен също ще знаят. Това че се намираме в източна Европа не означава че хората не знаят друг език. То може да се посещава и от българи така че бариерата с езика е прескочена.
За клуб в България аз не знам, а и не бих отишъл честно казано.
Този клуб в Лондон едва ли посещава само от англичани.... то ти не си англичанин...

4.   Ходил съм с първата ми жена през 2015 г. в "Атракшън". Таксата беше много висока - над 100 лв. Хората бяха сравнително малко, жените бяха доста наднормени и имаше една стрийптизьорка, която се кълчеше. В някакъв момент голяма част от тези двойки си тръгнаха. На сайта беше обявено, че в цената е включен кетъринг и пиене, което се състоеше приблизително в чипс и малко алкохол. В някакъв момент дойдоха доста мъже. Моята духа на един, поизчукахме се двамата и така. Съветът ми е да отделите малко повече пари за път, но да отидете в Атина (в Пирея), където клуб "2 2" е сравнително евтин (20 евро на двойка) и партитата са прекрасни.

5.   до 4, от автора:вашата цел на посещението каква беше да се срещате с друга двойка или жена или мъж, казваш че жена ти е духала само и ти си я чукал там...
Нямаме много време за пътуване, Букурещ е най близко а основното посещение в Букурещ не заради суинг клуба(ще посетим термата) това е ако остане време между другото виждам че има и още един два клуба но няма много коментари също така видях че се организират някакви партита в другите клубове.

6.   До автора от Но. 1.
Мисълта ми е че аз тук в Лондон си говоря английски и всичко е наред, но ако отида в Атина да кажем(както казва но. 4) или в Букурещ може да се натъкна на хора, които и английски не говорят. Рядко има такива, прав си повечето говорят, но все пак.

А иначе да, в този клуб в Лондон има всякакви други, но не и англичани. Хаха. Вчера за първи път видях две двойки, напиха се като типичните английски прасета и се държаха ужасно...