Споделена история от Секс и интимност

Трихотиломанията ми и тя
Здравейте..

Имам мн кофти проблем..

Страдам от трихотиломания.. Лекувах се уж успешно.. Късал съм си косми от къде ли не... От главата. . От половите органи.. От около ануса...
Всичко това ми доставяше огромно удоволствие преди да разбера че всъщност това е болестно състояние и трябва да се лекувам..
Моите обаче по голями проблеми започнаха след като разбрах, че ми доставя удоволствие да късам и то от корена косми на сексуалните ми партньорки..

При свирка докато тя ме оправяше успях да й дръпна няколко косъма.. Разбира се нея я заболя и попита какво по дяволите правя.. Казах й че без да искам.... Веднъж по време на задна скъсах косъм от около ануса й.. Но тя не усети.. И така пак и пак и започнах да го правя постоянно... С течение на времето започнах да късам много от самата нея.. Даже докато спи дърпах косми от главата й от корена... С течение на времето й се появи оголяло място без косми на главата и бях разконспириран.. Въпреки че й признах всички о как о съм правил вместо да срещна разбиране
тя ми спретна страхотен скандал и ме заряза.. Каза че й се повръща от постъпката ми и че съм за психиатър.. Нещо което и аз самия го знам.. Сега тя бе иска и да чуе за мен.. А аз вчера бях интимен с новата си приятелка... Направих същото... Дръпнах й косъм от задника докато я оправях на задна.. Тя веднага разбра какво съм направил и каза че съм извратен и на тръгване изджаска вратата..
Сега нзм какво да правя?!
Не мога да избия космите от главата си... Особено да дърпак женски полъудявам... Ако е с куче.. Просто няма да е същото!!!
Моля за съвет!

Коментари

1.   Само не пипай кучета!

2.   Какво разбиране искаш да проявява момичето? Ти защо не проявиш разбиране, че косата й трябва, ами си я окепазил? Не знаеш ли, че косата на една жена е нейното съкровище? Добре, че са се отървали, няма смисъл да се съсипват с такъв човек. Много искам да призова хората с различни психични и поведенчески отклонения да търсят себеподобни, не да съсипват живота на нищо неподозиращи нормални, читави хора! Да ходят на терапия, да вземат медикаменти и да бъдат адекватна част от обществото, щом искат да са част от него. Напоследък всеки си развява отклоненията и като че ли даже се гордее с тях, а това категорично не е уместно държание.

4.   Авторе, ОБЪРНИ внимание на номер 2! И вземи мерки. Това което си направил е отвратително. Ако направиш такова нещо на мен, и аз бих те оставила.... УЖАС. Косата ми е едно от най-важните неща. И е наистина така, косите са съкровище за жените, както оная ви работа е най-важна за мъжете...