Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е
Здравейте. С приятеля ми сме заедно от 2 години (на 23 съм, а той на 26), правим секс 3-4 пъти седмично. Наскоро обаче го хванах в крачка, видях на компютъра му отворени табове- снимки от интернет на мои приятелки,общи приятелки, свои колежки от работа, от университета, от училище, тоест мастурбира на тях. Това нормално ли е? Никак не реагирах, но си мисля, че не ме харесва или че ги смята за по-секси от мен. Въпреки това това не е повлияело на сексуалния ни живот. Нормално ли е това което прави и как да реагирам след като не ми харесва?

Коментари

1.   М55. Семеен. Да мисля, че е нормално. Момчето иска по често изпразване. Опитаи се само него ако на теб ти е повече. Ние с жената така правим. Иначе и аз онанирам на неини снимки.

2.   Търси разнообразие. Може би рутинността го е поела. Макар че е много рано за такава. Може и ти да не му стигаш, да не успяваш да заго задоволиш. По- разумно е да говориш с него. Ако е искрен и коректен, ще разбереш проблема и можете да го елиминирате.
Ние с моята жена почнахме някога див секс. Нямаше час, нямаше место, нямаше къде сме, щом се сетеше някой и се почвахме. Правили сме го на едни стълби в един вход на блок. Друг път в трамвая ми прави свирка. Но с времето нещата поулегнаха, огънят затихна, станахме лаконични с това отношение. Докато накрая аз и казах, че трябва да измислим нещо. Не биваше да я караме така. И двамата ставхме раздразнителни, без причина, викахме по децата.
Веднъж дойде сестра ѝ в нас, схвана ситуацията и повика жена ми, отделиха се в една стая и един час са си говорили. После жена ми отиде да търси нещо в магазина и останахме с балдъзата двамата. Тя повдигна темата и аз и казах, че имаме сухота. Беше седнала до мен, забелязах, роклята ѝ, която се бе вдигнала до венерината област. Установих, че е без бельо и подметнах:
- Ти си готова за секс.
Тя вероятно не го очакваше, но проследи погледът ми и отвърна:
- О, да, винаги. Впечатлява ми те?
- Доста, възбуди ме това - посочих с пръст част от пичето което се виждаше.
Тя се засмя, разтвори си краката и каза:
- Ако съм сигурна, че това ще те мотивира, ще ти дам. Но само заради сестра ми!
Не съм от притеснителните и пуснах ръка с думите:
- Изглежда е много мокра.
- Ами подсуши я.
Дори не си направих труда да отидем в някоя стая. Така се жаклещихме, тя така викаше. По едно време мякой ме ритна, беше жена ми:
- Сега е мой ред!
Така ги разменях двете цяла нощ. Нещата тръгнаха добре. Един ден дойде братовчедка ѝ със съпругът си. Доста забавен, разкрепостени, готини. Жена ми предложи нещо на масата. После попита:
- Какво ще правим?
Нещо ме раздразни във въпросът ѝ и отвърнах:
- Ще се ебем, не ти ли харесва?
- Е, как... харесва ми. Юле събличай се, ще ни ебът.
Братовчедка ѝ не се двоуми и почна да вади роклята през глава, доакто жена ми просто си развърза колана на туниката и лъсна гола пред нас. Направихме им по един сандвич, разменихме ги и жена ми попита по едно време:
- Да викам ли сестра ми и сет ми?
- Викай ги - отвърнах.
Онези не закъсняха, така оформихме една агитка по роднински. Постепенно почнахме и с други да се срещаме, но само вкъщи. Веднъж и предложих, ако иска докато чака приятелката си в тях да се наебе с мъжът ѝ, но тя отказа. После ми каза:
- Мога да дам на всеки който ми харесва, но само ако си до мен!
Не съм отишъл никога при друга, само в нас и то в присъствието на жена ми. До сега проблеми не сме имали и най- важното, между нас огънят е доста силен.

3.   Ами изненадвай го през деня със свои голи снимки, които не очаква, и да видим после на какво ще лъска. На малоумните инстаграм селфита на аверките ти, или на това как си заголила дупе в тоалетната на някое кафе, където си била с приятелка, специално за него. ;)

4.   Като е нормално, почни и ти да се самозадоволяваш на снимки на негови колеги и приятели. Ама, не го крий, все пак е нормално.

5.   Откъде си сигурна, че мастурбира на тях? Може просто да ги разглежда, или да ги е отворил и оставил за да ти види реакцията. Може и ти да си го провокирала и да иска да те дразни. Може пък и наистина да е толкова шантав, че да мастурбира на тях. Варианти много, но щом не си пишат, звънят иливиждат тайно проблеми нямаш!