Споделена история от Секс и интимност

Връзка с чернокож
Аз съм жена на средна възраст, но изглежда все още много наивна. Всичко започна като сексуална връзка. Признавам, че беше много добър-страстен издържлив весел, нежен и да не забравя и много точен.

Всичко се обърка като изтече 1 година и решихме заедно да заминем за Италия. Аз записах курс по италиански, скъсах се от учене и ходене на работа без почивен ден 3 месеца. Той само мисли как да пие бира. Като свърши курса разбрах, че просто ме използва иска да се закачи за мен без да прави нищо, някоя да го заведе в Европа и да го отглежда като домашен любимец, че дори да му роди дете.

Мили момичета, НИКОГА не им вярвайте колкото и да са добри в леглото, каквото и да ви говорят са едни паразити, които търсят бялата жена за да им оправи живота. Като видят че с една не става търсят друга.

Безкрайно търпеливи като истински хищници чакат да спечелят вашето доверие за да ви вземат всичко, най-вече парите. Те нямат милост и не заслужават такава!!! Някой ден може да пресекът и вашия път. Чукайте ги, защото в това са добри и ги захвърте. Това е моя съвет.
Една наивница с горчив опит.

Коментари

1-50 от 65

1.   Да бе да, то само чернокожите са такива... какви са тези глупости, хубаво горчив опит, попаднала си на мързелив мъж или по - скоро на златотърсач, но нима няма и такива жени.... хайде стига хората са си такива било жени или мъже, бели или цветнокожи... навсякъде ги има.. Но както са казали хората не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава!

2.   Ма поне си научила италиански :P

3.   Вярно, много е вярно написаното от авторката.

4.   Добър ден како СИЙКЕ

5.   Сори миличка ама ако си налетяла на такъв може само да се радваш че на време си се усетила, но това в никакав случай не ти дава право да правиш генерални заключения относно цвета на кожата им, напротив прави те расист!

6.   Съгласна съм! Имала съм връзка с един чернокож.. и се оказа пълен боклук. После се оказа, че и приятелите му са боклуци, а накрая стана ясно, че цялото му семейство е за сметището.
Добри любовници???? Да, когато не си спретват семейни оргии и не ти се изреждат по няколко.. тогава са супер..

7.   Това е измета на света.

8.   Аз ( и един друг велик човек) като казваме, че расите не трябва да се смесват - никой не слуша.

9.   Негри на сапун

10.   Ж 29: Колежка на майка ми. През Комунизма се омъжва за чернокож студент по медицина. МЪРЗЕЛ. С много "свирки" тя успява да го оттърве от депортация и го записва да учи за агроном. Дори му намира и работа за след това. МЪРЗЕЛ. Имат 2 деца, живеят в ПЪЛНА МИЗЕРИЯ. Жената работи, доходите не стигат, децата се гледат сами, жената упражнява и най-древната професия, за да оцеляват.

Един ден той излиза на разходка и не се завръща НИКОГА. Направиха международно издирване, няма го. Жената среща негов братовчед. Уж и той го издирва, но нищо. Накрая заживяват заедно. Той заминава при друга любовница във Франция. Българката го издирва и буквално му се натресва с двете деца.
Ми така де, като таткото го няма, отговорността поема родата. Поне й помогнал да се уреди да живее и работи там. Децата се ожениха за французи. Сега живеят там, а негърът липсва.

11.   Ж 29: Колко още подобни истории има на този свят. Черна сган!

12.   За мързела е вярно. Живея в чужбина и имам наблюдения, защото тук е пълно с чернилки. Плъзнали са навсякъде, най-вече по плажа. Предлагат очила, часовници, дрънкулки, всякакви други глупости и се молят за някое евро. Гладни били, нямали пари за хляб! Ами има портокали за бране, маслини... строежи и т. н. Но никога няма да видите негър да се хване на такава работа и да извършва физически труд.

13.   № 5 само не ме обвинявай в расизъм, защото не знаеш как:
Целувах сатенената му кожа сантиметър по сантиметър
Заспивах уморена на силното му рамо
усмихвах се любезно на безбройните му приятели които незнайно защо си крият имената
Когато го бяха пребили скинари, трепереше в ръцете ми и го гушках като майка
след всички тези и още много такива неща ми каза:
напускам те защото не искаш да се ожениш за мен, трябва да се оженя за да си оправя живота.
Така значи но за 2 години има 20 работни дни. Кажете ми сага дали аз съм расистката

14.   13, отървала си се! В моя град имахме едно детенце-чернокожо - баща му нигериец беше зарязал майката - студентка с надут корем. Сега детето го гледат в Бг-то по улиците, а си е българче.
Аз не си падам по черни, но имам фетиш към много бяла кожа, слава Богу! Слава Богу, защото северните европейци са поне качествени хора. Обожавам бяла кожа, светли очи... Има и българи доста такива. Чудесни са! Изобщо - белите и азиатците са и образовани, и работливи. Факт е, че само африканците правят по 10 деца и гладуват. И да не се оправдават с колонии и т. н. - и ние сме били 500 години под робство, но не сме се наплодили и оспинили. Азиатците са били колонии и са били не по-малко експлатирани, но се справят. Ако изключим по-добрите им физически данни по разните спортове, африканците са за мен като цяло нищо - е, има изключения и много качествени хора и сред тях. Аз обаче не мога и да си представя да съм с такъв... имам фетиш към бяла кожа! (слава Богу! )

15.   Не мога да се начудя на закърнелия начин на мислене на повечето тук... затова България няма да бъде взимана сериозно никъде.. защото всичко започва от това как разсъждаваш и как възприемаш всичко около теб... включително и хората в живота ти.

17.   Вярно е това, че не стават за нищо друго освен за секс. Тези, които казват, че не всички са такива, че авторката е имала лошия ... късмет да попадне на боклуци, може и да са прави, като че ли не разбират, че разликите в манталитета, възпитанието, начина на живот, традициите и.н са толкова големи, че и дума не може да става за някаква сериозна връзка, да не говорим за съвместен живот. Имал съм няколко пъти ... забежки с негри, черното ми допада, но видях, че за тях е въпрпс на престиж да ... чукат "бяло", че когато видят, че си им в кърпа вътзан/а отношението им коренно се променя. Да, някои бяха страхотни в леглото, но нищо повече не може да се очаква от тях. Така че ... задоволявайтр си нагона, живей те си живота и не се обвързвайте с тях!

19.   Като чета коментари като 17 ми става смешно и жалко за балъците които се женят. Нея са я минали поне две лодки с бежанци, но един ден някой баламурник ще падне на колене с пръстен да й предлага брак, хахахахааа.

20.   Е, все пак от чукането е имало полза, дошъл ти е разума!? Извод,- само чуканата жена поумнява!

21.   До 19 - Прочетете по-внимателно коментара на 17 и ще видите, че той е мъж, пише в мъжки род а не в женски. Така че надали някой ще му кляка с букет цветя за да му иска ръката.
Иначе съм съгласен, че доста жени имат смущаващо и богато сексуално минало и накрая винаги връзват някой добродушен балък, което пак не е гаранция че ще се кротнат и ще си седнат на задника.

23.   Ако негрите бяха свястни, нямаше хората от цял свят да ги псуват и наричат с разни имена.
Черното символизира;
Черен живот
Черни времена
Черен късмет
Да очерниш някой
Да почерниш някой
Да зачерниш някой

Бели пари за ЧЕРНИ ДНИ

24.   Няма по-големи расисти от жените , които са били с черни.

25.   До 19:
И какъв точно е проблема ако е спала с две лодки негри? Да не би да й се изтрие случайно? Ако не е изневерявала и няма мъж и деца? Проблема е там, че след това ще може адекватно да сравни мизерната ти пишчица , егоистичното поведение и липсата на каквито и да е умения за качествен секс. Кажи ми скъпи, знаеш ли поне къде е клитора на една жена? :)

26.   21 Аз като съм била с двама само медал ли трябва да ми дадат, на всичкото отгоре и мъжа ми не е много сексуален, не виждам разлика за него дали ще съм била с двама, с десет, не ме е питал колко са били...

27.   Хайде сега вижте колко българи в чужбина, които не могат да си намерят приятелка. Масово чужденците, афро-американци, араби имат за цел да имат дете, така си гарантират остоването в Европа. Бракове и връзки със страхотен секс и после тези жени се опавят сами с пари и деца. В България това не е масово, защото е бедна страна, но в богатите европейски страни е факт.

28.   До 25. Проблем си е, че въобще е спала с две лодки мъже без значение негри, бели, азиатци, и след това върже някой балък с брак. Такива жени не би трябвало да се женят и да имат деца. Като иска такъв живот да си спи с когото си иска, да не се прави после на съпруга и майка. Щото такива жени освен да ги минава половината град за друго не стават. От жена, която е била с цял отбор мъже просто да си задоволи нагона, не може да стане читава съпруга и майка. В днешно време все повече са такива случаите. Духовното развитие на хората( най- вече на жените) деградира. Единственото, което интересува мизерните ви главици, е каква пишчица има, колко " добър" в секса е( доста субективно е), а и нещо, което не си споменала, но също е много важно - парите. Затова никой нормален мъж в днешно време не би сключил брак със средностатистическата жена. Просто повечето не ставате. Този феминизъм и този стремеж за равенство между половете е причината жените да си покажат истинската курвенска същност. Ама за съжаление не е само тва. Жените влязоха и в политиката,вече заемат много ръководни постове( все неща, за които не стават) Както се вижда и от коментара ти, станахте много нагли и с прекалено голяма самочувствие. Започнахте да разсъждавате, че спокойно може да ви минат безброй мъже, но после като решите, че искате да ставате майки, мъжът( балъкът, когото сте си избрали) е длъжен са се грижи за вас и децата ви, да получавате специално внимание и отношение. А мъжът кво получава? Една разпоретина с безброй изисквания и претенции. Свестни жени може би все още се намират, но е голям късмет да попаднеш на такава.

31.   28 Един мъж получава грижа, храна, любов, може да получи много, а не само дупка за влизане. Кой каквото може... В днешно време жените работим, деца гледаме, къщата и нея.. Много по-лесно им е на мъжете...

32.   Не само миризмата им, но и манталитета им смърди. Една загубенячка от нашия блок замина за Германистан и след година се върна с черно бебе. Тръшна го на майка си и отново замина обратно там, че да живее като "бял човек"(както казва тя) защото тук не било за нея. Сега детето и е на три години и майка и е пропищяла от него. Вече трета детска градина сменят. Където са го закарали, все проблеми създава. Щипе, хапе, дере с нокти и скубе косите на другите деца. Както казват крушата не пада по-далече от дървото. Гените са си гени и не се менят.

33.   Аз съм расистка към негри и араби.
Не знам откъде ми идва тази неприязън към тях, но посмъртно не бих доближила на по-малко от десет метра подобни екземпляри.
Физически не ми допадат - визуално, олфактивно, тактилно...всякак ме отблъскват!
Да не говорим за манталитет, навици, отношение към жените и т.н.
Просто живеем на различни планети и няма как да се засечем...за мое огромно щастие!

34.   32, аз знам една която роди от негър, после остави детето на майка си и баща си на село да го гледат, а тя живее и до днес в града все едно нищо не се е случило и няма дете. Крие го като най-голямата тайна, за да не й пречи да си намери "нормален мъж" по нейни думи.

37.   33 значи има някаква надежда още.
Когато видя бяла курва с негър си извръщам главата на 1008000градуса да не гледам, а когато видя да води за ръка и някой кафяв цвъкел все едно излязъл от дупето и ми се доповръщтва моментално.
Така наречената Космополитност превърна много бели гъски в суровина за гражданство и чушкопек за гнусните и миризливи негърски пишки.
Това по голям боклук от бяла жена подгъзуваща с негри и цигани няма.
Затова и много мъже вече се научиха да си правят сметката.

38.   37, а какво ще кажеш за белите мъже, които са във връзка с чернокожи жени? Аз лично съм виждала и в родния ми град, и във Виена такава двойка. Или на мъжете им е простено?

Black Sabbath

39.   31 така е общоприето, ама е било едно време, сега наблюдаваме доста по често, точно обратното, даже ако се зачетеш в сайта ще видиш до какво опират голяма част от проблемите на много жени.
Следене по интернет, изневери, недоебаване, незадоволяване, несвършване, маене и чудене дали е правилния.
Да се чуди човек, кога им остава време за чатове и снимки по цял ден, кипрене, контене, излизания, готвене, чистене, че и дом да подържат, пари да носят, па и деца и мъж да гледат, че и с любов и вярност да топлят семейното огнище аууууу.
Много им е тежко на жените, та за да разпуснат малко отиват да пояздят тоягата на Unkle Bens, та като им запълни хубаво дупката м/у краката да отидат да си поемат задълженията доволни и да се правят на любящи съпруги пред някой бауш.
Не мерси за съвета и изказа ти, вече малко останаха такива балъци!

42.   38 ще кажа че са голяма рядкост, но е също толкова противно.
Бил съм във Виена на почивка, обходил съм почти целия град надлъж и на шир пеша. Мога да кажа че това е етнически най чистия град от всички в които съм бил. Най- вероятно си видяла туристи от "модерния" запад. Защо не заговори жената, току виж се оказала някоя безмозъчно-космополитна нашенска мастия

43.   42, каква жена, каква безмозъчна нашенска мастия? Беше си чиста негърка. На вас все българките са ви виновни. Казах, че във Виена видях висок бял мъж с руса коса и светли очи с негърка. В нашия квартал също има българин с негърка. Даже често я виждах да бута количката с бебето им - мулатче. Имам познат, който като види циганка и очите му стават на чинии. Ами Део, който се е хванал с мулатка? Какво ще кажете за тези мъже, които се хващат с разни циганки, негърки, азиатки, а не с бели жени? Викаш, за мъжете може, но за жените не. Хайде стига с това лицемерие гнусно.

Black Sabbath

44.   Викам им същото каквото и на женските боклуци и аз съм виждал, но многон по рядко.
Явно курвите много по често тайно си мечтаят за черен кур от колкото обратното.
Ти не гледай Део там всичко вече е реклама .
Етническа толерантност и вмешателство с това ни засипват ежедневно. Линдзи Вон, ония мастии Курвите Кардашян порно с негри бол и куп подобни боклуци дето за пари и с хипопотам ше се наебът стига да могат да го поемат.
Така че драга не се мъчи да въртиш палачинканта, защото нашенските мастии нямат грам мозък. Масово с мангали и всяква измет дето им попадне лягат, а мъжете с такива са изключени съпоставено процентно.
Все пак забележи че казвам измет на мъже, а жените с тях са още по долни, защото една жена ако иска да има чест и достойнство и авторитет, трябва да гледа с кой комуникира и какво си слага в оная работа, особенно ако един ден е решила да има семеиство.
Все пак тя износва бебето. Не е ли долно да изкарваш бебе там където преди това са вършали купища миризливи и гнусни черни пишки а?

45.   44, а не е ли гнусно това, с което някои мъже си правят децата, да го пъхат по дупките на разни циганки, негърки, азиатки, мулатки? После във влагалището на сериозната си приятелка да си го натикат същия, дето е бил тикан по дупките на вероятно доста съмнителни жени. Хайде да не изпадаме в подробности. Еднакво неприятно е и жените да си го слагат, с който им падне, и мъжете, с която им падне. Не съм съгласна с теб, че мъжките мастии, които си падат по небели жени, са такава голяма рядкост. Сега се сетих и за един съученик, който въздишаше по някаква негърка от университета в нашия град. "То скули, то устни... уникална е. Като я видя в тролея, само я зяпам!", това са негови думи. Ами мъжете, които ходят при проститутките от ромски произход по улиците? Същият шит.
П. П. наш приятел твърди, че е ходил с азиатка, но той има навика да послъгва за някои неща. Друг познат спал с негърка във Франция, даже на снимки ни я показа. И той може да преувеличава, защото не знам на какво е бил тогава, но със сигурност доста я е харесал и то като нещо повече от другарче. Ако се помъча, ще се сетя за още мъже, които си падат по небели жени. Дори жените - фенки на извънрасовите приключения - да са повече от мъжете, то не са много повече от мъжете със същия фетиш.

Black Sabbath

47.   45-не, не е така както го мислиш.
Гнусно е, но има разлика да пъхаш и да ти го пъхат.
Плюс това те го пъхат с капут, докато курвите се ебът системно с тези боклуци без.!!!
Генетично сперматозоидите не се изменят, докато при жени поемали черен кур е различно. Има много случаи при които жени, които са се ебали с чернилки и след години раждат мургави даже и черни бебета а биологичния бащае бял, особенно ако гаджала се е и празнил в нея. Тоест ако жената ще иска да става майка е важно да се пазила иначе поколението виждаме какво е и сега.
Ти даваш пример с твои приятели, но от моите познати никой няма влечение към такива, всъщност само един развратник дето е ебал всичко живо по круизи и негърки без презерватив даже, но той не иска да има жена и семейство а да ръчка наред.
Аз съм от малък град и тук виждам все повече от подрастващите мастии и е само да се хващат с цигани и нито един българин с циганка.
Курвите от твоя пол са много повече и по долни а статистиката ти е неточна.
Всеки казва, че по голям боклук от българка в Западна Европа и в САЩ на бригада няма. Всичките се ебът с чернилки при това от най долните.
То и в този сайт ако се зачетеш колко курви са го правили с такива, че и масово разни дето ги подкрепят, даже и ти би трябвало да се отвратиш от тях.
Сигурно не ти е приятно, но това са фактите.

Whitesnake

48.   Браво 47, много точен коментар!!!

Радва ме, че има някой нормален, който е наясно с нещата и с българските жени - к*рви!!!

Българска нация в бъдеще надали ще има!!! Може би най-много след 100 години в София ще живеят всички останали българи, а какви ще са е отделен въпрос...

Днешната българка се доказа като най-долнокачествената жена не само на стария континент!

И за доказателство, сега след моя коментар ще чуеш техните представи за самите тях (колко са големи и велики, ЗАСЛУЖИЛИ много повече от това, което българският мъж може да им ПРЕДОСТАВИ... ), изискванията им, злобливия им език, огромната нетолерантност към всичко българско и тн и тн...

И да не забравяме колко много обичат големите черни х*йове и възпитаните западноевропейци...

49.   47, говоря от лични наблюдения, не ползвам статистика. Ти си от малък град, но аз живея в София от няколко месеца. Родом съм от един "малък" град в Централна Северна България, който не е чак толкова малък, затова познавам мъже, които имат фетиш към небели жени. Ако си напъна мозъчните гънки, ще се сетя за общо 10- тина мъже, които харесват тъмни или дръпнати субекти. То нали е "екзотика" все пак. Иначе на курвите от моя пол вероятно също им го слагат с презерватив. Поне би било лекомислено за когото и да е било да си легне със случаен човек без предпазни мерки. И макар и с презерватив мен, а и много други жени, би ни било гнус от мъже, лягали си с циганки, негърки, мулатки, азиатки.
Не съм живяла извън България, но знам, че за българите като цяло не се носят добри слухове по най- различни причини. Предполагам, че и за мъжете не се носят престижни слухове, че са най- семейните джентълмени на света, а повярвай ми, изобщо не са. Не че и повечето българки са стока, но така да се обвинява само единия пол някак си не е реалистично. Нагледала съм се на гнусни боклуци и от двата пола и ми е писнало. Една немалка част от жените ги сърби 24/7, ходят облечени с пошли магистрални дрешки и нямат свян да се свалят дори с обвързани мъже. Мислят си, че като имат п***и и някой им дължи нещо. Една немалка част от мъжете са същият боклук с разликата, че не си мумифицират физиономиите с грим, иначе и на тях не им пречи да се свалят с обвързани или да изневеряват. Така, че нищо чудно, че и от двата пола ходят по "екзотиката". Съжалявам за вулгарният изказ, но няма да си кривя душата за простотията и при двата пола.

Black Sabbath

51.   Не мисля, че е правилно да обобщаваш така за цяла раса. Моят приятел е чернокож. От 3 години сме заедно. Бях на 21, когато се запознахме. За тези 3 години не се е опитвал да ме използва, а напротив, винаги ми помага и ме подкрепя. Работи и е изключително сериозен. Дами, ако можете да си намерите чернокож мъж-ДАВАЙТЕ! Нямат равни. Секса е уникален. Лижат като богове. За размера няма и да говоря. Белите мъже могат само да им завиждат.

57.   рядко пиша тука, но в Русия е прието че ако жена е спала с негър е най-долният боклук на земята :)

Ако разбера че жена е имала нещо общо с негър, не бих я докоснал.

58.   №51,и това го пише кой - член на Българския Хелзински Комитет - познах,а?

59.   От47 благодаря 48
Мисля че бях много изчерпателен, но виждам трудно се преглъща истината затова ще добавя още.
И така 49 ти сигурно си още малка и не вдяваш съвсем как стоят нещата, или по скоро не ти се иска да е така, но е!
Аз съм от Сопот на 35г, групата с която се подписваш съм я слушал още края на 80те - вероятно когато ти не си била още родена.
Живял съм в София 8год. 5 в Казанлък, 2 Стара Загора, обиколил съм доста страни и съм виждал какво ли не в този живот, така че драга едва ли можеш да ми кажеш нещо, което не знам, освен ако не си виждала извънземни на живо!
Но погледни боклука под номер 51 какво пише. Мисля че вече трябва да разбереш, какво нещастни курви са плазмодиите които се опитваш да защитиш. После същия безмозъчен парцал като се осере тотално и като се наяде на черни пишки ще осъзнае някой ден колко и е нещастен животеца, след което ще започне да си предлага вирусологично- бактериалната кирлива вагина на някой заблуден и наивен балък, но на дали някой нормален ще я пожелае като разбере, че е дупчена от миризливта негърска пишка.
Пиклата на 21г. Все още не осъзнава, какъв автогол си е забила, но когато приключи мача погрома ще е пълен а унижението жестоко!!!
Хубавото обаче е че такива рано ли късно отпадат от играта, защото живота е едно изпитание и който не се справи с него заминава като глухарче издухано от ураганен вятър.
Всичко е въпрос на личен избор, но страданието после се пише на техен гръб.
Ние тук пишем с цел да налеем малко акъл, там където отсъства, но както каза 48 БГ нация май няма да има. Ще си останат мизерните любителките на черен хуй с тяхното болно самочувствие да бродят нещастни, като бити мастии до края на мизерния си живот или докато не бъдат пребити директно от някой от любимите им черени субекти.

61.   59, ти си с една година по- голям от приятелят ми. Съжалявам, че ще ти разбия илюзиите, но няма как да знаеш едва ли не всичко, дори и да си на 90. Невъзможно е. Човек винаги има какво ново да види до края на дните си.
И нещо не разбираш какво искам да кажа. Не знам дали е защото не пиша достатъчно ясно или ти някак си не можеш да вникнеш в смисъла на думите ми. Не само, че НЕ защитавам жените, падащи си по всякакви не бели индивиди, а и мъжете, които си падат по същите индивиди. За мен и мъжете, и жените с фетиш към небели са един дол дренки, ако че смятам, че това, че човек е от друг етнос или от друга раса, не го прави непременно личност със зли намерения. И все пак, расовите/етносовите смесвания са в разрез с виждания ми. Между другото, лекото отвращение, което хората изпитват като погледнат човек от друга раса (или друг етнос) е естественият стремеж на природата да си запази различните групи хора. Не говоря за омраза и отнемане на права, както някой крайно ляв може да писне. Друг е въпросът, че този стремеж вече бива потиснат от разни пропаганди, филми, порнография, дори глобализация. Но в крайна сметка, всеки има правото да спи с когото си иска. Аз само казвам, че е несправедливо да се сочат само жените в случая, дори и мъжете със същите интереси да са по- малко на брой.

Black Sabbath

62.   БС-то до вчера плюеше негрите, а сега стана най-голямата им защитничка. Ебати трансформацията.

63.   62, много ги защитавам като казвам, че е гнусно да се ч*каш с негри. Даже съм написала, че е естествено човек да изпитва отвращение от хора от друга раса. Просто казвам, че еднакво гнусно и за мъже, и за жени да се ч*кат с негри, азиатци и не знам си какви други. Четете като сте трезви, че не ми се обяснява едно нещо по 5 пъти.

Black Sabbath

64.   От 59 до 61 съжалявам че аз ще разбия твоите, но приятеля ти че ми е набор нищо не значи, нито говори за ниво на интелект нито за ерудираност! Познавам хора дето и на 55 акъла им е в гъза и са боси по асфалта и са невежи и неможещи до нема и къде си. Ами пусни го той да пише вместо тебе, ако само възрастта беше показател.
Ти не знаеш аз кой съм и какво съм виждал, но ти имаш още много да учиш мила.
Не разбирам какво толкова има да се дъвче, като е пределно ясно вече че:
Темите за чернилки се пускат от безмозъчни и нещастни мастии, които се ебът с такива а и ги подкрепят разни космополитни курветини с патешки "мозък"
Затова по добре ще е за теб да не ставаш неволно техен защитник.
Когото мъж пусне теме за неуспехите си с негърка или циганка аз ще съм първия дето ще го заплюе.
Обаче такава отсъства, защото такива са голяма рядкост.
Това което се вижда в действителност е факта че съвременните жени масово деградират и масово по пътя виждаме бяло курве с бай мангау, а не обратното.
Затова по добре вземи напиши някои критичен пост към нашенските мастии, вместо да изопачаваш фактите които се излагат тук.

65.   > Слава Богу, защото северните европейци са поне качествени хора.

лъжеш се. Скандинавците не са това за което се представят. Всичките им класации представящи Скандинавието за рая на земята е лъжа и измама. Лицемерни, дори долни хора с двойни стандарти. По-далеч от тях

66.   До 28. Ми така си е - аз защо се ожених за азиатка навремето. Ето сега имам деца с нея , верно седи си в къщи и очаква да я издържам ама аз коля и аз беся в къщи и никога няма да ми каже дума напреко. Чувствам се отлично и съжалявам мухльовците които се оставят да бъдат под под женски чехъл.

> Жените влязоха и в политиката,вече заемат много ръководни постове( все неща, за които не стават) Както се вижда и от коментара ти, станахте много нагли и с прекалено голяма самочувствие. Започнахте да разсъждавате, че спокойно може да ви минат безброй мъже, но после като решите, че искате да ставате майки, мъжът( балъкът, когото сте си избрали) е длъжен са се грижи за вас и децата ви, да получавате специално внимание и отношение.

67.   64, ааа, недей така. Къде написах, че сравнявам години и интелект между теб и приятелят ми или че годините са показвател? Никъде. Просто написах, че си с една година по- голям от него (констатация) и написах, че каквото и да си видял, винаги има какво още да видиш, защото човек се учи до края на живота си. Не си измисляй неща, които не съм писала никъде. И като си видял толкова много от живота и се смяташ за толкова ерудиран, вземи и ги впрегни тези две неща и разбери, че аз не защитавам никакви мастии (волно или неволно), дето спят с черни, с цигани, с азиатци, с марсианци и не знам си какви още, а тъкмо обратното! Просто казвам, че да се говори САМО жените е тъпо, защото има и такива мъже, които си лягат със същите такива черни, циганки, азиатки и пр. Не съм съгласна нито с мъжете, нито с жените, които го правят, и не защитавам никого. Като ще говорим за такива хора, нека да е и за представителите и от двата пола.
П. П. критичен пост срещу БГ мастиите написах вече в края на коментар 49. И за женските, и за мъжките.

Black Sabbath

1-50 от 65