Споделена история от Секс и интимност

18 см ми е
На 18 съм и ми е 18 см. С приятелката ми няколко пъти правим секс и много ни харесва. От анатомията знам, обаче, че влагалището и е 8-9 см. и не смея да и го вкарвам повече от половината за да не я заболи. Не знам къде ще проникна навътре - в матката или ще изместя някои вътрешни органи. Нищо не съм и казал още, тя е във възторг от секса ни, но искам да го вкарвам докрай, а не знам кой да ми подскаже как ще се почувства тя. Моля дамите да споделят тия анатомични подробности и как възприемат такъв натиск от страна на мъжете.

Коментари

1.   Никъде няма да й проникнеш, ще и допреш шийката на матката, но нейния отвор е много малък и там пениса ти не може да влезе.

2.   Ако не е кофа, просто ще и опреш в матката и ще я заболи и толкова. Отвори си там една картинка с женската анатомия от гугъла и виж къде ще опреш.

3.   А бе защо не я ръгаш отзад,там няма лимит,не ще й излезе през устата !!!

4.   Важен е ъгълът - да докосваш G точката. Тя е по предната стена на влагалището.
А щом искаш да й го вкараш до край я предупреди и й кажи да ти каже ако я боли. Също така го вкарай бавно. Ако я изръгаш отведнъж няма да е ок.
За анатомията - горе са писали.
Жена съм на 30

6.   На моето гадже му е много малък, може би 11 см, лиже ме много и ти трябва да го пробваш, моя клитор е много чувствителен и ме подлудява, компенсира, че му е малко пишлето!

7.   И на моя мъж му е горе-долу толкова. Вкарва ми го целия и никога не сме имали проблеми. Влагалището може много да се разтяга, така че не се притеснявай. В началото може по-бавно, но гарантирам, че ще й хареса.

8.   Постепенно, с всеки тласък малко по-наяътре, ако я заболи, ще те спре, ако и харесва, ще те окуражи. По принцип с времето влагалището и ще се напасне към твоя размер и ще яи е все по-хубаво. Малко търпение се иска :)

9.   Кучешката бе братнюга, тамо плющиш со целио уй по длжиння.

11.   Хората (мъжете) си мислят, че много дълъг е много гот. Да, със сигурност не е готино да ти е 8-9см, но моят е 16-17 и те разбирам.

Гаджетата, които съм имал, стига да са възбудени достатъчно, нямат проблеми в определени пози, колкото и дълбоко да ги прониквам. Има обаче пози, в които влиза много дълбоко и е много гадно за тях.

Проучи в кои пози проникването е по-плитко и практикувайте тях - има достатъчно инфо на английски.

12.   "На 18 съм и ми е 18 см".
Леле.Не ми се мисли, като станеш на 25 примерно,какво ще стане.

13.   Позволии и тя да е отгоре и сама да прецени колко ще и влезе. На моя приятел е 19-20 и докато свикна с размера винаги аз бях отгоре с времето много много ми харесва и ми го вкарва целия и в различни пози, но дай и време ще свикне само и позволи тя сама да прецени кога до къде ще и влезне може и двамата да се изненадате

14.   Маняк сложи си го в твоя гъз, така хем няма да я боли.. хем ше си напраиш кефа, пък може и да ти хареса!

15.   Говори с нея преди това и и кажи за желанието си. Говори с нея, първото и най-важно условие е това. След това много бавно и внимателно, или тя да е отгоре, докато свикнете.