Споделена история от Секс и интимност

Анален секс и удоволствие
Искам да запитам женската аудитория какво толкова намирате в аналния секс? Какво толкова ви кефи? А знаете ли какви са последиците от него, защото аз съм жена и лично мен никак не ме кефи и се чудя на вас дето казвате, че ви харесва, какъв оргазъм получавате от него, не ми е ясно. Но все пак искам да чуя вашите мнения...

Коментари

1.   Миличка или не си достатъчно разработена или не си попаднала на майстор,така да те изчука отзад,че чак да ти стигне до сливиците !

2.   Какво намират...правят се на много отракани...Аналният секс е гнусота, правил съм го няколко пъти, колкото и да се чисти това място, пак смърди на *****, после и тялото ти мирише на *****, ужасно е. Гейовете нямат друга дупка, ама при жените...не го разбирам, те си имат орган за секс от който получават достатъчно удоволствие.

4.   Аман от теб. ама ти не ти ли писна вече от това да повтаряш едно и също за аналния секс !!?? дърта лелка която не харесва този вид секс .....постоянно коментира и само някой да каже за аналния секс нещо хубаво направо полудява , сега пък и тема отвори .....ааааа като не ти харесва хубаво не е нужно да наложиш твоето мнение на сила...не всичките жени са като теб , разбери го един път и за винаги.
Да харесвам го този секс и ме полудява и постоянно го правим с моя мъж даже оргазмите ми при аналния секс е многократно по силен и по хубав от вагиналния.
Доволна ли си сега .
Аман от комплексарки .

6.   Аз съм мъж и с приятелката ми правим анален секс и мога да ви кажа, че е относително дали ще мирише и дали ще е мръсно. Когато се е случвало да правим секс там и да не си е правила клизма, пак ми е имало по оная работа някакви неща - малко, но ги има..
И в същото време се е случвало да се изходила по някое време през деня и да не е правила клизма... Тогава пък е чиста. И продължавам да си я чукам отзад.

7.   Аз не намирам нищо интересно в секса като цяло, а май и повечето жени са така. Сексът е за мъже, а не за жени, поне това е моето мнение.

8.   Обичам когато женския задник вземе да пръщи.

10.   Разни хора, разни идиоти! Семейни сме от 17 години. И на мен и на мъжа ми ни харесва аналния секс. Нямаме проблем с това. И не мирише на... По мое мнение, ти не си правил никога анален секс.

11.   Не си намерила някои да те издруса както трябва в анала за да разбереш удоволствието.
Ж32

12.   Който го е страх от мечки не ходи в гората. Така е и с аналния, като не искаш да ти смърди не чаукаш дупе. Че има гафове има но кефа цена няма. Съпругата ми до 35г. не даваше и дума да става. Но един път я предразположих и аз незнам как стана и я изчуках. След случилото се я беше малко срам да си признае, че и стана хубаво. Сега я чукам 1-2 пъти в седмицата и като я чакам с вдигнати крака на раменете ми отпред хвърля като гейзер.

13.   Не намирам смисъл в подобни теми. Уж аналния секс не ти харесва, не го правиш, не разбираш онези, които го практикуват, обаче въпреки това пускаш пост точно на тази тема?! Това, че на теб този вид секс не ти харесва и не разбираш какво удоволствие може да се изпита от него си е твоята гледна точка, но за мен не си попаднала на партньор, който да те въведе в нещата, така да се каже.
Изключително тъпо е да се говори за мръсотия, миризми и т.н., при положение, че си има подготовка преди това. Кой как я прави вече е друг въпрос, но ако всичко е наред няма как да има гафове. Освен това анален секс не се прави от вратата за краката, има си отпускащи и мазни гелове, спрейове, играчки. Освен това партньорът трябва да е максимално нежен, внимателен и търпелив. Ако всичко това е направено, болка почти няма. И да има, тя много бързо изчезва. И да, оргазъм се изпитва! Лично според мен много по-силен и различен от вагиналния. А ако се стимулира клитора и свършиш и така... това ми е любимото.
Каквото и да се изпише обаче, щом още в главата ти това нещо е табу ти няма как да допуснеш мисълта, че е възможно това нещо да е много хубаво всъщност.

14.   О, боже мой какви идиоти и халосници са коментирали преди мен!!!
Според мен този вид секс е гнусен и за крайно затъпели. Много е гнусно. Ей, аре къш от тука я да ходите да си търсите работа. Недодялани идиоти такива. Нямате ли си друга работа.?

15.   Много груби изказвания. Хората са различни на едни харесва едно на други друго.

16.   Погрешни зададен въпрос. Мъжете са пристрастени към него, а жените могат и без него.

17.   Не мога да разбера част от жените? На мъжете си не давате в дупето, но на случайни за вечерта може?
Това някакво извращение ли е или подигравка с мъжът до вас?

18.   Затова масово порното все мръсни и миризливи негърски пишки чукат курволяка в анала, после да не личи кафявото.

19.   На кратко, аз го харесвам и го практикувам редовно от 2001 година. (ж44)

20.   Много правилно са писали по-горе- не искаш да правиш нещо, никой не те и кара, какво тогава ти пука как и защо го правят другите? За какво са то мненията им? Толкова ли е интересно да си вреш носа в чуждите легла?
Същата работа е №14 - като ти е гнусна темата и коментарите защо ги четеш и не ги отмина? Че се опитваш и наклон на оная работа да даваш на хората? Явно и ти не си се скъсала от работа, щом четеш за аналния секс.

21.   17, ми дай ти на жена си бе. Аз искам да чакам моя мъж отзад с колан.

22.   Аз също го правя. Има удоволствие. По-скоро мъжа ми се дърпа.

23.   Какво пък, от време на време малко разнообразие не е лошо.

24.   Щом ви харесва и на двамата, какъв е проблема!? Аз, като навлязох в 40, повече ми харесва аналния. Мъжът не е против. Не виждам драма в това.

25.   При нас жена ми го иска, не аз

26.   Няма такъв кеф като при аналния секс. Аз съм мъж и откакто опитах страп-он преди 2 години само за това си мечтая. Единствено имаше малко болка, защото партньорката беше избрала един реалистичен колан от 23 см, но като цяло кефа е невероятен. Дори ми се е случвало да свръшвам само като си помисля как някоя ми го набива.
Според мен нещата се случват в главата. Ако нямаш очакване към този вид секс, би могло да ти хареса, но ако имаш негативни очаквания, тогава със сигурност няма да изпиташ удоволствие.
За съжаление се наложи да се разделим с тази партньорка и сега съм на "сухо"

27.   Аз само няколко пъти съм го правила анало, но честно казано ми беше хубаво.

28.   Аз съм чела, че ерогенни окончания има не само в ануса, но и на 4- 6 см. след него, в ректума.

29.   (ж24) Не съм го правила все още. Мисля да опитам анален секс с гаджето ми скоро. Обсъдихме го.

30.   Не знам какво им харесва на някои жени, да искат анален секс. Моята съпруга е една от тях. Казва ми, че вагиналния секс "не я кефил така, както аналния".

31.   Хора, защо ли има пeдали, та и бисексуални? Толкова е просто - имат ерогенни нервни окончания "там". Някои имат гъдел някъде. Други - другаде. Някои обичат люто, други ... не! Някои са вегетарианци, други - ловци. Ако не сте ебливи - не влизайте точно тук! Самоопределям се като "широко скроен". Пробвал съм ("с подръчни материали") анален "секс", за да си изясня за себе си за какво става дума. Разбрал съм, че това не е приятен полов контакт за мен. Все пак ... разбирам, че за някого е нормално да е.

32.   На който не му харесва, да не го прави. Аз не ви агитирам "за". Така, че и вие не ставайте вулгарни. Въпрос на личен избор е. ж37

33.   Приятелките ми казват, че ако мъжа има опит отзад е много яко! Аз още не съм пробвала.

34.   Съгласна съм, въпрос на личен избор е. Аз не обиждам тези които не го правят. Да не ме обиждат и те мен.

35.   Жена ми от гаджета харесва секса отзад. А до скоро имах любовница, която също си падаше по аналния секс. Чуках две дупета дълго време. А има семейства, в които жените не пускат отзад и мъжа може никога да не чука женско дупе.

36.   Аз съм силно критична към мъжете, но случая с аналния секс е по-различен. Аз съм причината да го правим, не мъжа ми. Той го прави защото аз искам.

37.   Жената си иска и не мога да и откажа. С което всъщост се изчерпват причините да го правя. Това е веднъж в месеца примерно... Твърди, че оргазмът от анален и е по-силен и по-продължителен.
*М43

39.   Госпожо, аналният секс е незаменимо удоволствие най-вече за нас, жените. Оргазмът е много силен и мощен. Не е мръсен. Много рядко остават следи по пениса. Но нали имате баня? Но да спомена, че го правя само с втория ми съпруг. С първия, опазил ме Господ, и вагинален не исках.

40.   Приятелката ми го практикува като превенция против забременяване.

42.   Предпазване от забременяване. Да и аз още ползвам това оправдание.

43.   Това е много лично. Аз снощи правих анален секс и ми беше хубаво. ж31

44.   Един пример, истински. Преспах с една колежка, и двамата сме семейни. Докато се чукахме, тя ме пита "ще го направим и отзад, нали? Така и така сме сгазили лука, поне да си направим кефа".

45.   Аз не съм някаква запалена фенка на аналния секс, но понякога го правя. Хубаво ми е!