Споделена история от Секс и интимност

За френската….с любов!
Здравейте дами и колеги!
Искам тук да си разказваме за френската любов с любов!
Момичета и жени, разкажете обичате ли да правите орален секс на мъжете (или пък на др.жени) или го правите по задължение? Или пък се възбуждате неистово?
Скъпи мъже, разкажете обичате ли да правите френска на други жени (или пък на мъже) или за вас сексът, чукането, може да мине и без лизане?
Аз напр имах 2 гаджета, които бяха истински виртуози в оралния секс, и то не щото аз съм много специален, а просто харесваха оралната любов!

Коментари

1.   Кво значи френска на други жени, няма да ли е всяка срещата, кой ще го търпи такъв.

2.   Извинявам се,темата е в грешния раздел, бихте ли я преместили в секс и интимност?
Мерси!

3.   Аз съм бисексуален и за мен е огромно удоволствие да го правя както на жени, така и на мъже. Доставя ми голямо удоволствие, мога да го правя с часове едва ли не.

4.   Да живеят всички женички, които обичат да го ближат, да го лапат, и да го смучат с кеф.
За останалите хетърки само на сухо отзад и после фостата.

5.   Администрацията, авторът съм!
Моля много преместете темата в правилния раздел-Секс и интимност, за да върви обсъждането и дискусията!
Благодаря!

6.   Ми обичам да ми правят и правя с удоволствие на приятелката ми. Понякога я свършавам само с френска. Много пъти тя ми прави само за мое удоволствие. Няма обаче случай аз да съм и правил, а тя да не ми е върнала услугата. Какво да кажа, много е хубаво за бърз секс, иначе на първо място като удоволствие за мен е, когато ми е вътре в приятелката ми. Честно, не ме интересува къде ще сърша, защото като дойде, не мога да го мисля. Много ми е хубво, за да се занимавам с глупости.

7.   Мъж съм и обичам да си играя с котето на жена, но тя не обича и вече съвсем не дава. Не знам на какво се дължи, но е супер подтискащо. Иначе го лапа, но само ако аз си поискам. Но го прави без особен ентусиазъм, направо без желание.

8.   Администрацията, авторът съм!
Моля много преместете темата в правилния раздел-Секс и интимност, за да върви обсъждането и дискусията!
Благодаря!

9.   Обичам!
И на жени, и на…. мъже!
Удоволствието е невероятно, мога да свърша, само като я гледам как се е разтекла
Но най-любимо ми е 69! Там дори и с жена ми свършвам

10.   Жена съм семейна. Обочам даже много Обочам. Да ме лижат. И моя обича и ме лиже до свършване. Но на мен не ми е приятно да лапам. Приятно ми е да гледам мъж как свършва на тласъци. Ж 48г.

11.   Обожавам да ме "издухат", но само когато преди това съм докарал жената до оргазъм с език. Е, нямам против и свирка накрак. Проблемът е, че няма мераклийки за такива спонтанни изпълнения. Готов съм да доставя орални ласки на всяка жена, по всяко време, стига да има желаеща. Колко малко ни трябва, а?

13.   Оралният секс е част от най- резултатните удоволствия. До него стигат само ценителите на секса, тези които не страдат от скрупули. Бях малко момиченце когато влезнах в кухнята и видях как бате си беше заврял главата между краката на мама. Тя се бе облегнала на плота, пред кафеварката. Отметнала глава назад, издаваше някакви звуци. Едната и ръка беше подпряна на плота, но другата, тя беше поставена на тилът на бате и го притискаше към себе си. Чудех се какво правят и попитах. Получих груб отговор от брат ми:
- Изчезвай сега от тук!
Не можа да се доизкаже, мама го притисна и каза:
- Остави я! Не спирай! Още малко...
Стоях и гледах, чувствах, че това което става харесва на мама. Изведнъж се разтресе, провикна се, нещо от рода на:
- А а а а, по- бързо, не спирай!
След което така изрева, че се уплаших. Пет минути след това бате понечи пак нещо да ми чете. Мама го спря и каза:
- Казах ли ти да я оставиш?
Брат ми виновно ме погледна и се изнесе. Разликата ни е голяма, той е на 13, а аз на 6 години. Когато се изнесе попитах мама:
- Болеше ли те? Трепереше и викаше.
- О, не миличка! Беше ми много хубаво и поради това се тресях и стенех.
Ебати стенанието, щяха да се пръснат стъклата... Беше минало време, тате седеше в средата на тяхната спалня, беше гол. Нещо говореше, не го разбирах, видях мама. Беше седнала на леглото, тате я приближи, искаше да се облича, говореше, че закъснява, но мама го прихвана през хълбоците, дръпна го към себе си. Виждах ясно как му хвана хуят и го лапна. Онзи докато се дърпаше, се закова на място. Игра си така известно време. Изведнъж татко се одърви някак си, стоеше като мумия, взе да диша тежко, тежко, повдигна глава на горе. Мама с ръка на дупето му го притисна към себе си, правеше някакви движения с глава, напред- назад. Така хуят на тате влизаше, излизаше от устата ѝ, изведнъж го задържа. Той нещо изохка или там какво, след което се успокои. Мама продължаваше да му смуче курът, облизваше го, имах усещането, че му се кефи. После татко каза:
- Ще изпусна самолета, трябва да вървя.
За минута се облече, грабна си пътната чанта на колелца и изхвърча, казвайки:
- Мерси слънце, страхотна си. Оправяй се с децата, ще се чуем по телефона.
Веднага след като излезе, мама се надигна и както си беше чисто гола тръгна към кухнята. Последвах я. Обичах да я гледам гола. Много е хубава, баща ми също. Седнахме да закусваме, появи се и батко. Беше по шорти. Погледна ме и каза:
- Какво си се натруфила с това нещо?
- Я виж мама, колко е хубава така.
Мама се обади:
- Остави я, тя е още малка и за нея е без значение. Още не вижда това което ние виждаме.
Стана ми малко кофти и казах:
- Аз обичам да Ви гледам голи, много сте хубави.
Мама се засмя и каза:
- Разбирам те, но брат ти е прав, само ти си навлечена.
Реагирах веднага:
- Ми не! И той е облечен, не е гол. Ако ме харесвате и аз ще ходя гола.
Настана тишина и след малко мама я наруши:
- Права си! Обвинява те, не е честно! Я сваляй тези шорти!
Брат ми малко се обърка, но свали шортите и каза:
- Тогава и тя да се съблече.
Не чаках покана и се съблякох. Бях малко по- развита от децата на моята възраст. Брат ми ме огледа и каза:
- Мамо, ама и нейната... е като твоята. Дали усеща същото?
- Ще разберем, когато поотрасне.
Отидох си в стаята, мама замина на работа. Бате се появи и ме попита:
- Искаш ли да те целуна там?
- Както мама ли?
- Да! Нали ще ми е хубаво?
Седях на стола до леглото. Той седна на леглото, накара ме да застана права пред него. Беше ми интересно. Приближих се плътно и той почна да ме лиже. Всъщност не знаех преди това какво прави, тъй като когато ги гледах с мама, не виждах устата му. Топлият му език ме стресна, но усещането беше хубаво. Продължи така, усетих как опитва да си вкара езика в путчицата ми. Беше топличък и ми харесваше. След малко почувствах нещо ново. Така се разтърсих и разкрещях, не се усещах. Беше нещо прекрасно. Попита ме:
- Харесва ли ти?
- Да! Хайде пак.
От тогава го карах всеки ден, щом сме сами да ми го прави. Умирах от удоволствие. След около седмица се сетих, как мама изпрати тати и попитах брат ми:
- Искаш ли и аз да ти цункам пишлето?
Тогава това пишле бе почти 16-17 сантиметрово. Когато ме чу се ококори и отвърна:
- Искаш? Да опитаме. Но да знаеш, ще ти пусна сперма.
Малко не бях на ясно с това, но казах:
- Добре, давай!
Хуят му беше еректирал и много лесно го поех. В началото не беше нещо уникално, но го чувствах, беше му хубаво. Това ми достави удоволствие, че му правя хубаво. Беше ми приятно да го гледам, жестове, гримаси, реакциите му, които показваха, че е на седмото небе. В него момент схванах, че ми доставя огромно удоволствие да правя нещо, което го кара да се кефи. Наистина не след дълго се изпразни в устата ми, което инстинктивно ме накара да преглъщам. Сетих с как мама го облизваше с език и засмукваше. Опитах и аз да подражавам. Когато свършихме, го попитах:
- Бате, как е, стана ли ти хубаво?
- Да сладурче, страхотно! Ще станеш страхотна путка. Но не казвай на никого и на мама най- вече, моля те.
Тогава не схващах точния смисъл на: „ще станеш страхотна путка”. След него случай в мен се появи силен интерес към тази дейност. Почнах и да ревнувам от мама. Ядосвах се когато я лижеше. Не се криеха. Един ден мама ме попита:
- Защо ни гледаш така? Нещо ли те обидихме?
- Не, но не си честна!
Така се облещи, не го очакваше и попита:
- Защо миличка, какво направих нечестно? Имаш предвид татко ли?
- Не! Бате. На татко му лапаш патето и му правиш хубаво, а на бате, не.
- А, това ли било? Ми батко ти никога не го е искал. Ако иска ще му...
Погледнах брат ми и казах:
- Защо мълчиш, кажи, че искаш.
Той само кимна с глава. Тогава мама му налапа хуя и бързо го издои. Имахме негласно съгласие, пазехме тайна и тримата. От една страна от тате, от друга страна от мама.
Всичко това ме научи, накара да почувствам и разбера, че оралната любов е толкова важна и хубава, колкото всичко в секса. Но това се прави, не само за удоволствието на партньора. То се прави, ако обичаш, ако ти доставя удоволствие да доставяш удоволствие.

14.   Честно да си кажа това е най-вълнуващият момент. Хиляди пъти съм лизал, веднъж съм духал на мъж, удоволствието винаги е на макс, както за мен, така и за тях