Споделена история от Секс и интимност

Нормално или перверзно
Жени, как определяте според вас свършването в устата:
-нормално
-като нещо перверзно
-гнусно
-по задължение, защото ви е лизал
Аналния:
-приятен
-болезнен
-гнусен

Коментари

1.   Свършването в устата (с гълтане на спермата на мъжа) за мен е напълно нормална кулминация на фелациото, и освен това е най-практично. Единствените пъти в които не съм гълтала след свирка е било когато бившият ми свърваше на лицето ми (това му беше фетишът). Ако аз бях мъж, щеше да ми стане обидно жена да се гнуси от спермата ми и не бих продължила отношенията си с такава. Анален секс не съм правила, но в бъдеще бих опитала.

2.   Аз нямам против свършване то в устата, макар че не стигаме до там, нямам против.
А анален - не, имам хемороиди, мъжа не изявява желание, за мой късмет, иначе съм пробвала и ми е безразлично.

3.   Те са виждали само на порно такива неща. Предпочитат връзка състояща се в разходки;. Държане за ръка, смешно целуване и да имат събедедник

4.   Педерастия им се вика на тия неща, а тези които ги практикуват се наричат гейове.

5.   Всичко зависи от психиката на един човек. Ако си със свестен човек, НЯМА да хареса нещата които си писал, едното е болезнено и не всяка би го търпяла. И не е и нужно де. Ако си с жена, която не си знае бройките всичко ще ти дава и ще се съгласява.

6.   Аз пък искам да сера и пикая в устите на мъжете. Това нормално ли е, или перверзно?

7.   Гълтането е нормално за мен, аналният секс също, но ми е малко болезнен.

8.   Свършване в устата - отвратително. Анален - ако ще го правиш с мъж ок, аз за това съм жена и имам друга дупка предназначена за целта. Ако чак толкова искаш анално пробвай и с мъж ква е разликата все гъз или дай твоя да го пробваме дал ще ти хареса ... Аман от порно зяпащи чикиджии, които свършват на секундата щом само главичката топнат!

9.   свършването в устата го приемам като нещо напълно нормално, даже не бих казала че е перверзно. мисля че е странно след свирка спермата да се изплюе.

10.   Ей,от мързел се чудите къде да си го завирате и какво да гълтате.Намерете си работа,бе!!!!!!

11.   Н 6, Нинче, ти ли се завърна :)))

12.   Жените в бг са изяли повече сперма , отколкото аз Пица..Евала на Бг.Мама к**ветата

13.   Че защо да е перверзно?! На мен сегашният ми приятел всеки ден най-редовно си ми свършва в устата, и гълтането на спермата му за мен е най-върховното удоволствие на света! Много голямо удовлетворение ми носи, особено като знам, че на него му доставя кеф.... Най-много обичам да го гледам в очите, докато свършва в устата ми, реакцията в очите му... неповторимо е. Анален секс правим по 2-3 пъти в седмицата, като той първо ме подготвя и навлажнява и после ми го вкарва. Не знам как го прави ама изобщо не ме боли, даже изпитвам върховно удоволствие. Когато си професионалист и знаеш какво правиш, нищо не боли.

Виктория

14.   Мисля , че свирките са привилегия и награда за силните мъже, не търпящи женски гнет и готови да бият шута на всяка мърла, която ги използва като банкомат. И да , малките мозъчета правилно са се сетили, че свирката е акт на подчинение на жената, освен ако тя не е от рядката категория, които обичат да правят френска. Аз, ако уважавам жената, която е до мен , и виждам , че не и е приятно, не искам френска.

15.   И двете са напълно отвратителни. Въобще не разбирам как на някои хора им харесват тея работи.

16.   Четейки пуританските коментари на някои хора направо ми става жал за половинките им и готините преживявания, които пропускат :)
Целуването с или без език не е по-малко гнусно, но съм сигурна, че докато се лигавите на мъжете си така по половин час, са намокрили гащите сто пъти и тайничко се молят за една яка свирка, ама да ги изцедите до капка и да го глътнете.
Колкото до аналния секс, болезнен и гнусен е само тогава, когато не знаеш как се прави. С правилната подготовка, предразполагане и желание се изпитват уникални усещания и оргазми, които със стандартен секс няма как да се случат. И това го казвам аз, която допреди година категорично отказвах и да помисля за анален.
Не знам какъв секс правите повечето от вас. Ако наистина и двамата споделяте едни и същи възгледи-ок. Обаче съм убедена, че масово единия от партньорите има неосъществени фантазии и не засяга темата само, за да не се разсърди другия.

17.   Свършването в устата ми е фетиш. Като награда ми е за добре свършената работа))) Излишно е да казвам, че го приемам като нещо нормално.
За аналния секс не мога да кажа същото - неприятен ми е, не бих казала категорично гнусен или болезнен, и от двете по малко.

18.   И двете гнусни. Но това си е лично за мен.

19.   14, хахахахахаха

20.   Не само гълтането, самата френска не ми е приятна да я правя. Иначе на мен да ми правят, ми е хубаво. За аналния секс, може би се различавам от другите жени. На мен този секс ми харесва повече от вагиналния. И това е така от както бях на 24-25 год. Мъжът ми няма против тази моя слабост. (ж44 г)

22.   Когато се намерят правилните двама души, няма нищо нередно. Ако им харесва могат да правят каквото искат - гълтане, анален или каквото там им харесва. Моята жена обича да ми прави свирки, да гълта и да го поема в дупето. Други двойки може и да не обичат. Всяко обобщение е погрешно.

23.   Каhttp://spodeli.net/story.php?ID=162761#comment23то асексуална всичко изброено ми е скучно, чета и се прозявам.

24.   Отвратително!

25.   6 няма ли да ти дойде малко множко да правиш такива долни неща.
Това да не ти е японско порно.
Какво би казал баща ти или дядо ти или някой роднина мъж ако те чуе а.!?

26.   Гълтане, може би ще го направя на мъжа ми, нямам против, ако поиска. Но той не иска.
Анален секс не правим. Имам хемороиди, и мъжа ми никога не е искал. Иначе с едно бивше гадже съм го правила, може би 20-на пъти. Честно казано, не съм с лоши впечатления. По-скоро ми харесваше. Онзи беше добър в леглото, много. Ако нямах хемороиди предполагам, че щах да накарам мъжа ми да правим анален.