Споделена история от Секс и интимност

Sugar mama
Имам един въпрос да видим какви ще са коментарите
Има ли във България така наречените sugar mommy (жени които искат млад мъж за любовник и го издържат ) знам че във чужбина има доста такива ама се съмнявам при нас да има.

Коментари

2.   Разбира се че има,ама не си мисли че е готино

3.   Има. Познавам една двойка такива. С 20 г. разлика. Бабата е яко тунингована.

4.   Има, разбира се. В България си има достатъчно хора с големи финансови възможности и от двата пола. А както има златотърсачки, така го има и мъжкия им еквивалент. Както има проститутки, така има и жигола. Даже има и известни такива дами, които обаче упорито го наричат любов, а всъщност и те самите много добре знаят, че младото им лъвче е с тях само заради парите. Веднага се сещам за Ваня Червенкова и младото и вече бивше гадже. Няма сила на света, която да ме убеди, че това момче се е влюбило безумно в тази жена. Той пък имаше нужда от спонсорство, за да пробие там, накъдето се беше устремил и когато го постигна логично я отсвири. В крайна сметка хората са свободни да правят, каквото сметнат за добре с животите си, дори и за околните да е неразбираемо.

5.   Жената,дори вече баба,й се ебе та й се плаче,така че с пари става всичко!

6.   Номер 2 защо да не е готино помпиш бабчето и кеша във джоба мисля че си е доста готино

7.   Да, жена ми е такава(пиша жена ми, защото не сме разведени,но и не сме заедно). Тя е на 44 г., 10 г. по-млада от мен и сега живее с един млад мьж на 35 г. и е разцьфтяла покрай него. Облича се суперсекси и младежки, поддьржа се нонстоп сьс спорт,масажи и процедури, вкарала е всички видове тунингования по себе си, през година вдига кубиците на силикона, видимо изглежда на не повече от 30-32 г., явно се чувства отлично. Сега едва ли го издьржа, но той живее при нея, казват, че я слушал и гледал в очите. Явно и добре я задоволява, защото като се виждаме с нея за нещо, забеляазвам, че е много спокойна,доволна и сияеща, докато преди все беше нервна и напрегната,готова за караници с мен и другите хора...

8.   Има от всички по-много! Бях хотелски администратор в хотел ориентиран към статиите за почивка. Казано по-просто легален бардак. Нямате си на представа какъв цирк са всички. Дори срещнах познати, които съм се чудил какво работят...

9.   Има такива жени. за съжаление ставт все повече. Това са курволяци в повечето случаи. Не е нормално жена на 50 да е във връзка с много по-млад мъж, защото той просто ще и бъде секс играчка.

10.   Има. В Биг Брадър участва социоложката Мира Радева с жиголото й. Той е по-млад от нея с 15 години и от 15 години са заедно. Видях ги това лято на Бели Искър. Там тя има вила и пицария.

11.   Захаринка не я мислете - тя с пари все ще прикотка някой младок да я оправя. Кажи-речи всичките позастарели "предприемачки", "ТВ водещи", "певици", "лечителки" и "гледачки" са затлъстели и с подобни платени по-млади любовници със стройно тяло, който ѝ прислужва, а нощем я обслужва. Изключение от затлъстелите моми с млад платен любовник е Мария Силвестър, която поддържа добра фигура. Евгения Калканджиева също не изглежда зле за възрастта си, но пък е много цапната в устата и е проста скандалджийка. Певицата Мария Илиева също години наред си ловеше младоци за джиджи-биджи и оплождане, а те пък я използваха за пари и като трамплин за набиране на известност.
В чужбина не са по-различни. Деми Мур си хвана зеленичкия навремето Аштън Къчър, а след като той стана известен покрай нея и взе да получава роли заради нейните връзки в киното, я заряза и се хвана с Лима Кунис, която пък дотогава също използваше Маколи Кълкин заради парите, връзките и известността му.

- Кифлоприземител

13.   Има разбира се. Преди години бях рецепционистка в хотел, доста такива идваха. Тя към 50, разбира се много поддържана, с модерни дрехи, прическа и грим, той 18-20, най-много към 25. И тя плаща всички, стаята, рум сервиза... че и му дава джобни ако иска да иде някъде. Едно към едно с 50 годишните чичовци и 18 годишните кифли.

14.   Жена на средна възраст съм. Нито мога да си представя да легна с някой 20 годишен, нито пък мога да си представя нормален такъв да иска да си ляга с някоя на възрастта на майка му. Но лесните пари блазнят. И без да съм моралистка за мен такива хора и от двете страни не будят уважение.

15.   Както има женски проститутки, така има и мъжки.
Че чак и тема пуснали.
Излезте малко в живия живот, примери бол.

16.   Люлин, Красна Поляна бл 3 ап 2
Само чукаш на врата

17.   Къде да ги намеря?