Споделена история от Секс и интимност

Анален (само за опитни )
Моля да пишат само опитни .
Живея с него (моя приятел);.
От скоро го правим отзад .
Но не изпитвам болка а само удоволствие,дали е възможно само да се търка в мен .
Найстина не го усещам вътре ,но като приключим съм мокра.
Много съм чела ,че си правят клизми ,или че не ядат 2 ч.преди аналния .
И също че се изпускали така да го кажа ..
За годините ,ние сме на 30 без дете .
А също и за тези които го правят ,каква е позата?
Аз просто лежа на леглото с гръб към него ,но лежа не съм полу изправена а лежа.И не съм очаквала че ще ми хареса и си мисля да не би да има някакъв проблем и затова да не го прави директно както си е реда ,да ме ... А само да се търка в мен ?
Моля добавете темата и очаквам съвети .
Не от рода питай го .

Коментари

2.   С жена ми харесваме аналните ласки. Тя никога не си е правила клизма или нещо подобно. Да имало е няколко случая леко да се изцапаме, но това не е никакъв проблем. Винаги в началото и е леко болезнено докато поеме целия ми пенис. Аз го вкарам обикновено в описаната от теб поза съвсем бавно, леко и нежно. После изчакваме минута-две и тогава започвам съвсем леки движения. След няколко минути е напълно готова и можем да сменим позата. Това е независимо дали ползваме лубрикант или не. Веднъж бяхме взели анален лубрикант, който се оказа обезболяващ и с него се получи неловкия момент да се питаме вътре ли е.

3.   Госпожа, няма как хората от нета да знаят, какво се случва в леглото ви.
Никога не съм правила анален секс, нямам и намерение, но някак смятам, че ако нещо влезе в ануса ми - непременно ще го усетя, а няма да се чудя, аджеба, вътре ли е, или вън. Ако пък толкова се свениш да го питаш, просто докато го равите, пусни ръката си там и опипай - влиза ли, излиза ли, търка ли се - хората тука не са врачки, за да знаят на теб кое, къде ти влиза... или не.

4.   Сигурно е гнуслив и си търка само главнята, не му се каля. Ти обаче трябва да си по старателна щом искаш да го вземаш отзад. Клизмата е задължителна, двойна се прави. Освен това буквално минути преди секса трябва да бръкнеш дълбоко с два пръста и да втриеш в ануса някакви етерични масла, щото въпреки всичко червото си отделя сокове, които смърдят и ако приятеля ти тръгне да лиже ще му прилошее. Аз използвам етерично масло от канела и гаджето ми е много доволно, ухаело му на курабийки като си вкара езика:)

5.   И аз и мъжа ми го правим така и не усещам болка във позата която вие го правите но усещам когато е вътре. Когато се превъзбуди и му нарастне повече само тогава ме е боляло иначе ми харесва. Клизма никога не съм правила и не съм се изпускала.
Ж. 35.

6.   Хубаво е че не изпитваш болка! Жена ми също предпочита аналния секс. Предполагам, че те предразполага добре преди да предприеме проникване.
Позата... Както ви е удобно и се чувствате най добре.

8.   Да, възможно е само да се търка в теб, от страх как ще реагираш, и вероятно че ако наистина изпиташ болка може да го намразиш завинаги и да решиш да го зарежеш. Което явно той не иска, и от страх не е достатъчно решителен наистина да ти го вкара дълбоко в дупето та да усетиш. С моя приятел го правим редовно и той ме навлажнява предварително по време на любовната игра, и едва тогава прониква в мен. В началото те боли малко, но после с времето мускулите ти се отпускат и с малко време и тренинг дори започваш да изпитваш удоволствие.

Виктория

9.   Застани като за мисионерска и тогава да влезе. Навярно само се търка и това трява да го знаеш, защото със сигурност ще го усетиш. Някакси дори не ми се вярва, че историята е реална, особено с написаните от теб години. Клизма се прави за прочистване и за малко разширяване, но отделно ануса трябва да бъде подготвен с навлизане на пръст, например (след клизма). Използва се и много лубрикант. Не правите никакъв анален, само се търка.

13.   Благодаря ви много.
А да попитам възможно ли е по някакъв начин като съм на преглед доктор да се досети, че правим и това.
Съжалявам за тъпия въпрос, просто съм доста притеснителна.
И другото което е трябва ли с презерватив ако реши и отзад?
Чела съм че да, но той едва ли знае това.
Питал ме е дали може да свърши отзад аз отказвам (възможно ли е да се стече към вагината )?
Извинете за глупавите въпроси..

15.   И това го пише жена на 30 години??? Е деца ще си останете и на 50 с такова тъпо писане.