Споделена история от Секс и интимност

Вили
Според вас жена на 31г минала през няколко връзки. Може ли да обича истински . Ще може ли да се довери на някого ?
Според вас колкото по възрастен ставаш по трудно ли може да срещнеш някой на който да се довериш и да го обичаш .
Според вас нормално ли е

Коментари

1.   Истински обичаш, когато си на 15 и те пере хормона, и можеш цял ден да се "обичаш" с някой, и като се прибереш, да се наядеш у вашите. После си зрял и мислиш за благоденствието - своето и на поколението си на първо място. Освен това в наши времена си обременен и травмиран психически и емоционално от предишните си връзки и вече не можеш да обичаш така чисто. Можеш да се влюбиш, обаче.

2.   Определено по-трудно се доверяваш, и то е от двете страни. Ако под "обичаш истински", имаш предид онази чиста, идеалистична и силна любов/привъзраснист която човек има на 20... не няма как да се повтори. Но хората могат и да се обичат по-зряло, по-обективно. Обаче е по-трудно и рядко срещано... Просто повечето хора никога не стигат този стадий на развитие. Остават си с акъла на 20 годишни, но с емоционален и житейски багаж който не им позволява да продължат да се правят на 20 годишни...

Ако жената е минала и през разтрогнат брак/деца, шансът е още по-малък. Има си статистики за всички тези неща и те са недвусмислени. Просто не се показват, защото не съотвестват на културата която се пробутва.

3.   С възрастта започваш да вземаш под внимание повече неща, а за други решаваш, че не можеш да правиш компромиси, но можеш да се влюбиш и на 20, и на 30, и по-късно с еднаква сила, но след 30 си много по-наясно какъв мъж точно търсиш и кои са най-важните качества, които трябва да притежава.

4.   31г в българската действителност е тотална амортизация за жената, ако не е била в дълга връзка. Търси жена най-много до 24г, но не се жени, докато не забременее.
Патило

5.   Ако 3-4-5 връзки може. Ако са 15-20 вече е претръпнала кой я мушка и само ще се залъгва.

7.   Ти какво си - мъж, жена, страничен наблюдател? Дай малко повече информация. Или си мъж на 30 без опит, който се чуди жена на 31 дали става. Не става, търси 18 годишна. Тя пък ще каже, че иска да поживее... пак не става. Прецакан си.

8.   То на 20 е трудно, пък камо ли на 30 и след нова. Но, не е невъзможно. Има хора, които и на 50 срещат човек (не казвам "любов", защото за мен лично това съществува само по филмите или се случва на много малко хора)

10.   Може! И на по-голяма възраст може. Лично съм го преживял.