Споделена история от Секс и интимност

Семейни традиции през 21ви век
Здравейте!
Четох доста истории от хора с подобен проблем,но в нито един отговор не успях да получа нужната информация. Затова реших да споделя с надежда,че някой от вас може да има съвет,с който да ми бъде полезен.
Та ..започвам с моята история,
Здравейте,аз съм момиче на 20години,приятелят ми е на 23г. Решихме да се оженим,но нашата общност все още се прави обичая,с доказването на честността на булката,чрез показване на чаршафа с кръв.. Знам нелепо е за повечето от вас,дори за мен беше така до скоро,но смятам,че след като е важно на нашите родители бих искала да го спазя. Тук може много от вас да ме опрекнат,но изслушайте до край . Преди по-малко от година бях на на 19г обаче, спах с приятеля си(да уточня той ми е първия). Заедно сме от 2години,той ме чака близо година и половина. Та грешката е в мен че след като спахме не си прибрах чаршафа с кръвта и тем подбнни,понеже той не искаше да го спазваме,и нямах тази възможност,ни успях да го обедя че е важно за мен най-вече освен за неговите и моите родители. Та целта ми не е да излъжа приятеля ми че той ми е първи,понеже идвамата знаем че е така,а просто трябва да покажем чаршаф с кръвта,знам че тя не трябва да е от менструална кръв,та ако някой от вас знае хитрини каква кръв да сложим на чаршаф,или от къде да се сдобия с нея например от болница дали дават не зная вече(доколко също знам трябва да е артериална кръв..имат си начини възрастните да разберат дали не е фалшива) :Д,защото така или иначе целта на този обичай е да се покаже че младиженецът е първия на булката,това си е така просто доказатвлството при нас липсва. Ще съм много благодарна ако някой от вас знае полезна информация .Моля
Предварително ненужни коментари от сорта че живеем в 21век и да сме си мислили,да не бъдат писани.Нужи са ми полезни съвети :) :)

Коментари

1.   И коя е тази общност, където искат да се размятат чаршафи, опръскани с кръв, че не се сещам?

Иначе, въпросът ти е лесен за разрешаване. Когато му дойде времето да доказвате "честността ти", накарай приятелят ти да ти разбие носа! Така ще шурне, че никой няма да го ева дали е артериална или венозна!

4.   Използвай кръвта по време на менструация

7.   Отиди до някоя лаборатория да ти вземат кръв от вената и си вземи епруветката. После е ясно какво трябва да направиш...

8.   Кръв от първи секс е прясна, яркочервена кръв. Нито е артериална, нито е от хербаризиран чаршаф от преди една година. На влагалището нямаш артерия, да потече артериална кръв. Всяка прясна кръв ще свърши работа. А, и съм сигурна, че в твоята така наречена общност, много добре знаят как да фалшифицират прясна кръв.

11.   Цигани ли сте?
Защо робувате на глупости от 18 век, когато са се женили на 15 години.

12.   Това с артериалната кръв е пълна глупост. Да не говорим, че кръв не е задължително да има. Бил съм с две девствени момичета, при едната кръв изобщо нямаше (не е имала повод да ме лъже, защото ми каза, че съм й бил първия чак 7-8 години след случая), а при другата първия път нямаше, защото го правихме за кратко, а кръвта идва от прекомерно триене на пениса във вагиналните стени (а не от късането на химена, както повечето си мислят). Съответно с това момиче, втория път като го правихме, тя се поувлече и искаше още и още, и на следващия ден ми каза, че има кръв.

14.   След като той не е искал да го спазва, нека сега удържи на думата си, а не да правите театър. Да застане пред родителите си и да постъпи мъжки.
Между другото едва ли вашите не знаят вече...

15.   Порязваш се ти или момчето и цапате чаршафа. Гледайте да не е по ръцете, че се вижда. Въобще не е важно точно каква ще е кръвта. Тук в ромската общност редовно го практикуват и обсъждат след това.

16.   Хахахаха номер 12 много са го лъгали. Не било от ципата, на другия ден кървяла. Хахахаха ше паднаааа от смях

По темата - да, порязвате се и цапате чаршафа, не се сещам за друг начин.