Споделена история от Секс и интимност

Какво иска от мен?
Пише ви мъж на 32 години. Не съм обвързан в момента. Да си кажа имам не малък опит с жените. Но поговорката, че човек се учи, докато е жив важи и в моя случай. На скоро ми се случи нещо интересно. На работното ми място от друга фирма понякога идва жена, с която работим съвместно по определени проекти. Вече минава средата на 40-те, но определено е една доста хубава жена след, която всеки би се обърнал. Познавам я от 7-8 години, винаги ми е правил впечатление външният и вид, но честно казано не съм я никога възприемал като сексуален обект, а като по-голям и зрял от мен човек. Винаги сме били в по-близки отношения с нея. Но тези по-близки отношения са нещо от типа на служебно-приятелски, ако може така да се изразя. Някак си сме на един акъл по разни теми и интереси. Не и знам семейното положение, но знам, че има пораснал син. Интересното в случая е, че при едно скорошно посещение бяхме само двамата и ме покани на среща. Разбрахме се, да и се обадя за кой ден да бъде според ангажираността ни. Приказката да не си вадиш оная работа, там където си вадиш хляба в този случай не е от особено значение, защото тя се появява при нас един път на 3-4 месеца по разни незначителни документални въпроси, пък и не всеки я познава. Ще отида на среща и още как. Ясно е какви са ми мислите в главата. Интересно ми е, дали и тя затова ме е поканила. Дали пък няма за цел да ме занимава с някаква сделка например лично, ако е решила, че може да разчита на мен. Пак казвам, че въпреки, че не е първа младост, това е една доста красива жена, която със сигурност редовно е сваляна от мъже с много по-големи позиции и финансови възможности от мен. Ако си говорим честно в това отношение аз съм никакъв. Може пък по характер да ме е харесала. Като цяло съм си малко перде. Рядко нещо може да ме ядоса и почти винаги съм си в добро настроение. Може да ме е харесала и визуално, макар че не разбирам от мъже ахах. Но явно съм хубав хахах. Цял живот плувам, пък съм и колоездач. Кола имам, но си е старичка. Мога да я повозя на рамката на колелото хахах. Както и да е. Шегата на страна. Наистина, приятели, с не малко момичета и жени съм излизал и три дълги връзки съм имал и с ня колко не особено млади жени съм се срещал, но до сега такова чудо жена да ме кани на среща не ми се беше случвало и то жена, която със сигурност има доста голям опит в отношенията и комуникацията с хората и знае от къде и какво да спечели. От мен освен смях и физическо удоволствие няма какво друго да получи. Е, това удоволствие ще е взаимно, че както се казва на жаргон "хич няма да и простя" хаха. Вие какво мислите по този въпрос? Отговорете ми сякаш съм тийнейджър, който за пръв път ще излиза на среща.

Коментари

1.   Иди на срещата и ще разбереш. Тя може да иска много работи, въпросът е ти какво искаш? Наточил си “сабята“, но по-добре я прибери и я изполвай в перспективни начинания! Хахаха, успех, момко!

3.   Има неща за които мислите по един и същи начин, може да те е харесала наистина. Отиди разбира се.