Споделена история от Секс и интимност

Бременност или стрес
Здравейте, момиче на 20 съм, като цяло цикъла ми не е от най-редовните, има месеци, в които идва по часовник, но има и такива, в които закъснява доста. Проблемът е, че цикълът ми трябваше да дойде на 3 септември, в момента е 26 август и още няма и следа от него, дори нямам симптоми да дойде, правихме го няколко пъти с приятеля ми преди и след датата, на която трябваше да ми дойде, но сме били винаги с презерватив, свършвал е в мен, но в самия презерватив, не директно, не съм забелязала да е скъсан или нещо подобно, страх ме е да си правя тест, все още чакам, но много се притеснявам да не е станала белята, защото изобщо не съм готова нито да стана родител, нито да абортирам...

Коментари

1.   "свършвал е в мен, но в самия презерватив, не директно" - защо не научиш какво значат изразите? Свършвал е в мен означава без презерватив.

2.   Само тест може да покаже. Какво очакваш да ти кажем?

3.   Според мен не си бременна, но за всеки случай теста няма да е излишен.

4.   Работа на смени?
Aко ти е за пръв път може?
Направи тест.

5.   Направи си тест.

6.   Купи си тест! Излагаш се като 15годишна тинейджърка, а ние тук може само да гадаем! С презерватив се забременява! Дали е бил скъсан, дали не е... - никой не знае. Цикъла ти не е редовен попринцип...
Колкото е възможно, толкова и не е. Просто си купи тест, не боли. Не се дръж толкова детски, все пак ако има нещо не е сън, за да се размине. Не е и нужно да има, защото той попринцип не ти е от редовните...