Споделена история от Секс и интимност

Каза ми, че сънува как чука други
Здравейте, момиче на 20 съм, приятеля ми също е на 20. Във връзка от разстояние сме. Наскоро той ми каза, че няколко пъти имал сънища как прави секс с други момичета, а последният сън бил как чука своя приятелка, а аз гледам отстрани. Почувствах се тъпо, защото аз постоянно му казвам как сънувам само него... Нормално ли е това ако наистина ме обича? Моля за сериозни отговори.
П. с. Който ми е чел историята, бях писала пак за него. Беше ми казал, че би чукал друга, с мое позволение, за да му мине нуждата.

Коментари

1.   Връзките от разстояние са ужасно нещо! Никой, от вас не знае какво прави другия. Той може дори и деца да има, или гадже, а ти ...знаеш ли кога ще разбереш? Никога. И като гледам, той не те обича изобщо. Все му е тая дали си с него или не. Вие виждали сте се? Ако не, колко време сте заедно? И повярвай ми, щом желае други, и сънува други...не те обича. Не си губи времето, хвани си някой от твоя град..

2.   Обработва те, кажи му че еди колко си мъже ти пишат за секс, дали те пуска?

4.   Кажи му, че и ти си започнала да сънуваш секс с други.

6.   Това е нормално, само, че не го казват.

7.   Като гледам се е вманиачил по идеята да ти изневери или да имате cuckquean изживяване, а това е голямо унижение за една жена. Махай го тоя. Нека си спи с която иска, а ти се оглеждай за истински мъж, а не момченце, което не може да изкара ръчичката от гащите.

8.   Той не те обича. Съжалявам :/

9.   Ти се почувствала тъпо, той е постъпил още по-тъпо. Не трябва човек да говори всичко, каквото му дойде на ума и на устата. Млади сте, с времето ще се научите, ако сте достатъчно умни, разбира се.
За мен лично връзките от разстояние са безперспективни. При тях вероятността единият или двамата да изневерят и да излъжат е много по-голяма. Не че когато са заедно това е невъзможно да се случи...
На твое място ще ми стане обидно, ако приятелят ми каже, че иска да чука друга с мое разрешение и доста ще се замисля за отношенията си с него. Той като има нужда от секс, ти нямаш ли? Явно те приема за даденост и не си дава сметка, че те обижда. Попитай го дали е ок ти да се изчукаш с друг? И дали след това връзката ви ще е същата? Но това е моята гледна точка, хората са различни...

10.   Явно му се иска и те пробва, как ще реагираш

11.   Вероятно просто те провокира най-накрая да се видите и да правите секс. Може и наистина да си въобразява че мечтите му са възможни. Обикновено е изключително трудно да се намери жена за тройка, какво остава за такива по-нестандартни варианти...
Като студенти в първи курс имаше едно много хубаво момиче съквартирантка на наша приятелка и движеше с нас. Постоянно говореше като се напие какво ли прави нейния приятел, който е на близо 400км... Че сигурно и изневерява и тн... После реши че щом той вероятно излиза с други и тя може да се пусне. И една вечер както си пиехме в апартамента на един приятел стана целуна го и му каза, ще ходиш ли при твоята, че тука ще си правим оргия, пък ако не искат ще отида при нея за тройка и се съблече. Той си отиде в спалнята ние се съблякохме беше много забавно две хубавици да се барат между нас в леглото. Тя ми хвана ръката пъхна я между краката си и беше толкова мокра... Търка се известно време с ръката ми. Лека полека всички се осъзнахме че това би било голяма грешка. Прегърнах я силно, целувах я нежно по врата и галех косите и. Само за няколко минути заспа. Аз обаче не мигнах до сутринта. Тогава я дигнах като булка и я преместих да спи спокойно в другата стая. Известно време след това я беше срам да излиза с нас. После се успокои че нищо не е станало, но беше твърдо решена че обича приятеля си. Напусна университета, преместиха се да живеят в столицата, ожениха се и имат прекрасни деца. А аз се радвам, че успях да преборя първичните си инстинкти и да запазя честта и достойнството на едно младо момиче, което днес е щастлива жена.

12.   Този е или много тъпо парче, или го прави нарочно, за да те комплексира. Ако е първото, няма какво много да се направи - може би ще се очовечи с времето, но не е задължително. Не си длъжна да си му опитно зайче, с което евентуално да трупа опит, за да знае как да се държи. Ето, ти не му приказваш подобни глупости без да е трябвало да минаваш "обучение". С толкова промотиране и гледане на порнография (във всички смисли на думата) масово у младите мъже се зараждат много грешни представи за отношенията между двата пола. Винаги е имало такива, разбира се, но в последните 10-20 години, е станало съвсем поголовно. Говоря от личен опит - сърбала съм попарата на подобни типове и хич не е весело.
Ако е второто - говори за неговото ниско самочувствие и желание да се показва голям ебач и много отворен, а ти да си знаеш, че имаш много потенциални заместителки, към които той не крие интереса си. Така ще си седиш при него, ще мируваш, защото веднага може да те смени и ще му търпиш тъпотиите.

Какъвто и да е случаят, аз бих започнала да го избягвам, да оставям съобщенията на "seen" и накрая да му кажа, че съм си хванала друг, независимо дали е вярно. Убедена съм, че ще започне да реве като женичка, смешник.
Вярвай ми, след време ще съжаляваш и ще те е яд, че не си го навряла в кучи гъз. Никога няма да си простя, че оставях разни такива да се гаврят с чувствата ми, да ме манипулират и да ме лъжат, а аз седях и ги гледах влюбено. Пази достойнството си.

13.   Ако те обичаше, дори и да беше сънувал, че прави секс с други, никога нямаше да ти каже.
А този сън със съня за негова приятелка, ми звучи като признание, че вече ти е изневерил с нея.

14.   И аз съм сънувал как го правя с Миа Калифа, Абела Дейнджър и много други, но нямам намерения да изневерявам на приятелката ми. Не знам какви глупости говорят другите, но ти говоря от моя гледка точка.
П.С. Сънувал съм как го правя и с една от нейните най-добри приятелки, но всъщност не изпитвам нищо към тази приятелка.

15.   Запитай се ти себеуважение имаш ли, и ще си отговориш на всички подобни въпроси. А по-конкретно - подобни типове ги е грижа само за себе си.

16.   Последното изречение явно показва, че този младеж те пробва. Ясно е, че мъжете искаме да чукаме де що е привлекателна жена. Но когато обичаме някоя жена, си го държим в гащите и е само за нея. Просто мъжете не можем да понесем да нараняваме жена, която обичаме. Е, има и безотговорници. Иначе почти всички сме сънували секс с други жени. Аз съм женен, но и аз съм сънувал, че чукам други, разни непознати, разни известни красавици, колежки, бивши приятелки, съседки и т.н. Но никога не бих изръсил пред жена ми, че искам да чукам например братовчедка и с нейно позволение. Звучи малоумно. Жена ми си го знае, не е нужно с думи да я наранявам.

17.   Кажи му че ти се чука мъжко и ако даде дупарата и той ще може да си начеше нагона.

18.   Към 7,

И аз веднага си помислих, че пичът може би се опитва да й вкарва някакви cuckquean-ски фантазии. Защо да е унизително? Ако ги кефи и двамата? По принцип, не е изключено след като го премисли и го говорят повече, особено ако е по време на секс, и нея да започнат да я възбуждат такива неща. Всичко е до контекст и как ще бъде поднесено, съответно и как ще бъде възприето с времето от човека.
Може пък в даден момент да почне да ги кефи и двамата. Вторник той чука, а тя гледа и мастурбира. Петък нея я чука някой, а той гледа.
И хоп, всички са доволни. :)

19.   Казваш му че сънуваш само него , но само него ли сънуваш ?

20.   Аз съм мъж на 21
Попринцип нямам много опит с връзките, обаче и аз се двоумя как да го тълкувам това, защото въпреки всичко, поне е искрен с теб и щом това ти споделя, значи със сигурност си споделя всичко с теб и е отворен към теб. Ако никога преди не е имал връзка, може сега да му избиват хормоните и да е в такова, уязвимо положение(не го защитавам, просто казвам). Според мен, имай си едно на ум за него, но изчакай. Не бързай да късаш с него. Говорете с него и му обясни как се чувсташ от всичко това и следи дали той е гузен, или наистина няма съвест към теб..
Пипринцип, колкото и грубо да звучи, самият факт че ти споделя и иска разрешение от теб за нещо такова, вместо да действа на своя глава тайно, означава, че държи на теб и в същото време се бори с разни изкушения..
В прочем, някъде съм чел, че ако сънуваш някого, значи му липсваш(ти на него, не той на теб). Т. е., ако е вярно, възможно е момичетата, които сънува, всъщност те него да го харесват и те него да искат да пробват в секса и той да получава "знаци" за това, чрез сънищата(попринцип, сънищата не са просто сънища, а си имат скрит смисъл и символика и всеки сън предвещава нещо..).
Но това е само теория. Не казвам, че е 100% истина, но аз лично вярвам в тези неща...

21.   Вече го е направил. Проверява реакцията ти.

Ако нямате планове да се събирате, връзката ви е без бъдеще. Пукнатините се виждат от километри.

22.   Номер 14, тия двете дето си ги написал са направо отвратителни! Ако ги сънувам, ще е по-скоро, че ме гонят да ме хванат. Егати грозотиите!

Е тва е красота и женственост: https://www.youtube.com/watch?v=Ny86zzqzK-M

23.   Пълен селяк е този, махай се докато е време, от личен опит ти казвам.

24.   аз пък искам ,докаточукам приятелката ми, сестра и да ни гледа. Лятото беше с нас на море и доста се заглеждаше по парчето в банския ми, но не бих си позволил да я чукам, искам само да гледа как тъпча сестра и