Споделена история от Секс и интимност

От супер мама до баба на 50г.
Харесвам една жена вече от над 15 години, като в момента тя е на 50г. а аз съм на 32 и още от тийнейджърските си години съм и почитател. Преди само лъсках бастуна, но напоследък почнах да пускам закачки. Незнам защо, обаче много ми се чука от нея и само като си я представя или като я видя мигновено ми става твърд като камък. Веднъж като бяхме за малко насаме не издържах и я хванах за дупето / задника. Тя се дръпна и разпери ръце, като в същото време гърдите и се откриха... а има също и доста готин балкон. Обаче аз не посмях да направя нищо друго, а тя от тогава започна да ме избягва. Тя е омъжена и има син на 12г. и дъщеря на 25-26г.
Според мен се е вманиачила да бъде майка и даже не обръща внимание на съпруга си. Сигурно не му прави и орална даже, а за друго едва ли може да става и дума. Жената е на 50г. и още става за това-онова, но нещо не се интересува от мъже според мен. Мисля, че вече е спряла да прави КЕКС и от супер мама е станала като баба. Вече на няколко пъти и правя намеци, че съм и навит и ще я опъвам здраво, но тя постоянно ме игнорира. Почти сигурен съм, че и на мъжа си не дава да я пипа... отказала е Кекс-а и това е.

И така... от супер мама до баба на 50г.

Според мен губи много, защото при жените секса след 40 е най-сладък. И не е като да няма мераклии / почитатели... винаги съм бил и ще бъда готов да и помогна да се почувства жена отново. Да се почувства желана, защото и без това я желая много все още. Но дори и да и го кажа за нея това не е от значение. Тя вече е свикнала без секс и едва ли ще го направи пак отново някога. Мъчно ми става само като си помисля...такава хубава жена да се лиши от секс още на 50г.

КАКВО да опитам за да я накарам да проумее, че все още е млада и желана. Или пък че точно сега може и ще изпита най-бруталните оргазми. Както вече споненах, при жените секса след 40 е най-сладък, докато мъжете достигат полова зрялост м/у 30 и 40г.
Аз още съм в разцвета на силите си, а също и тя. Можем да сме си страшно полезни един на друг. Или поне да пусне на мъжа си да и направи орална / френска, но нещо никак не ми се вярва. Не дава да я пипат и това е.

Коментари

1.   Жените не обичат мъжете да ги шляпат по дупето, освен ако не е собствения. Може да даваш намеци, но едва ли ще ти отговори. Ако се дърпа, повече ще ти провърви.

2.   И защо смяташ, че една жена на 50г,омъжена,с две деца, вероятно работеща и имаща още куп ангажименти, ще и е до твоите свалкии предложения.?

3.   Има нещо сбъркано в мислите ти. Как можеш да твърдиш като последна инстанция на истината, че тази жена не прави секс с мъжа си, все едно ти си мъжът й и откъде знаеш на каква възраст сексът за една жена е най-хубав? Качеството нвма връзка с годините, а има връзка с партньора.
Най-глупавото нещо, което един мъж може да направиш е да се опитва да мисли като жена.
Имаш маниакално разстройство, осъзнаваш ли го?

4.   Ти си решил, че щом на ТЕБ не ти дава да я пипаш значи на никого не дава. И що така реши? А с мъжа й светиш ли им, че знаеш спи ли с него или не? Ама си много категоричен. Ами приеми, че просто не я кефиш. Преглътни го и остави жената на мира.

5.   Не се интересувала от мъже ... Хахаххахаххахахсах не се интересува от теб, мачоте!!! Не знам защо си решил, че не пускала на мъжът си!

6.   Не се сърди, но на нейно място, бих реагирала по същия начин.
Може да преполовяваме век, но приказките за здраво оправяне, директното хващане за задника и т.н., просто не минават, не ни възбуждат!
Ще поискаш и ти, като друг един млад мераклия тук, да се празниш и вътре, нали?!
Айде, моля ви се!
Успокойте топката!

7.   Очевидно си с отклонения и жената те избягва.

8.   Хвани щерката! Хем млада, хем няма да те е срам да се показваш с нея, хем може да ти даде деца. Спри порното с баби.

9.   Ох, колко си сладък. Жената според мен, изобщо не е отказала КЕКСА, просто не и се занимава с жалкари и женкари, дето се държат като 15 годишни момченца.

10.   Нормално е на 50г да е в критическата или дори да я минала, нивото на хормоните спада и т.н. и да не ѝ се прави секс. Но какво прави в къщи с мъжа си ти не можеш да знаеш, може да е задоволена от него и да не ѝ се иска друг, пък може и да не те харесва, както и да не иска да се излага пред децата си и да се занимава с любовчийски историйки и да мишкува на тези години. Варианти всякакви. Едно е сигурно- не те иска и няма да ти се отвори парашута.
И ги зарежи тези клишета- жените след 40 са така, мъжете на 30 са не знам си как. Всичко е индивидуално и хората са различни.

11.   Смени подхода. Взвми и нещо дребно, хубав шоколад или парче от тези белгийските, цвете или нещо друго, с което да и заявиш внимание или да я впечатлиш. Най-вероятно гледа на теб като дете, трябва да изпъкнеш като мъж, а не като пубер със закачки и пускане на ръце. Иначе може да я добавиш в социалните медии, да и харесваш снимките, някой и друг комплимент, но без намеци, без коментари, съвсем обрано. Едва тогава може да се появи твоят момент! Успех!

12.   Тя може да е станала от супер мама до баба на 50, докато ти си си останал същия - от недозряло пишлеме на 17 до недозряло пишлеме на 32.

Срам нямаш ли?

13.   Искам да те питам, защо си толкова досаден и натрапчив? След като си разбрал, че жената не я интересува, защо я занимаваш със себе си? Ти си и показал какво искаш, но тя явно не иска. Остави я на мира, и си намери друга да ти задоволи фетиша. Няма по гнусно нещо от натрапчив и досаден сваляч! Ако има приятели, може дори и бой да изядеш ако я застрашиш по някакъв начин. А теб, какво те интересува дали го прави с мъжа си, или не? Намери си приятелка, но не досаждай на никоя. Обади се на някоя платена жена, на нейните години и проблема ще ти се реши. Но недей да се натрапваш на жената!

14.   Ти пък откъде знаеш какво прави в леглото с мъжа си, да не ом светиш? Това, че не изневерява не значи, че не прави секс вкъщи. Ти си болен мозък, пий си хапчетата.

16.   На 50 години, омъжена, с две деца и смяташ, че е асексуална само защото не ти обръща внимание на теб - някакъв разгонен чикибиец? Май единственият, който не прави секс си ти.

17.   По-скоро авторът е някакъв 30 годишен девственик, който си фантазира нещо със съседката. Помлял се е от чекии, мислейки си за нея и вече се е вманиячил.

18.   Това ако беше жена, говореща така за женен мъж, щяхте да я разкостите, че била к*рва. Ами и ти си к*рва, ама мъжка. Как би се почувствал, ако някой младок иска да оправя твоята женя и то когато сте на около 50? Какво можеш да дадеш на тази жена, което мъжът й не може? Мъжът й вероятно е с по- голям сексуален опит от теб или ако не, то поне знае какво й харесва и как да я възбуди по- добре от теб. За нея ще си просто креватна практика и то такава, че с теб сигурно ще е все едно мастурбира. Сядай си на т@ш@ците и не разваляй семейства!

19.   Чета ти историята и се чудя на 32 годишния ти не узрял мозък. Продължавай да лъскаш бастуна както си правил и преди. Като я видиш и мигновено ти става твърд като камък защото едва ли скоро си имал жена. И откъде знаеш, че точно сега може да изпита най-бруталните оргазми и то от тебе. Ти май не знаеш, че има жени които въобще на изпитват оргазъм. И как ще знаеш когато ти досега я си правил секс, я не. Мислиш, че на теб както ти се иска така и на нея и се иска. В сексуално разбиране не си узрял още и затова ще се дървиш като камък. Но има разрешение на твоя проблем; продължавай да лъскаш бастуна. Ти не познаваш жените бастунчо.

21.   Мисля, че най-добрият вариант за теб ще бъде да се самоубиеш. Животът ти е напълно провален и ти си станал опасен и безполезен за обществото.

23.   Едно ръчно масажче на простатата с освобождаване барем / поне, макар да е по-добре да вземе, че накрая да го направи и с уста... и без това имам мерак да им се цвъкам на фейса или в устича направо. Пък като не го иска целия да е вътре е така...

24.   До 6.

Да, това ми допада... без гума всичко и някъде по дупките накрая. Може в ануса примерно да я понапъна, но за там ми е доста дебел и влиза трудно. Също искам да и смуча клитора и да си по играя малко с него - фингъринг и т. н. или с устните на вагината също и да и бъркам с пръст че. вътре във влагалището.

25.   Авторът е нахален ненормалник който си е внушил нещо.

26.   Спокойно, аз бях същия почти, само, че разликата е в това, че съм на 29 и не ме привличат много жените. Човек не ги слушай какво пишат. Аз преди 7 години имах връзка също с жена, която е на 36 почти в момента и има 2 деца. Самотна майка е но тя намери човека. После нещо й прищрака и спряхме да се виждаме. От тогава насам си давам сметка, че не ме примличат жените и нямам късмет особено. Дано срещнеш някоя, дето да те хареса.

27.   Не знам защо нападате автора. Жените над 40, да не кажа и 50 са уникални. Винаги съм твърдял, че има баланс във връзки, при които жената е с 10 години по-голяма от мъжа. Няма ги тези кризи, избухвания, резки промени в настроението на младите кифли, постоянните разговори на тема финанси. А и креватните гимнастики с по-зрели жени са неповторими.

28.   Нищо му няма на момчето бе ами тая дърта чанта мухлясала да се радва че някой иска да и махне паяжината, кво се прави на Лепа Брена!
Даже пари трябва да му дава тя баси осъзнайте се малко.

29.   Баба на 50 г.! Да не е циганка!? 50-годишните жени не са баби а милфки по вашата тъпа порно-класификация на разните комплексирани мъжленца от епохата на "прехода" къв пълното изпедерастяване на народа ни. И жените на 50 години и дори до 60 г., че някои и повече, са много хубави и привлекателни защото са във върха на сексуалните си умения.

30.   Напълно съм съгласен, на 50 години, не е баба. Баща ми казваше:- Стара риба и стара жена няма! Баба е жена която има внуци. Може да е и на 40. Иначе е дама.
Днес аз съм на 75, жена ми е на 68. Не ѝ личат, а и на мен не ми личат. И двамата сме активни. Един ден и казах:
- Хубаво пиче си все още. Можеш да шашнеш всеки мъж.
- Ти пък, кой ще ме погледне, на моята възраст.
Исках да и повдигна самочувствието ѝ казах:
- Дай аз да те облека и да излезем да се поразходим.
- Добре. Ами ако някой наистина си поиска?
- Ако си заслужава, ще му пуснеш.
- Шегуваш се, че кой луд ще иска да ме ебе.
- Който и да е, ако има такъв, ще ти позволя.
Стана и доста весело и забавно. Исках малко да и създам разнообразие. Така, че избрах една туника на дъщеря ни. Облече я на голо. Има доста добри гърди, подържа си и путката. Винаги е почистена и привлекателна. Хубавата ѝ фигура си е запазила осанката. Обух я в едни токове. Събра си косата на опашка. Нямаше никакъв грим и се понесохме. Паркирах на плац Гийом и тръгнахме бавно по тротоарите. Имаше бая народ, много туристи. Съзнателно се задържахме пред витрините. Стигнахме до първото барче, избрахме си една масата на тротоара и се настанихме. Нарочно поставих така, че да се вижда от всеки които минава на около. Имаше доста народ в заведението. Не след дълго се появи един младеж с една жена на около 40. Той беше на около 22-25. Повъртяха се и ни попитаха, може ли да ползват двете свободни места. Погледнах жена ми, исках и мнението. Но исках и да има интерес към тях. Жена ми ги покани, седнаха. Ние говорехме на люкс, а те на немски. По едно време жената каза на френски:
- qu'est-ce qu'elle est belle, quel âge a-t-elle? (колко е хубава, на колко ли е).
Жена ми едва не реагира, да каже на колко е, но се усети каза:
- Не Ви разбрах.
- Простете, говорех на него. Доста сте хубава, на колко ли години сте. Не се пита такова нещо жена.
Жена ми се засмя прилично, каза едно мерси и замълча. Тогава се обадих:
- Тя е вече на 68.
И двамата се изненадах и решиха, че съм шегаджия. Младежът каза:
- Не мисля, може би 45, но не и 68.
Наблюдавах жена ми. Беше доста доволна, личеше ѝ. Те пиха по нещо и си тръгнаха. Жена ми се обърна към мен и каза:
- Ами да, облече ме като пиче на 16, какво очакваш да кажат.
Към осем влязохме в La Boqueria, да вечеряме. Настаниха ни удобно, на съседната маса имаше три семейства. По едно време един от тях попита жена ми нещо. Тя ме посочи и каза:
- Ако той приеме.
Не разбрах какво, но кимнах с глава. Беше на около 35 години, другите бяха и те на около 35-40, трима мъже и три жени. Донесоха ни бутилка Шампанье. Не сме по алкохола, но вече бях кимнал в знак на съгласие и нямаше как. Към края на вечерята ни, онзи пак каза нещо на жена ми. Тя обаче го отряза:
- Извинете ме, но не съм сама. Ако искате нещо, обърнете се към съпругът ми.
Грабна бутилката с Шампанското и я сложи на масата им. Бутилката не бе пипната, но бе отворена. Повикахме сервитьора, платихме и излязохме, беше около 26 часа. Тръгнахме бавно към колата. Малко преди колата срещнахме една позната със синът си и един мъж. Заговорихме се. Забелязах как гледат двамата жена ми и изтърсих:
- Харесва Ви май. И компанията Ви е добра.
Мари- Мишел е наша позната, не познавахме добре семейството ѝ. Знаехме, че има син. Но нищо за мъж. Жена ми нещо оживено говореше със синът ѝ. Мари- Мишел е доста хубава жена. Позволих си да ѝ кажа:
- Синът ти май си падна по жена ми. Дали да не ги оставя сами?
Тогава тя се обърна към мъжът и каза:
- Остава уговорката, нали?
Онзи потвърди и си тръгна. Останахме четиримата. Мари- Мишел попита:
- Искате ли да отидем в нас ?
- Предпочитам в нас – отвърнах. Колата ни е тук.
- Накрая се натоварихме и отидохме в нас.
Жена ми искаше д свали токовете, но я спрях. Харесваше ми как малкият я гледа. Тихо я попитах на немски:
- Какво ще кажеш за момчето?
- Възпитан е. Хубав е.
- Харесва ли ти?
- Не е ли много млад?
- Нищо че е млад, ако ти харесва можеш да му дадеш.
- Ти ще се справиш с Мари- Мишел?
- Да.
Така на жена ми ѝ излезе късмета. Не беше ебана от друг доста време. Почнахме да излизаме така по- често. Почна и сама да се облича така и да ходи по пазар, и на вън. Запознаваме се с доста семейства. Не иска ергени и е права. Е, все още се класира и то доста добре. Не ни липсват мераклии по нея и доста от тях ги ползва. Все пак на моята възраст, не съм толкова продуктивен и се радвам, когато накои я наебе. Всичко става вкъщи и в присъствието ми. Ако няма друга компания и сме само тя и той, ги оставям в стаята да се ебът. За мен два до три пъти седмично е берекет версим.

31.   Само да ти кажа, че ти докато переш чикии и хленчиш, че била баба и не правила секс, тя се наслаждава и радва на някой друг

32.   Жените на 50 г. са страхотно сексуални и се нуждаят от много секс. Казват им още МИЛФ - от англ. "майки които бих ебал".