Споделена история от Секс и интимност

либидо в пенсионна възраст
Имам колежка на 65г, която някои дни излъчва сексуално желание, и не само това, а и пуска сексуални закачки. Прави го пред всички, пред колежките си. Понякога се държи така и с някой от колегите. Когато обаче останем насаме, не ми е правела намеци.
Ако някой има подобен опит, особено ако е жена на тази възраст, моля да каже какво е това повеение?
М34

Коментари

1.   На тази възраст всички гладни кокошки просо сънуват.

2.   Не мисля, че колежката ти прелива от хормони на тази възраст, че да ти се нахвърли. Което не означава, че би отказала секс, ако й се отдаде възможност. Това,че говори за секс, също не значи, че го мисли реално. Но, ако си й навит, може да й се пуснеш, преди да е стана на 70.

3.   И тя като всички жени има своите потребности. Някои хора мъже или жени губят интерес към креватните занимания рано, други го ... запазват до късно, строго индивидуално е. Дали конкретния човек, има някакво желание или просто си приказва, сам ще трябва да прецениш.

4.   Ами що е се пенсионира тая кокошка? Как може да е толкова проста и нахална. Гнусно е само като си помисля. Между другото това се нарича sexual harassment и на запад е реално наказуемо.

5.   Аз като дете без да искам чух как баба ми (над 60 е била) и други 2 баби си говорят с какво се овлажняват, когато правят кекс, защото вече не става от само себе си.
От друга страна майка ми на 50, казва, че е приключила и вече изобщо не се и сеща за кекс.
Много е индивидуално според мен и възрастта е само 1 от доста фактори. Така, или иначе аз залагам, на това, че жената така се чувства млада и актуална и не задължително иска секс, но търси внимание, комплименти. Ако това беше чак нагон, нямаше да се ограничи, когато е сте сами.

6.   M57 Ако е мъж да .При мъжете е по просто и сексуалността им трае по дълго.При жените е по сложно,Раждане на деца ,критическа.Сексуалността им е най буйна до около 30..след това тръгва надолу..В критическата са на приливи и отливи...но чак пък на 65 да е такава необяздена кобила ...браво..чудесно здраве...де а бяха всички така

8.   Ако се занася с мъже на нейните години, както и да е. Но да се лигави с такива, на които може да е майка или баба ми се струва гнусно.

10.   Търси си просто внимание... И много по-млади от нея правят същото.

11.   Мисли си, че е забавна.
Има жени и жени. На баба ми цикълът й спря чак на 70 г., а на някои им спира още на 40, така е може твоята колежка да не е в критическата възраст все още.

12.   Имал съм само една жена на такава възраст. Беше на 62г, запазена чаровна. Не знам как беше отдолу, защото не ми даде да и го пъхна, но пък с устни беше виртуозна, празнеше ме страхотно и се кефеше.

13.   Не мога да разбера ограниченото мислене на повечето коментатори по-горе. Браво на жената! Очевидно емоционалното и здраве е добро, а физическото също. Ако не прави вулгарни закачки, не виждам какъв е проблема... Пък и щом не Ви закача насаме, от какво по-точно се оплаквате??? Или, може би Ви учудва факта, че на "тази възраст" е все още пълна с живот и има харизма??? Харизмата е за цял живот, тя е втъкана в човека и само разни потисници и ограничени манталитети не биха могли да я приемат. Е, време е да приемете, че истинските жени никога не стават "баби", освен на внуците си!!!

14.   Това са по скоро закачки между колеги от колкото каквито и да е сексуални намеци към по млад с 30 години колега. Та ти авторе си по млад от децата й

16.   М-57 до коментар 6. Със съпругата ми сме набори тя до 40-43г. беше средно казано сексуална. Като мина 44 и около 50 и свърши цикъла стана хипер сексуална. Иска секс през ден ако може и всеки ден. Даже около 52 започна когато я чукам отзад и отпред хвърля все едно пикае. С възръста вече малко трудно и насмогвам и съм си затворил очите. Незнам как и подейства менупаузата но това е истината. Мисля, че всичко е индивидуално.

18.   Пробвал съм няколко пъти жена над 55г. Заслужава си. Зависи какво ти харесва. Мен най-много ме изкефи лапането и гълтането на колене, и тъпкането на задна.

19.   Има желание жената. Действай!
М55

20.   М 65. Както и при Н16 менопаузата на жена ми(63 г.) я преобрази тотално към хиперсексуалност. След 52-рата година стана като нимфоманка.
Реален секс с реални оргазми и досега.
Имам усещането, че даже си има тъпкач, макар да я задоволям и не страдам от намаляване на либидото, въпреки възрастта ми.
Така,че при различните жени, различни реакции на организма в менопаузата

21.   Стига с тия дъртите. Толкова млади пичета чакат да бъдат задоволени и оплодени, а постоянно си мислите за разни стари путки, където да си прахосвате спермата. Ин витро клиниките са задръстени от желаещи, ей! .