Споделена история от Секс и интимност

Това нормално ли е?
Здравейте! Искам да питам нормално ли е да не изпитвам никакво удоволствие от вагиналния секс, правих го с приятеля си и нищо не усещах. На 19 години съм.

Коментари

1.   Истината е отзад,пробвай там,тогава ни сподели,но му дай да те напълни!

2.   Сигурно му е малко пишлето, пробвай с по- надарен!

3.   Жена семейна на 32г. До 26г бях мома и масторбирах при нужда. Явно съм свикнала с клиторен оргазъм и сега имам същия проблем. Ако и ти масторбира може да е същото.

4.   М22
Нормално е. И гаджето ми е така, затова докато я чукам винаги си търка клитора.

5.   Малко странно. Ходила ли си скоро на лекар? Може да го попиташ и/или преглед най-малкото.

6.   Ако не си била възбудена, нищо чудно едно ръчкане да не ти достави удоволствие.

8.   Не е нормално, отиди на лекар. Аз през годините започнах да харесвам повече аналния секс (наближавам 40), но и от вагиналния изпитвам удоволствие, макар и по-слабо.

11.   Да. Малък му е и нищо не усещаш. Като срещнеш надарен и опитен ще се преродиш. Съветите на лелките в сайта може да ги прошуснеш.
Ж32

13.   Скъпа, малка си още и затова е така. В смисъл не че си малка за секс, а просто нямаш опит все още. Това ти е заключението от първия полов акт.
Опитвай различни пози и ще намериш правилната за теб. Преди проникване, партньорът ти хубаво да те е възбудил. Ще започнеш да изпитваш удоволствие от секса и в един момент ще стигнеш до кулминацията.
Коментарите от типа отиди на лекар или опитай отзад, пък и чак да те напълни - ги пропусни. Нищо ти няма, а природата си е казала къде да се протиква.
Ж7 3 с две деца.

15.   За да получиш някакво удоволствие, трябва момчето да не мисли как да си направи само неговия кеф. Поне харесва ли ти? Не питам дали го обичаш. Целувате ли се, докосвате ли се нежно, гали ли те, засмуква ли нежно зърната на гърдите ти, целува ли те нежно и страстно на онова най-чувствително за жената място? Навлажнена ли си достатъчно, когато прониква в теб? Целува ли те с език по устните и езика, меката част на ушите, врата, гърдите? Или само се интересува да го пъхне, да лашне няколко пъти и да свърши? След всичко това, прегръща ли те, шепне ли ти нежни думи, колко си хубава, мека, нежна, сладка? Не мисля. Как тогава да изпиташ каквото и да е? Ако пък прави всичко това, а не изпитваш нищо, тогава ти трябва консултация с гинеколог. Кога ще проумеете, че сексът е нещо много лично и интимно за такива на твоята възраст. След двадесетина години може да търсиш само секс без чувства, но не и сега. Не бъди с него, само заради спорта и бройката, за да не ти се смеят. Намери момче, което те желае и се интересува първо от твоето, а след това от собственото си удоволствие. Всичко това ти го казва мъж.

16.   Малка пишка не върши никаква работа. Под каквито и ъгли да се вкарва ефект няма да има.