Споделена история от Секс и интимност

Порното пред истинския секс
Здравейте, забелязвам как в моята връзка след 3,4 години като ,че ли познатото и обичайното леко започва да бъде измествано и то главно от порното, също така ми прави впечатление ,че желанието ми започва да се губи към жената до мен следствие от представата ,която тези филми дават на мозъка ми. Не искам да бъде така и да гледам тайничко ,но не знам наиситна как да си го избия от главата и как мога да не гледам чуждите жени и представям подобни неща ,въпреки че жената до мен изглежда страхотно ,правим доста хубав секс и т.н?
Нормално ли е от време на време човек да иска да бъде сам еротично без женска ласка , как е при вас в това динамично и стресиращо време?

Коментари

2.   Здравей, авторе! Аз съм на 38, все още свободен! Но много малко гледам порно, всъщност по-ми е интересно да гледам как някоя жена мастурбира, но не стоя на телефона часове наред! Имам и музикални канали, особено тези на MTV са ми любимите-имат няколко профилирани канала-само за музика от 80-те, само за музика от 90-те и само за музика от 00-те! Изтеглил съм може би към 500 песни, но в папката ми има повече от 1000 песни, като те са от различни стилове! Най-много са песните от 80-те, тъй като следя коя песен върви и пускам на пауза, за да видя данните за съответната песен, като един изпълнител има поне от 5 до 10 песни! Това ми е нещо като хоби! Намери си и ти някакво хоби и остави порното, чел съм че много лошо влияе спрямо връзките! Лошото е, че и когато имат връзка, много мъже не престават да го гледат! В много случаи се стига и до раздяла! Не трябва да сме роби на порното! Не е никак добре то да застава на пътя ни и да ни разваля живота! Хайде, на самотните мъже е простено, но за тези които имат любим човек до себе си не е редно да търсят порно! Хобито може да бъде и друго-ходене по концерти, театър, опера и др. -това е разнообразяване на ежедневието и спиране на порното! Просто трябва да имаш силна воля!

3.   Пак няма да ми публикуват коментара, но ще го напиша - мъжете просто са к****и и не могат да са дълго с една жена или ако са в дълготрайна връзка, е мъчение за тях. Чуждото винаги ги влече. Това е. Вие сте много по- подвластни на нагона си от повечето жени.

4.   Здравей! Говори с приятелката си и намерете заедно решение. Аз съм момиче и моя приятел прави същото, но не го обсъждаме.. а мен ме е страх да не го нараня. Така че искам да ти помогна от женска гледна точка. Когато картите са на масата връзката е страхотна. Поговорете и ни сподели как е минало. Не се притеснявай от разговора.