Споделена история от Секс и интимност

Как да я накарам?!
Здравейте ,на 35г съм,от 2 месеца ходя с едно момиче на 28 години ,обаче още не сме правели секс . Да,идва ми на гости ,гушкаме се ,целуваме се,но все не намирам куража да направя някоя стъпка по-така за да се любим,просто ме е страх да не си помисли,че съм поредния използвач ,много се харесваме ,но усещам че тя чака аз да направя първата крачка ,но как да стане,дайте идеи ,толкова ми е неудобно . Дайте идеи как да пристъпя,да и покажа че искам да се любим ..не издържам повече.

Коментари

1.   Зрели хора сте, не сте деца, така че това да стигнете до леглото е най-нормалното нещо на света. Не прави нищо специално, просто следващият път остави нещата да се случат.
Не ви е първа среща, че да изглеждаш като използвач. Доказал си, че държиш на нея. Даже ако не го направите скоро, може да реши, че не я обичаш достатъчно.

3.   ще те помисли малко за педал! Няма какво да го мислиш направо я слагай някъде и започваш да целуваш и докосваш и ще станат нещата. Но ако още блееш може да я загубиш изведнъж

4.   Чакай още малко, някой ще те изпревари накрая, а тя ще говпри, че не си съвсем мъж. За храна на масата и жена в кревата не се пита. Тоест, следващият път като се гушкате, продължавай направо докрай. Тя надали ще се дърпа, най-много да ти каже, Еййй, най-накрая се сети! Успех!

5.   На 35 г. си и още не знаеш как да направиш първата стъпка. Преди тази приятелка правил ли си секс с други жени. Как си постъпил с предишните за да стигнете до секс. Казваш, че с тази приятелка се прегръщате , целувате се, а през това време опипваш ли я навсякъде. Ами смучи и зърната на гърдите, с едната ръка й търкай клитора и също си извади к*ра и й кажи да го смуче.......Още да обяснявам ли стар девственико. Ти да не искаш тя да ти каже, хайде вече започвай да ме е*еш. Е, жена така няма да ти каже.

7.   Вие да не сте на 15. На 35 г. си. За тези неща се говори открито на този възраст.

8.   Пич, това е препядствие през което ТИ сам трябва да преминеш, за да ЗАСЛУЖИШ това, което те чака.
Ако една жена може да ходи 2 месеца с теб и после да си помисли че си "използвач" задето искаш секс - тя е откачалка, далеч от нея.
Всяка нормална жена в един момент започва да си мисли "Баси, грозна ли съм, тоя що не ми е скочил още??? "
Скачай. Без да мислиш. Най-важното е да не ти пука. Най-лошия вариант е да изгубиш нещо, което и без това не си струва, щом се губи със секс.

11.   какво да я караш тя е готова няма сама да си свали дрехите я удри някоя друга чаша за повече кураж вино или водка и почни да я докосваш с ръце и сваляй дрехите една след друга и действай