Споделена история от Секс и интимност

Достойнството ми ме притеснява
Притеснявам се относно размера(13,5, 14см ми е), от време на време се комплексирам, че ми е малък, а не трябва да е така, това продължава вече доста време и се напрягам психически, дайте съвет как да спра да мисля за този размер, според мен е нормален, но като чета други статии, жените изказват мнение, че най-харесват от типа на 15,16,17см и изпадам леко в паника...като цяло си излях мъката, надявам се модераторите да пуснат историята ми, ще съм благодарен

Коментари

1.   Братле, вземи сега линийката и измери 2 см. След това помисли малко, ако имаш 13-14 см, с тия 2 см отгоре какво повече ще направиш?! Надявам се сега да си спрял с глупостите. 12-16 са си нормални размери и ако не е под или над, не мисля, че имаш какво толкова да се притесняваш, стига да можеш да го използваш добре.

2.   За всеки влак си има пътници и за всеки хуй се намира путка,споко пич!!!

3.   Жена съм, мъничък ти е но нищо, лижи повече и се научи къде е клитора!

4.   Щом ти е 14 см, то при много силна ерекция може да достигне и до 15 см, а нали си чел, че жените предпочитат такъв размер.
Ясно ми е, че всеки мъж с по-малък от 15 см преминава през такъв период да се чуди много ли му е малък, пък да не му се присмеят, да не го отхвърлят, ще стигне ли да задоволи момичето. Бас държа, че заради комплекса от размера ти си правил секс много малко пъти или си девствен даже.
Цялата работа е, че хората сме сбъркани. Телевизията и социалните мрежи увредиха жените ни, че трябва да са лъскави силиконки, излъчващи секс и с един поглед да празнят мъжете, да са разголени и сексуални. Мъжете пък трябва да са здравите мачовци с дългия и дебел патлак, който издържа по 2-3 часа. Ясно ти е, че за тези очаквания много повлия и порното, с което доброволно позволяваме да ни комплексират. Порното е един режисиран филм, а не действителността. Но толкова сме го приели за естествено, че чак когато тотално сме се сдухали разбираме каква е причината и кой е първоизточникът ти.
И така, нормален ти е пенисът, абсолютно достатъчен за секс като сантиметри. Ако преодолееш комплексите и имаш една добра, твърда ерекция, тогава става още по-добре.
Ако продължаваш обаче да страдаш и да се комплексираш, напиши в гугъл tiny dicks, изгледай едно-две видеа и ще разбереш какво значи малък. И знаеш ли, онези с по 8-9 сантиметра правят вагинален и орален секс, а ти с 14 см си тръгнал да се комплексираш и да стоиш на сухо.
И не на последно място - ако си готин, разбран, успешен, няма от какво да те е страх. Тя жената ще те е харесала още преди да ти го е видяла и пробвала. Нода знаеш, че процесът е двустранен, и ти трябва да проявиш разбиране и да приемеш комплексите, които има жената и да си я харесваш такава, каквато е.
Теб реална ситуация ли те нарани - някоя ти се подигра, или не си правил секс никога от страх, че 14 см няма да стигат?

5.   Опъвайй го преди да лягаш или, ако имаш коремче го махай. След стопената мазнина ше се покаже с 1 сант

7.   Квото и да казват е така с под 18 см не можеш да ебеш! Просто го приеми! По лесно ще ти е! Моя е 13 см!! Събирам пари за операция и така.

8.   Ти си много зле 2 см. повече не значат нищо. Виж видеото на Кобилкина, точно да това говори. Ограмоти се малко какво се харисва на една жена и, че всъщност пениса ти е нормален. Сексът е в главата и при мъжа и при жената. Големия пенис не е предпочитан, никоя жена не мечтае за огромен пенис, защото наистина боли Това не е порно филм..

9.   Зависи на колко си години. Зависи и дали е при максимална ерекция.
Моят е 17, 5-18 на max. и да ти кажа при мен порасна поне с 2см за 10-15г, така че ако си на около 20 може да очакваш още с времето.
Отделен въпрос е дали ще си намериш жена и какви ще са нейните очаквания по този въпрос(не вярвам да каже че ти е малък)
Големината със сигурност има значение за доста жени.
Не мислея че твоя е толкова малък при условие че има някои и спи 8см. Според мен идеалния размер е около 16 и ако си все още млад може да ги достигнеш. Не мисля че има за какво да се тревожиш.

10.   Н 1, що лъжеш? ! Разликата между 12 и 16 см е няколко оргазма... всеки път! Езикът е друга "екстра" не измества това което някои наричат ", достойнство". Дс ви таковам на "достойнството" аман!
Ние сигурно трябва да си ги наричаме "гордост" или нещо от сорта? !

13.   Ами моят е именно малко над 16см и винаги съм мислел, че е среден размер, защото в порно филмите съм виждал такива. Откъде да знам какъв е средният размер, да не ходя да правя свирки на мъже...

И сегашната ми приятелка ме светна, че всъщност нормата е около 12-13 см и моят се водил над средният.

И сегашната, и предишната ми приятелка ги е боляло когато правим дивашки секс, защото колкото и да са възбудени, понякога съм ги удрял в шийката на матката, което за една жена е много болезнено, и се е налагало да сменяме с по-плитки пози.

Та се радвай, че имаш нормален (даже леко над нормалния размер) - не ти трябва голям. Стига да си добър любовник и да не ти е супер тънка пишката, повечето момичета няма да им пука дали си 12 или 16 - основните окончания са около входа на влагалището така или иначе.

14.   Брато сам се вкарваш в филма …
Не преди много време и аз бях така ( някъде около 12-ти клас) .
Спри да четеш глупости в интернет да се гледаш , да си го мериш и т.н …
Мъжеството не се измерва в сантименти , и повярвай ми ти проблем с това нямаш , а имаш проблем с комплексите за това !
В времето когато си го мерих беше подобен на твойте мерки , но доста тънък също .
Ее бях се комплексирал и после само си се смях на акъла и глупостите …

И все пак никоя не го отхвърли , на коя и е харесало на коя не , хич не ме интересува .
Както и да е липса на женско внимание не съм имал.
Накрая се ожених и сега като се замисля за преди как съм се притеснявал е така като теб да чета глупости из интернет , чак ми става смешно …

В крайна сметка не размера ми правеше проблема , а комплексите !

Поработи върху себе ви , върху характера и външния ти вид и здравето и спри да четеш глупости !

15.   Пичага, спри да се филмираш с порно глупостите.
Средният размер при мъжете е между 13 и 15 см. Сегашното ми гадже много се зарадва като видя размера на пениса ми. Защо? Защото е 14 см. Предишната ми приятелка беше същата. Братовчедка ми (да, близки сме и си говорим свободно на тази тема) направо се роди със сегашният си мъж. Каза, че му бил 13 см и тя била на седмото небе, понеже бившият ѝ бил с голям пенис и след всеки секс я боляло по 2-3 дена.
За всеки влак си има пътници.

16.   Така е жените искат голям папур, стандартите им са на високо ниво.

17.   Н. 7. Е, защо се омъжи за мъж с малък пенис? Как така се омъжените за мъже, които не ви задоволяват, а пък после се жалвате? Луда работа..

18.   Повечето жени си нямат на идея колко точно са 20см. Повечето ми познати твърдят, че пенисите им са по около 20см, но никой не смее да го извади на масата за сравнение. Доста са ахвали пред моите 15см с изненада, колко по-голям бил от на бившите им. В повечето случаи вагините са с дълбочина около 10-12см и всеки с нормален пенис би могъл да стигне да дъното. А за жените не е особено приятно да бъдат блъскани по матката от някой "ебач".

20.   И не се сещаш, че "ахват" като лицемерие комплимент? ! Знаем си много добре колко са 13; 15; или 20 см.