Споделена история от Секс и интимност

Съвет спада му
Здравейте искам съвет с приятеля ми като тръгнем да правим секс свирките го възбуждат но като почнем след 2 Мин му спада съответно аз пак трябва да го дигна и пак се повтаря не знам в мен ли е проблема грозна дебела ли съм не го ли възбуждам но това нещо ми е страшно неприятно унижава ме на целувки да го дига вътре да го спада и както всеки мъж като кне става дай на целувки докато свърша и какво правя аз пак с една дума на сухо на мен това не ми стига ....просто не знам вече ако може съвет за любовница реална да се среща на живо няма сега дали си пише с някоя не мога да кажа ...

Коментари

1.   Ако гледа порно или е гледал доскоро порно и това е много. Или се притеснява. Не си казала от колко време сте заедно...имало ли го е този проблем преди, ако не сте отскоро заедно и т.н....

4.   Вероятно ти си проблемът :)- ОТлсабни, разхубави се, грижи се за кожата си и така.

5.   Проблемът не е в теб, а в него. Кажи му това, което си написала тук. След като не се чувстваш добре, няма защо да мълчиш, така не се оправят нещата. Ако той не направи нищо, не иде на сексолог, няма смисъл да продължаваш с него.

6.   От неграмотни и на мене ми спада.
За писането е ясно, пробвай и да не говориш, пък може да се получи.

7.   Поговори с него. Ако трябва отидете на сексолог. Обаче това, че само ти го задоволяваш не е окей. Като не може да те задоволи с атрибута си, има и други начини.

8.   нормално, да намали цигарите и алкохола и стреса, ако си има проблеми на главата или в работата също. По здравословно хранене и повече вода, дай му трипъти на ден по 3таблетки трибестан и ще е номер едно след 2/3дни. Просто ще те разплаче от кеф

10.   ясно според мен наблегни повече да му готвиш любимите яденета и нещо сладко малко домашно вино пък след това пиши... според мен не готвиш добре и му правиш на пук пък защо после...

12.   Ако научиш как и кога и защо се пише ЗАПЕТАЯ в изречението, може и да му стане на човека. Въпиюща простота -да не можеш да подредиш изречение...

13.   Виждам че хората много знаят да се заяждат как пиша и защо както искам така ще пиша на които не му харесва да не чете и да подмине 2ро за готвене готвя и сладко правя хоби сладкарка съм може би е стрес сега преди да започне работа много благодаря на хората за добрите коментари а на другите им е скучен живота да не съм имала 6 по български и какво тук май не група за правопис или като повечето хора от пред да напиша извинявам се за правописа

14.   Защо съдите жената? Толкова си може,а ако е със специални образователни потребности,т.е.умственно ограничена,има такива училища !

15.   Виждам че ви е скучен живота за това си избивате ли омплексите тук

16.   Ема той ако те мисли за дебела, защо да спи с тебе. Няма логика. Той има приблем с ерекцията и то сериозен. Да не е той дебелият, че не може да го вдигне. С такъв мъж секс няма да видиш. Той все ще се оправдава с нещо и все ще е така. Ако го настъпиш, ще каже, че е в тебе причината, но реално не е така. Просто мъжката психика не е устроена така. Ако не го кефиш и му се струваш дебела и грозна ще те мине веднъж пиян и ще ти бие шута. А не така....
Ж32

17.   Прави му масажи на пениса. Всеки ден поне по 30мин. Без да го празниш. А ако не може да издържа, лапай му и гълтай чувствено.

18.   Всичко опира до психика за тия неща, имате проблем с въображението. И според мен се случва, когато жената не прави нищо или мъжа не я желае. Може би го харесваш, но не знаеш какво да правиш. Не сте подходящи един за друг.