Споделена история от Секс и интимност

Гаджето на приятел
Здравейте, искам да правя секс със едно момиче, което е гадже на мой силно казано приятел, със въпросното момиче се познаваме от малки, но не се бяхме виждали от няколко години, пррфи няколко месеца бях на рожден ден и тя беше там с гаджето си и от тогава я гледам с други очи. На рождения ден тя се напи и аз също и накрая останахме само аз и тя всички си легнах с изключение на рожденика нищо не можех да направя заради него имах само няколко шанса да я хвана за ръката без тя да се дърпа и ме гледаше много влюбено или поне така ми изглеждаше както и да е. На следващата седмица започнахме да излизаме и тя си казваше на гаджето си че е със мен обаче, дойде момента в който тя искаше да излизаме само вечер, което,за мен е сигнал че тя се крие от него защото той може би я ревнува от мен. При тези нощни излизания доста пъти сме си говорили за секс какво тя обича и какво аз абе като цяло с нея си говорим много открито казвала ми е много лични неща. Аз няколко пъти съм се опитвал да и кажа че ме привлича сексуално обаче не мога да разбера дали е взаимно, за да знам дали да действам. Понеже наистина сме много открити един към друг и уж всичко си казваме тя няколко пъти ме е питала дали крия нещо от нея защото имала такова чувство аз и казах че може и да има и че не ме е предразположила за да и кажа и тя ми каза опитай нищо не губиш. Та въпроса ми е как да разбера по-най не директния начин дали и тя иска същото като мен просто не искам да прибързвам защото тя наистина ми е много важна. Показвал съм и доста пъти че имам голямо внимание нея обаче пак не мога да разбера.

Коментари

1.   Братле, бягай далеч, не се занимавай с обвързани момичета. Колелото се върти, постави се на мястото на момчето ако разбере какви ги вършиш!!! Надявам се схвана каква искам да ти кажа.

2.   Братле, не бягай от час по български.

3.   Е, договорили сте сделката, занчи!
Успех с реализацията :)

4.   Като чета написаното ми се струва,че ти си изпуснал доста от материала в началния курс и дали,докато говориш за секс си правиш патката на кокалче !?

5.   Как така веднага секс????Все едно ще си купуваш сирене......не го разбирам това!!!!!!

6.   Не си само ти, и аз искам да правя секс с нея.

7.   Да, номер 1 ти го е казал. Тва е долна постъпка, брато, още повече, че казваш "на приятел". Много грозно е. Проблемът е в теб, че изобщо ги мислиш тия неща, колкото и да те привлича. Утре може на теб да ти го направят същото и ще пуснеш тема "попаднах на поредната курва" или "тя ми изневери с приятел". Ако толкова искаш тая жена, развали си приятелството с този, кажи ѝ, че я харесваш и я искаш, кажи и на него и действай, ако ти стиска.

8.   Ако сте истински приятели не му я взимай, повярвай ще се почувства зле..

9.   Изневярата не е е лошо нещо. Но само ако е по-богат.

10.   Много се бавиш бате, хвани и я покани във вад... уж за да гледате готин филм.... хубаво ядене и пиене.... пускаш филма и след 3... 4 мин пипаш я нежно и я галиш по косата.... и я целуваш и вмимателно скачаш върху нея... и я събличаш докато устата ти шепне по секси начин колко я желаеш и искаш целуваш вратлето... едната ти ръка гали лицето.. другата опипва клитора и така.... и....
А ти седмици говориш и глупости и губиш и времето
Тя иска да си чука и да си тръгва... има си кого да обича..
Ако не... поне гледайте си филма и кой от къде.