Споделена история от Секс и интимност

Другите жени около нас мъжете
Здравейте, на 29 години съм, с приятелка около 4 години ,с която се чувствам доста добре и комфортно. Обаче страничните жени и най-вече тези с хубаво тяло много започват да ми дърпат погледа към тях. Не знам какво се случва, моята изглежда доста добре, но този наш мъжки животинки нагон към непознатото ли се отключва не знам. Не съм тийн и не искам да изневерявам ,просто исках да съгласувам и други момчета/мъже дали им се случва често и как насочват сексуалната си енергия към точните хора?

Коментари

1.   Сигурен съм, че и окото на приятелката ти я тегли към добре изглеждащите мъже около нея. А такива има доста. Такъв е живота.

3.   Този мъжки нагон се нарича курвалък. От мъжът няма по-голям курволяк на тоя свят. Дано и приятелката ти така да оглежда и да точи лиги по други, а най-добре да ти бие шута. Ти не заслужаваш жена, ти си курва, авторе.

4.   Ми и нас ни привличат други мъже, често ни карат да се чувстваме по _добре, а вкъщи мъжа забравил, че има жена.

5.   Нормално е, особено след 2-3 години като дъниш една и съща. Даже няма връзка с това колко е хубава тя.

Сам си преценявай, дали искаш да рискуваш да прецакаш това, което имаш. Имай и предвид, че чуждите НЕ са с нещо по-добри от твоята. Даже най-вероятно са по-зле... ама пък са различни.... :)

6.   Аз съм същия, затова единпът в месеца си поръчвам момиче от интернет, преди всичко разглеждам добре обявите и коментарите и тогава действам в най удобния момент. Обичам приятелката си много но просто вече 7г сме заедно и последните 2г неиздъжам само с нея. Правя го с платени момичета единпът в месеца примерно и без никакви чувства, а само мръсен секс за да излея всичко което ми тежи. Това неми пречи да правя секс и с приятелката си, така още повече дори я желая и по малко се оглеждам за нещо чуждо

7.   Мани, не питай, много странно ми действат

8.   Ами аз като че ли ми мина пикът. Или може би когато съм по-поддържан ме харесват доста. Иначе съм на 28 и се чувствам окей с възрастта ми.

9.   Mного лесно се насочва сексуалната енергия-правиш предложние с диамантен пръстен на 4-годишната си приятелка, водиш я в Париж, а като застудее съвсем-на Малдивите, правите една голяма хубава сватба, после си раждате детенце. И, така, като похарчиш малко пари и започнеш да полагаш грижи за семейство, ще ти спадне доста сексуалната енергия.

10.   Да, ето още един път се уверявам, че мъжете сте просто едни животни. Не искам да обиждам животните, напротив обичам ги повече от хората. Те поне не дават напразни надежди, а просто съществуват хранят се и се размножават. Аз изглеждам добре, но моят мъж никога не съм му достатъчна. Веднага извърта поглед след всяка добре изглеждаща жена. Преди си мислех, че само той е такъв, но с годините и времето осъзнавам, че са единици, които не мислят първо с долната си глава. Тъжно е някак...

11.   Жена съм, но това което съм чувала от мъжка гледна точка: фокусирай се когато правите секс да мислиш за какъв човек е приятелката ти, за всички други причини да си с нея (освен външността) и някак да се настроиш това да те възбужда допълнително (а може би и основно един ден). След като тази настройка ти е в главата, други жени по-трудно те възбуждат само с външност, а и в бъдеще ако приятелката ти се промени външно/надебелее (пр. беменност) - пак ще ти е по-лесно.

12.   Изобщо не държиш на човека до теб :) Въпрос на време е да и изневериш

13.   Хората се водят по-развити от животните, заради разума и говора. Цивилизацията е наложила, а и местната култура, хората да сме с 1 партньор. Инстинктът го има във всеки един от нас. Личен избор е дали избираш да го следваш или да си наложиш принципи по въпроса.
Повечето казваме, че сме моногамни, но порим де що може.
М 35 г