Споделена история от Секс и интимност

Вагинален и анален секс едновременно
Здравейте, с приятеля ми започнахме да правим редовно анален секс без презерватив. Въпросът е, че той има навика да прониква и във вагината ми, докато го правим. Т.е. по време на секса си го вади от едното място и го слага на другото и обратно, така поне 5-6 пъти. Според вас възможно ли е да получа някаква вагинална инфекция така? Моля жените с повече опит да споделят.

Ж20

Коментари

1.   Да! Получават се страшни инфекции по този начин!

2.   Разбира се, че е опасно. И аз го правех така за кратко, но се спрях. Имам си правило - влезе ли в дупето, остава там до края, и свършва там. А за презерватива, мисля, че няма да е проблем, ако спазваш хигиена. Казвам го от опит. Честно казано, с презерватив отзад не ми харесва.
ж41

3.   За съжаление, да. Ако ще правиш вагинален и анален секс, никога не правиш вагинален след като е бил отзад. Не и преди да смени презерватива или да се изчисти, защото иначе пренасяш бактериите от ануса във вагината и има голям риск от неприятни последици.
Правите вагинален секс, после анален и ако искате да продължите с вагиналния, слага презерватив или се мие.

4.   Да естествено. Правиш ли клизма преди анален?

5.   ХЛАМИДИ АКО НЕ И НЕЩО ДРУГО,А ТОЙ ТОЛКОВА ЛИ Е ТЪП ЮНАКА ???

6.   Ех тва порно, тотално развали сексуалните отношения в леглото. И после ми се чуят хората що мъж не си хващам ... ами ето заради това ...

7.   Да, възможно е. Задължително се изследвай за хламидия. Задължително!

8.   Да.

9.   първо във вагината и после в анала, но не и обратно без презерватив

10.   Ти как мислиш? Като си слагаш лайна в путката дали е възможно?

11.   Това е отвратително, никога няма да го позволя. Можеш да получиш страшни инфекции.

12.   Отврат, благодаря че ме отврати от хетеро секса само с един пост! Тамън да не съжалявам че съм без гадже.

13.   Не е добре, изобщо. Аз нямам такива проблеми. Ако го правя отпред, е само отпред, така започваме и свършваме. Ако е отзад, е само отзад.

14.   Тъп въпрос,Естествено че да това го знаят дори и второкласниците вече!Стегни се

15.   Преди да влезе отпред, добре му го оближи, тогава не е опасно!? По бетер сте от животните!

16.   Ти май си жертва на он-лайн обучението,затова задаваш тъпи въпроси !!!

17.   Уау, сложили единички понеже заявих, че ми е отвратителна мисълта някой да ми "бърка" в г*за и после да ми тика цялата мръсотия в половите ми органи. И от къв зор да позволявам такова нещо е въпроса??? Супер сте!
Важното е Ганьо да е доволен, че му се дава да го ръга навсякъде....

19.   AAAAA, не така. Много е опасно да го правите така. Като го извади отзад, първо го оближи и чак тогава може отпред.

20.   Хора, не правете анален секс, появяват се хемороиди и после отърване няма!

21.   Мисля че трябва и 2-мата да си направите изследване. И в бъдеще да ги правим по отделно

23.   В дупето има бактерии, които причиняват болести. Той после ги вкарва във вагината ти. И болестите ти са сигурни. Отиди на преглед.

24.   С първата ми приятелка го менкахме така дупките понякога, защото нея я кефеше много разликата в усещането. Еми.... докарахме си една хубава инфекцийка и спряхме да правим така.
Ако искате все пак да го правите, защото ви харесва, и не се скъпите за презервативи, правете го отзад с презерватив, после си го маха и те опъва в котенцето без, накрая го вади и свършва, или може и да ти свърши в дупето накрая, ако ви кефи.

Но да, като генерално правило, недей да менкаш дупките. Готино е, и за двамата, ама не си струва да си разваляте кефа с разни инфекции.

25.   Опасно е, много. От доста практикувам за начало отпред, после се мести отзад и свършва там. ж39