Споделена история от Секс и интимност

Рядко правим секс
Здравейте, жена на 23 съм, приятеля ми е на 33. Заедно сме от 5 години. Преди правихме секс подщи всеки ден. Но от една година насам все по-рядко и по-рядко. От един път в седмицата минахме на два пъти в месеца максимум три. Правя какво ли не за да му привлека вниманието. Излизам гола от банята. Целувам го по врата. Хващам го директно за..,но той ми се усмихва само и продължава да гледа телефона,телевизора. Или ми казва гледай с мен телевизия. Гъдел ме е и не знам си какво. Секс правим само когато той пожелае и сигурно вече си мисля,че от няма и накъде, за да не се сърдя. Започвам да мисля дали няма друга. Дали въобще го възбуждам. Дали иска да прави секс с мен. А аз съм такава, че задоволявам всяко негово желание без спирка и замисляне в секса. А той не обича нищо да ми прави да ме целува по врата от време на време и да ме гали по гърба това е. Дайте ми съвет,какво да правя.

Коментари

1.   Възможно е да има друга. Също е възможно да има сексуален проблем, намалено либидо поради различни причини. Но това, което ме озадачи, е когато каза че той не обича да ти прави почти нищо? Как така? Винаги ли е било така? Това е адски егоистично от негова страна и говори лошо за връзката ви :(

WildChild

2.   Като мъж ти казвам - на 99% си е хванал друга. Е, има и един процент да не е е нещо го добре хормонално. Ти си на 23 години - предполага се , че все още изглеждаш добре и се поддържаш.

3.   Мъж на 48г масторбираши пред него и ще разбереш ще полудее.

4.   Да си намериш друг, какво!? Не се ли сещаш? На този вече си му омръзнала, ако щеш и на челна стойка гола да му застанеш, все тая- няма интерес към теб. Всъщност и със следващия ще е така. Което е лесно, не е интересно, не си ли го чувала това?

5.   Българката още не вдява, че е лесно да свалиш един мъж, но трудно да го задържиш да те ебе, тука й е проблема, но тя не знае нито защо, нито как!

6.   Намери си друг. Връзката ви е изчерпана. За какво ти е този скучен, амбициозен работохолик и заклет егоист?
На 23 ти купиш от енергия, а той е пълна заспа на 33 и за тези 5 години дори не ти е предложил брак.
Този мъж не става. Не си погубвай младостта с него.
Зодия Козирог ли е?

7.   Намери си някой чичко 40-50 годишен

8.   След 5 г много малко двойки продължават така както е било в началото

9.   5, естествено, то българинът иска топ мацка, мастър шеф и робиня в едно. Иначе, българчето ще изгуби интерес, защото смята, че заслужава най- доброто, ако че то самото не може да покрие и половината от изискванията си.

10.   Мии сменяй дори деца нямате за да е супер зле
Помисли си дали искаш такъв живот. Започни да му отказваш и ти.

11.   Наскоро имах запознанство с 31 г. жена. Аз съм на 30 и като цяло при мен е сиво ежедневие - на първата ни среща ми предложи да се видим, телефон и т.н. - загубих интерес. Не съм свикнал толкова бързо да се случват нещата.

12.   Като искат секс, само от секс се интересувал, като не иска, защо не иска... И какво предлагаш друго освен да го хванеш за оная работа?
Отношение, разбиране, подкрепа такива неща има ли от твоя страна? Мъжете ги имате само да ви начешат и за нищо друго.
Секс играчка и провайдър, вамо за това ги ползвате.

13.   Я стига остави човека намира, ти за единия секс ли си с него или защото го обичаш?

14.   Ако си има финансови проблеми или на работното место или с родителите му, нормално да не му е до това. Ние няма как да знаем. Най лесно е да помислиш сама какво му е в главата или да седнеш и да поговорите, но все пак и на човек му омръзва но за 2/3дни само, тоест двапати в седмицата е нормално да го правите след 5годишна връзка. Ако пие лекарства може да му намалят желанието за секс също, ако не взима лекарства, може да започне с трибестан(билка на таблетки) които се взимат близо три месеца и се пият всеки ден по трипъти на ден, по три хапчета! Още на първата седмица трябва да го оправят. Само и единствено ако е наркоман неможе нищо да му помогне, освен виагра която причинява един куп странични ефекти. Успех мила

15.   4, ние сме женени от 10 години и сме си още интересни и правим най-якия секс в живота ми. Не говори курвенски глупости. Сексът става все по-уникален с времето, когато любовта расте и ви свързват много преживени неща заедно. Това, което се случва не е нормално освен ако авторката не работи, а този мъж се скапва от работа - тогава тя може да иска всеки ден, а той да е просто изморен и да се разминават в очакванията си.

16.   Имам чувството, че си се събрала с пълен егоист. Дори и да не му се иска понякога, ако не беше егоист и да те приема за даденост, щеше да ти влезе в положението и поне да поговорите, като големи хора.

17.   Намерил е друга. Особено щом е от тези които не ги бива е леглото. На тях винаги им трябва нова или някоя по-разюздана за да си мислят че са топ.

18.   За начало твоят човек е консуматор - свикнал е да получава, не да дава. Такъв би си имал любовница, ако наоколо има някоя лесна, която да е на разположение, когато потърси. Но пък не вярвам, че би си давал толкова зор щом си те има теб. Нищо лично, но както се описа ти си онази, лесната, която му задоволява прищевките, а ако имаше двойно по-големи нужди от преди, вероятно и теб щеше да те огрява. Не е добре да му даваш всичко, което иска, ако той не ти дава нищо! Танто за танто, синьорита! Като не иска да дава, няма и да получава!

Лично мнение: все тая дали има или не любовница, дали му става или не - зарежи го тоя дечко! Не ти трябва човек, който никога не е искал да ти угоди сексуално! Той вероятно и в останалите неща е същия - ти му угаждаш, а той си пита ушите да върне жеста! С такъв ли ще остарееш? От този ли искаш да имаш деца? За момент забрави заблудата, че го обичаш и сте гаджета и си представи, че ей сега ти дойде на вратата, опише това, което ни написа и ти каже "И, ставаме ли гаджета, за да живеем до старини по ето този начин". Би ли го взела такъв?

19.   Пробвала ли ск да си намерих някого който е по близо до твоите години? Имате доста голяма разлика във възрастта ако не друго той вече остарява а ти още растеш.

20.   Е то всичко омръзва, особено като не си млад, уморен си имаш проблеми.
Не може всяка вечер секс. На мен 1-2 пъти в месеца ми е ок. Ти не работиш ли та само това ти е в главата? !