Споделена история от Секс и интимност

Защо правите анален секс?
Здравейте, въпрос -защо правите анален секс? Защото ви харесва или за да угодите на партньора? Мъжът или жената изпитва по-голямо удоволствие? Гнус ли ви е, като знаете предназначението на дупето?

Коментари

2.   Не правя. Предполагам на мъжете им харесва. Моят няма желание, но той и по принцип му се губи.

3.   Правила съм анален секс, за да угодя на мъж. Мисля, че целият зор идва 80% от порното - от едната дупка в другата, после третата и пак в първата, много яко и долнопробно, а другите 20% от любопитство, което пак ми се чини, че е свързано с първата причина. За мен не е особено вълнуващо преживяване, все едно ходя до тоалетна, ама на обратно, ако ме разбираш. Избягвам го... толкова истории съм чувала от приятелки, че са се изпуснали въпреки приготовленията, че хич не желая и да мисля за това. Остава се наакам в леглото заради единия секс, как пък не. Като го знам и моят мъж какъв е гнуслив, сигурно ще се травмира до живот. Свикнал е да гледа по филмчетата, че може може и крака да си пъхнеш в жената, ама ако има неприятни последствия, няма да ги покажат... и си мисли, че всичко е чистичко, розовко и спретнато, а той може да си ръга и блъска, щото нали в порнхъб така правят.

4.   Аз лично не правя.

5.   Защото дупето на приятелката ми е супер и ми харесва. Имало е фалове, но пък доста пъти сме го правили там... Няма как без това...

7.   Жената угажда на мъжа. Мъжът... нека кажем така: чувала ли си за пасивни гейове и за бисексуални мъжленца... кашлюк!

8.   Вместо да питаш пробвай и намери отговорите сама.

9.   Щом каза думата предназчението разбрах че, си онази дърта лелка или бабичка която каже ли някой думата анален скача като ожилена и почва да ни обяснява за предназначението и колко е ужасно и гадно аналното и да се прави на моралистка като 4е ли нещо позорно!
Ако си била навремето изнасилена анално никоий от нас не е длъжен да търпи този твой постоянен тормоз.
Писна ни от теб бе бабо.. остави хората всеки да живее както си харесва.
Аз съм фенка на този секс и не минава седмица в която да не хо правим аналено с мъжа ми и оргазмите след такъв секс са многократно по силни от колкото вагиналното.
И на мъжа ми пове4е му харесва от зад, но не го правим постояно всяка седмица и кога то съм неразположена 4.. до 5 дни под душа.

10.   Аз съм мъж на 33. Обичам секса. Обичам перверзности, имам фетиш и т. н.
Никога не съм правил анален секс и честно казано не ме влече да пробвам! Не знам има ли ми нещо, но това е положението. Предпочитам вагинален секс, лизане, френска любов, фуут фетиш, експериментиране с пози... Но не ме влече този анален секс и това е!

11.   Започнах от любопитство. Една приятелка го правеш, и ме запали да опитам. Опитах и ми хареса. Още го практикувам, и не мисля да спирам. Никога не съм го правила заради мъж, принцип. Когато аз искам. ж47

12.   Никога не съм правила и нямам такова намерение! ж 52

14.   Не правя и не смятам. Вижда ми се доста гнусно и противно. Да не кажа, че и е болезнено. Може би на голяма част от жените им харесва, но моята нагласа е друга. Хубава вечер! :)
_ Sweety Angel_

15.   честно. аз лично го правя, защото обичам секса да е разнообразен. Не харсвам секс, който е монотонен, в 1-2 пози и кратък. Обичам да правя всичко по време на секс. И не, не ме е гнус, ако пратньора ти поддържа добра хигиена всичко е окей. И да, има удоволствие в аналния секс и от двете страни, ако се правя както трябва ;)

16.   Гаджето ми искаше, а на мен ми беше любопитно. Така започнах. Не разбирам защо се заклеймяват жените, които правят такъв секс. Трябва да се чувствам виновна, че ми харесва ли?

17.   Това е едно от най-хубавите неща в секса! Поне при мен, в началото боли, но с търпение и обилно количество лубрикант се променят нещата! Пробвай нищо не губиш, ако толкова те е гнус има клизми, свещички, анални презервативи.
Поздрави Ж22

18.   Хаха, сега сигурно ще се появят пак феновете на аналния секс да те обеждават колко е естествен и хубав и че го правят редовно и тн.

Първо, има и друга думичка за аналния секс - содомия и съответно хората, които го практикуват, содомити. Колкото и да си правиш клизми, отзад си мирише на лайна. Освен това, честите клизми водят до много усложнения като например дисбиоза на чревната микрофлора и запек. Води до анални фисури и хемороиди, а също и до анален пролапс, при тези които го правят често. Да не говорим за болката и дискомфорта, ако ректума не е намазан с гелове и кремове с лидокаин.
И към въпроса защо го правят - първо, порното и второ, защото са се извратили. В порното всичко е лъжа, но пичовете не могат да го осъзнаят и затова се разпалва голяма похот и извращение в сърцата. Извинявай, но къде е удоволствито в това да си вкараш оная работа в дебелото черво, да се омажете с лайна и момичето да пърди през това време. Не, благодаря! Има друг начин, по който трябва да се оцени една жена!

М 32

19.   Защото ни харесва например? На мен ми харесва и на партньорката ми също - сама си иска и предпочита да е отгоре. Ако се поддържа добра хигиена няма нищо гнусно. Нито с нея, нито с някоя жена с която съм го правил преди не е имало инциденти.
Ясно ми е обаче че не на всеки/всяка се харесва. Който не иска - да не го практикува, просто е. Но когато на участниците им харесва - не виждам причина да не го правят.

20.   Ако правиш нещо Само за да угодиш на другия, значи не се цениш достатъчно. Ако идвамата го искат и се престрашат да опитат има шанс да им се случи.

22.   (ж37) Не ми пука другите какво мислят. На мен ми харесва секса отзад.

23.   В нашето семейство жена ми е инициаторката да правим такъв секс. На нея наистина и харесва. Не го прави заради мен.

24.   Ауу, ама за какво е предназначено дупето, че не разбрах? Че то и гърдите са предназначени за кърмене, ама ги включвате в любовната игра, нали? За устата да не говорим :)
Много съм далеч от идеята да вменявам своите виждания по темата, но приемете (гнусливата част от вас), че това си е вид секс, който за разлика от стандартния изисква малко по-специална подготовка. Точно затова не е за всеки. И не трябва да се прави по нечие друго желание. Аз лично бях пробвала веднъж заради бивше гадже и без да се подготвя... резултатът беше отвратителен. Години наред, вече омъжена, не давах и дума да става за това, но доверявайки се на мъжа ми установих, че може да бъде и лесно, и безболезнено и да няма грам неприятни усещания. Колкото до миризма и т. н., независимо от вида секс, който практикува човек трябва да спазва отлична хигиена, първо заради своя собствен комфорт и здраве и после заради партньора си. Ако става дума и от устите и от половите ви органи може да се носи зловонна миризма при недобра хигиена. За щастие не съм попадала, но знам, че има хора и то млади, които не се къпят всеки ден, но правят секс. Хвърлят там една шепа вода или минат с мокра кърпичка и се почват... За онези пък, където се целуват след току що изпушена цигара не искам да се сещам. Е, това пък за мен е гнусно и не го разбирам.

26.   Всичко, което е неестествено в природата - НЕ трябва да се практикува защото винаги в даден момент има наказание. Болести, изпускания и т. н.

Специално тук феновете на аналният секс, защо му казват анал от порното, а не с истинското му име - содомия. А те содомити. Няколко жени през живота са ми предлагали да ги оправя отзад - винаги съм отказвал. Не бих се осквернил физически и душевно със сексуални извращения.

Най ми е забавно, като чуя "анален секс". Всъщност содомията е омраза и контрол. И жените, които ги изчукват отзад, партньорите им ги мразят осъзнато или неосъзнато.

Впредвид, че содомията е станала масово явление последните няколко десетки години в обществото - основно заради порнографията и налагането и, перфектно осъзнавам, че живеем в края на тази цивилизация.

27.   Какво ли не правят някои хора за да угодят на партньора/ката. Някои търпят даже различни форми на насилие. Други пък имат различни, специфични потребности/ерогенни зони. Факт е, че има мъже, на които им харесва да го получават анално (хомо и би ... и непризнаващи си). А с какво е различен женският от мъжкия задник? Определено не е добре, когато жена позволява само за да угоди. При мъжете е по-различно. На мъж не му се налага да "(си го )дава" за да угоди, но ... попаднал в затвора не му се разминава ... При дамите поне това го няма ;)

28.   Опитах го когато за първи път направих тройка с двама мъже. Нямаше просто как да не се случи защото и двамата ме желаеха толкова силно че не ме оставяха и за минута на спокойствие. Получи се и оттогава става все по-добре. Вече мога да достигна оргазъм и само с анален секс. Ако това доставя удоволствие и на двамата партньори, значи всичко си е ОК.
Ж55

29.   Контра въпрос. Защо да се лишавам от нещо, което ми харесва?
Ж42